Skocz do zawartości

dobra chemia


alchemik

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiscie sie moze co powoduje, ze ludzie ktorych spotyykamy czy w pracy, na imprezie lub gzie kolwiek gdy dochodzi do kontaktu z drugim czlowiekiem zostaja wywolywane rozne swtany od drazniacych wsciekloscia do euforycznych wyskokow? Bo ja tak. Z feromomani po raz pierwszy spotkalem sie na imprerzie pamietam ze bylo to jakies 6lat temu ale mniejsza o to. na tej ze imprezie byla dziewczyna wokol ktorej skiupiala sie duza ilosc facetow tanczacych obok niej.troche mnie to zaciekawilo wiecd udalem sie w poblize by przyjzec sie blizej calej tej sytacji i naqgle zostalem pochwycony przez dziwna sile ktora sprawila ze sam sie interesowac ta dziewczyna nie wiedzac dlaczego poniewaz nie byl to moj typ urody. Retrospekcja calej sytuacji spraweila ze zaczolem sie zastanawiac co to moglo byc. Kiedys przypadkiem natrafilem na artykul o feromonach zwierzecych i ludzkich ktore to dopiero zostaly odkryte. Pokojazone fakty sklejaly sie w jedna calosc i zakupilem feeromony, jak na tamte czasy to dosc drogie i tak zaczela sie zabawa w inicjatora zachowania sprzyjajacego blizszym i8szybszym poznaniom nieznajomych dziewczyn... :) Pozniej na jakis czas przestalem ekspymentowac az do pol roku temu gzie znalazlem ta strne w internecie. Przez te s6 miesiecy od zakupu podstawowych produktow i uzyskujac dobre efekty przechodzilem do tych lepszych i bardziej efektywnych. Teraz moge powiedziec ze byla to warta inwestycja. Feromony zakupione stally sie dla mnie narzedziem kreacji nowego zycia i wciaz sa... :D Nie bede opisywal wszystkich wydarzen jakie spotkaly mnie w trakcie tej ze kreacji ale powiem ze daja duzo swobody swobody dzialania na kazdym polu ludzkiej egzystencji gdzie dochodzi do kontaktu z drugim czlowiekiem.... :) Na koniec moge dodac ze feromony dzialaja nie bede nikogo przekonywal do slusznosci moich obserwcji , jesli kierujesz sie ciekawoscia to warto samemu sprawdzic czy tak naprawde jest... Pozdrawiam wszystkich ciekawych i zainteresowanych wkraczajacych na teren neurochemicznych katalizacji na rzecz kreacji wlasnej rzeczywistosci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności