Skocz do zawartości

Poradżcie - Musze wreszcie podjać decyzję


rafikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się kupić Alchemy for man i to na pewno. Przeczytałem Mnóstwo postów na ten temat, jednakże zanim to kupię muszę sie dowiedzieć kilka rzeczy. Mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto mi odpowie.

 

1) Nie mam osiemnastu lat i nie chcę sobie robić kłopotów i pytam:

a)Czy jak dostanę paczkę gdziekolwiek można rozpoznać w środku czy na zewnątrz paczki że to są feromony, mieszkam z rodzicami i z bratem starszym i nie sądzę aby oni to zrozumieli - albo mnie wyśmieją, albo będą tak nacierać we mnie anty pozytywami że tego nie kupię. A może uważacie że rodzice powinni wiedzieć że to zawiera feromony.

b) Czy po zapachu tego ktoś nie wdrążony w temat będzie wiedział ze to są feromony.

c) Skutki uboczne, słyszałem że nie da się tego przedawkować, ale słyszałem że dobrze feromony działają jak daje ich tylko troszkę. Prócz tego mogą być problemy zdrowotne, złe samo poczucie, ból głowy - Jeśli tak rezygnuję niestety.

d) Czy w jakimkolwiek stopniu może mieć to charakter używki - Jeśli tak też rezygnuję

e) Z tego co mi mówili nie ma ograniczeń wieku więc mogę paczkę zamówić na siebie?

f) Czy można to normalnie stosować jako zapachową wodę czy perfumy.

g) I najważniejsze ostatnie: W ilu procentach jest możliwe że zadziałają niepożądanie efekty, i jak przez nie moi znajomi sie ze mną pokłócą to po skończeniu stosowania tego przejdzie im.

 

Jeżeli nie dostanę odpowiedzi nie kupię tego, jeżeli na kogoś wywarło to pozytywny wpływ chętnie bym się dowiedział o jego stosunkach po zastosowaniu tego. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi są mi one niezbędnie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ty w ogóle chcesz wtajemniczać rodzine w to wszystko, skoro podejrzewasz, że mogą wywierać na Ciebie negatywny wpływ? Zacznij mysleć sam za siebie, a nie za otoczenie.

Zamów, powiedz, że to próbka perfum, prezent, cokolwiek. Zresztą wtedy łatwiej będzie Ci obserwować ich reakcje, skoro nie będa wiedzieli co to! Możesz zamówić to na siebie, jak każdy wolny obywatel.

 

Wygląd paczki jest opisany na stronie feromony.pl. Nie mozna sie domyślić co jest w srodku.

 

Możesz (jak zresztą wcześniej pisałam) stosowac jako zapach. Wątpię żeby ktoś domyslił się składu po zapachu,. chyba że zna sam produkt

 

Fero to nie używka!! I są legalne, nie ma granicy wiekowej.

 

Wątpię, żebyś przedawkował. Alchemy są i tak słabe. Zreszta masz wolną wolę, jak zauwazysz skutki przedawkowania, to zmniejsz dawke i tyle.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poprosić o wysłanie na poste restante. Tylko musisz podać adres urzędu pocztowego na który mają wysłać ci paczkę. Nikt nic nie będzie wiedział, nawet aviso do skrzynki nie odstaniesz, idziesz i sobie odbierasz w okienku i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności