Skocz do zawartości

pytanie odnosnie podrywu na fero!!


imperial

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Mam do was takie pytanie, czy mieliscie kiedys taką sytłacje ze np jestescie gdzies w klubie i spodobała wam sie jakas laska ( oczywiscie przed wyjsciem do klubu zatosowaliscie feromony np PHX ) więc zagadujecie do niej a ona was po prostu olała. Chodzi mi oto czy jak sie ma na sobie feromony i sie dobrze zagada to jest pewnosc ze laska na nas poleci? ( dodam rowniez ze jak się jest dosc atrakcyjnym )

 

PS pytam z tego powodu iż kupiłem próbkę pheromaxa i niewiem czego się moge spodziewac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie tego że każda laska wejdzie Ci do łóżka, za dużo zdarzeń losowych i wiele innych czynników wpływających na efekt podrywu.

 

Więcej praktyki a zlewania będzie mniej :)

 

No i pomyśl jak szybko zanudził byś się takim podrywaniem w którym każda dziewczyna ulega po 2min rozmowy. To jak granie w gre gdzie nie ma żadnego poziomu trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu masz w 100% racje ze jak by dziewczyny tak łatwo ulegały to by było nudne. I niejestem nastawiony do tego tak ze się psikne fero zagadam do laski i po 10min ja przelece w kiblu na dyskotece tylko po prostu mam nadzieje ze laski pod wpływem fero a dokładnie PHX staną się bardziej otwarte :wink:

 

Chodzi mi tez o to ze teraz dopiero zaczynam tak naprawde zabawe z podrywaniem,przeczytałem rózne fora o tej tematyce i doszłem do wnosku ze potrzebny mi będzie jakis wspomagacz i trafiłem na to forum więc postanowiłem kupic próbke pheromaxa ale mimo to boje się ze podczas praktykowania na wejsciu dostane kosza i tu jest moj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zdarza.Nie boj sie dostac kosza, to bez sensu, po prostu na imprezie w klubie dobrze sie baw i to wszystko.Jezeli bedziesz chodzil na imprezy tylko na podryw to nic z tego.Baw sie, zaczynaj luzne rozmowy czy to z dziewczynami ktore Ci sie podobaja ale teakze ktore nie sa w Twoim typie.Te fajniejsze od razu zauwaza po tobie ze jestes kolesiem ktory lubi sie zabawic.Laski same beda przychodzic, uwierz mi :wink: .A co do fero to w stronie feromony.pl jest opisane jakie sa reakcje ludzi na dany feromon, to pokaze Tobie ogolny zarys jak to wyglada z feromonami.U mnie raz lepiej raz gorzej to dziala ale za kazdym razem jest wspaniale :lol: I macie racje- najwieksza satysfakcja jest wtedy, gdy "zdobedzie sie" dziewczyne, nad ktora trzeba bylo troche popracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_85 dzięki wielkie zastosuje się do twoich rad chodziaz nie będzie to dla mnie takie proste bo chodziaz jeżdżę na dyskoteki masowo od 2 lat i miałem sporo 100% okazji żeby poznac fajną dziewczyne to zawsze musiałem cos z pieprzyc np:

 

Jestem sobie na dyskotece ide do baru po drina i z drinkiem poszłem sobie stanąc przy parkiecie no i ładnie wszystko elegancko i podbija domnie blondyneczka ( musze przyznac ze była naprawde ładna ) i pyta się mnie czy dam sie jej napic no to odruchowo wysunołem szklanke z drinkiem przed nia

ona wzieła napiła sie i zrobiła cos co mnie bardzo zaskoczyło a mianowicie jak juz sie napiła to językiem polizała na około wewnętrzną czesc szklanki i mi tego drinka oddała spojrzała się namnie i sie usmiechła a ja co zrobilem?

A to ze sobie z tamtat poszłem bo niewiedziałem jak mam doniej zagadac.

To było jakies pół roku temu i mysle ze się zmieniłem od tamtej pory do tego jeszcze Phx i mysle ze będzie pozytywnie

 

Pozdrawiam

 

Ps wiem ze dział gdzie się opowiada historie jest gdzie indziej ale to napisałem tak przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde niezle spieprzyles ta okazje :shock: . Po 1 nie powinienes od razu jej dawac tego drinka.Tylko stales sie dla niej sponsorkiem i ona szczesliwa byla bo za darmo wyludzila od kolesia drinka.Najpierw powinienes powiedzec ze musi postarac sie z Toba w tancu np sexowny taniec i wtedy drink bedzie nagroda itp. I jeszcze jedno-do tej sytuacji kompletnie nie potrzebny Tobie byl Pheromax, co najwyzej NPA-do podniesienia "stajlu" i swobody.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wież mi ze wtedy nie byłem w stanie racjonalnie myślec poniewaz niedosc ze

byłem pod wpływem szoku ( akcja z tą szklanką ) to jeszcze wszystko działo się tak szybko i do tego byłem mało doswiatczony co zrobic w takiej chwili ( chodziaz na to co wyżej napisałes pewnie bym i tak nawet teraz nie wpadł hehe ale na pewno pociągnoł bym to dalej niz wtedy).

Acha i mam jeszcze jedno pytanie czy pheromax tez pobudza tzn zwiększa pewnosc siebie chodziaz w cześci tak jak NPA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam NPA bo nie widze sensu, ale po Pheromaxie czuje wieksza pewnosc siebie.Ale jak wczesniej gdzies pisalem najlepiej zaczac chodzic na silownie, (oczywiscie przypakowac w rozsadnym rozmiarze) i wtedy zadne NPA nie bedzie tobie potrzebne aby zwiekszyc pewnosc siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się, że chodzenie na silownie zwieksza pewność , a jeli nawet to jest to zgubne. Znam takich co jak zaczeli chodzic, to przez zbyt wielki mniemanie o sobie, kim to ja nie jestem doprowadziło do przykrych rzeczy. Ja bym polecał siłowanie jako dodatku do poprawienia naszego wizerunku i to taka siłownie z rozwagą, aa nie liczenie czy w lapie mam juz 40cm czy wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pomyliles mnie z innym typem kolesia.Mnie malo obchodzi ile mam w lapie itp.Nie kozacze sie do innych, nie wyzywam i nie unosze sie pycha do kolesi.Wole przyjaznie pogadac przy piwku, na luzie sie pobawic :wink: A agresywny wogole nie jestem, bo po co samemu zaczynac bojki, a do mnie faceci nie wyskakuja z checia "solowy" wiec jest luz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności