Skocz do zawartości

Jak pachnie Pheromax... TAK!


Neoazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Wlasnie otrzymalem probke PHEROMAXa MEN:) (mila niespodzianka przy otwarciu - niespodzianka, dziekuje!!!) Pierwsze co zbadalem zapach PMAXa i ohhh... :shock: bez kitu jest intensywny. Pachnie to jak swierzo spocony mezczyzna, taki specyficzny zapach, zdecydowanie nieprzyjemny. Do tego proba zamaskowania alkocholem raczej nieudana, po chwili juz czuc sama won feromonu. Posmarowalem a raczej tylko dotknelem kulka okolice kciuka i won wciaz jest intensynwna:) Jak narazie to mam dobre perfumy wiec bede probowal "maskowac".

No to od jutra zaczynam sie uczyc fero... mam nadzieje ze bedzie to pozytywna przygoda.

Pozdrwaiam

 

PS.

Jest nie dobrze, wlasnie spryskalem perfumami - przebija ten "pot":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha to dziwne ale mnie won pheromax'u tylko raz wydawala sie pachniec potem i to w momencie kiedy uzylem podwojnej dawki tj. dwa psiknieca atomizera... Tak pozatym zdecydowanie nie przypomina mi ona woni spoconego mezczyzny. Kiedys w mixie z innym perfumem uslyszalem ze ladnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także na początku odczuwałem zapach Pheromaxu jako okropny, odurzający- był taki, że aż brało mnie na wymioty!

Ale z czasem zaczął mi pachnieć. Ostatecznie, dzisiaj nie pachnie mi oraz nie śmierdzi.

Nie czuję go też aż tak intensywnie jak na początku- ciekawe jak jest to u ludzi, z którymi przebywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali : no wlasnie o to mi chodzi! Co czuja inni jest wazne a nie ja, ja sobie moge czuc (choc czuje dyskomfort i chec kapieli:))) Bo jak mi przestanie pachniec to bede chodzil i smierdzial dla innych:] Dzis pierwszy dzien minal, oczywiscie po tym dniu mam juz przekonanie ze fero dzialaja, ale moze nie bede sie jeszcze wypowiadal co sie dzialo, poniewaz jesli chcesz znalesc powiazania i zaleznosci zachowan przed i po zastosowaniu - znajdziesz je we wszystkim co Cie otacza:) taka sila wkretu:] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

elvis2112, niestety ale nie da się uniknąć zapachy pheromaxu, ale można go stłumić innymi perfumami. Z tego co czytałem to do tego jest dobry Hugo Boss oraz Cuba. A jeśli chodzi o krępowanie to nie ważne czy feromony pachną czy też nie, ważne że działają :D Lecz jeśli Tobie to bardzo przeszkadza to mówie- hugo boss lub inny perfum. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektorych to raczej moze smród podzialac i uciekna:/ Ja uzywam od 2 tygodni no i czuje slabiej jak codziennie aplikuje ale jak zrobie dzien przerwy to znow mocniej go czuje.. A moje perfunki to wlasnie Hugo Boss:) i po paru godz przebija phero:] No coz takie zycie... a czy dziala, nie ma co sie nastawiac ze cos przyjdzie odrazu, jak sie postarasz to na pewno moze bardzo pomoc!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pheromony jak każdy wie są związkiem chemicznym który w naturalny sposób jest przez nas wydzielany (..choć w drodze ewolucji podobno słabiej..). Więc taka teoria..

Skoro część osób wyczówa ten specyficzny "smrodek" Pheromaxu a część nie to nie jest tak że.. hmmm.. jak to napisać żebyście dobrze zrozumieli.

 

Powiedzmy ktoś w naturalny sposób wydziela sporo feromonów- jego zmysł wonienia, jak i cały organizm jest "przyzwyczajony" do tych związków- nie czuje więc zapachu Pheromax'u gdyż sam wydziela takie feromony?

I analogicznie- ktoś kto wydziela ich mniej jest bardziej na nie wrażliwy i czuje ich "zapach".

Taka teoria przyszła mi do głowy....

 

Hehehe... wiec Ci którzy nie czują zapachu - nie myjcie się - zaoszczędzicie pieniądze na feromony wytwarzane w labolatoriach

:twisted::lol:8)

 

Ja napiszę czy czuję czy nie jak dotrze doo mnie przesyłka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moj wątek sie rozwinal:) dano mnie tu nie bylo.. wlasnie minal ponad miesiac.. tak od 1 listopada mam pheromax 2ml. Nadal go czuje;) ale to juz przyzwyczajenie powoduje ze znosze go w porzadku:) Uzywam naprawde male dawki i wydaje mi sie ze wlasnie zblizam sie do polowki tej buteleczki. Matwie sie tylko tym ze za co ja kupie sobie nastepne? A chcialbym duzy flakon pheromaxu i w przyszlosci jeszce czakire:D

Oczywiscie jesli mam sie wypowiedziec w tej sprawie jasno: to działa jak natura chciala:) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk to pachnie? Moge już napisać bo testowałem.

Pierwsze niuchanie - alkohol. Drugie dłuższe- tak jak pisaliście "alkohol+pot" błeeeeeee niemiło dosyć.

Ale przyznam że z czasem zapach już tak nie drażni! A nawet staje się znośny :)

Co do Chakiry - pachnie świetnie!

Rozcieram Pheromaks za uszami, a Chakire ciut niżej. Efekty? Opisałem w innym temacie.

Mam tylko problem z dozowaniem Pheromaksu - chce użyć połowe dawki, naciskam lekko, nic, odrobine mocniej- nic, mocniej - i wali odrazu pełną dawke. Cieżko jest wyczuć :P

Jak troszke mi ubędzie Pheromaksu (może jakąś 1/4) to doleje jakiś dobry perfum. Wtedy chyba będzie i miło pachniało i odpowiednią dawke dozowało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wącham i wącham sam alkochol :) hehe widocznie tego nie odczuwam, moja dziewczyna też nie, bo sie spytałem podchwytliwie czy smierdze, że nie uzylem antyperspirantu itp. ale niestety działania jeszcze nie przyniosły skutku, mam nadzieje, że się przekonam, że działa :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

przyklad

spryskuje pheromaxa za uchem. po polgodzinie przytulam dziewczyne. niefortunnie tuli sie do szyi od tej strony gdzie spryskiwalem pheromaxem. bedzie to mialo wplyw i ja odrzuci czy nie?? niemozna spryskiwac perfumem tego samego miejsca gdzie pheromax dlatego co zrobic przy takiej bliskosci/odleglosci?? uzyc pheromaxa odpowiednio wczesniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wlasnie uzywac w te same miejsca co pheromaxa perfum a nawet jak dla mnie to trzeba :D //

Tylko perfumy musze miec ladny zapach polecam g.armanii emporio city glam jak do przykrywania pheromaxa to nie znalazlem lepszych perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Drugie dłuższe- tak jak pisaliście "alkohol+pot" błeeeeeee niemiło dosyć.

Mam tylko problem z dozowaniem Pheromaksu - chce użyć połowe dawki, naciskam lekko, nic, odrobine mocniej- nic, mocniej - i wali odrazu pełną dawke. Cieżko jest wyczuć :P

 

Tak jest, ja wyczuwam zapach potu, bardzo mocny zapach jak dla mnie i tak wlasnie mysle co do wczesniej wspomianego zalecenia "nie mycia sie" :) ze cos w tym jest. Czuje bardzo mocny zapach potu a sam prawie sie nie poce a w zwiazku z tym moj nos nie ma okazji przyzwyczaic sie do tego zapachu. Zalecane dozowanie polowy dawki - przy 2ml opakowaniu - chyba nierealne... Szczerze mowiac spodziewalem sie wiecej po opakowaniu i mozliwosciach dawkowania - ale trudno...

 

Historii - zero pozytywnych, poza odczuwalna agresja osob ktore mnie mialy okazje powąchac a na ktorych mi zalezy :)

 

Ale... nie jest zle, bede dalej sie bawic w testowanie chociaz poziom nastawienia z pozytywnego spada w dol, poczekamy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ta dobrze gadacie ja dzisiaj dostalem probke pheromaxu i ja szczerze to alkocholu nie czuje tylko taki dziwny zapach jakis taki znajomy zapach i to nie jest wydaje mi sie pot !!!!No moze jest bo jak wacham pache to smierdza tak samo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności