Skocz do zawartości

Jak zadziałały feromony w moim związku?


wiecznytester

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, feromony działają. Jestem z kobietą starsza od siebie o kilka lat. Jesteśmy od kilku miesięcy ze sobą, ale ostatnio coś się działo. Bierze tabletki antykoncepcyjne i zauważalne było spadające libido. Na początku to był wulkan seksu i miała więcej wyrozumiałości do mnie, gdy zaczęła brać tabletki sytuacja zmieniła się o 90% :( kochaliśmy się praktycznie raz na tydzień wyłącznie z mojej inicjatywy, ostatnio w ogóle. Jak pojawił się u nas pies to praktycznie spadła namiętność bo całą miłość przelała na psa.

 

Kupiłem sobie neidawno pheromax i chikare, bo stwierdziłem, że feromony społeczne przydadzą się do wzmocnienia relacji a pheromax wywołają podniecenie.

 

Na efekt czekałem jakieś 2-3 dni...Seks wyszedł z jej inicjatywy, poprawiła się relacja między nami - stała się bardziej ciepła...2 dni później znowu miałą straszną ochotę (coś czego nie widziałem u niej od dawna) i wierzcie mi lub nie,a le nie widziałem u niej takich orgazmów odkąd jesteśmy ze sobą. Miała kilka orgazmów ale tak dużych, że sama była zdziwiona i zaskoczona dlaczego to takie giganty, a ja byłem zadowolony... Relacje między nami nadal są taaaakie ciepłe, niestety pheromax się skończył a chikary zostało na samym dnie ;(

 

W każdym bądź razie polecam do każdego związku gdzie kobieta jest zimna, mimo, że Wy jesteście ciepli w stosunku do niej i robicie wszystko by wzbudzić namiętnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim związku nigdy nie było problemu z pożądaniem. dlaczego kupiłam feromony? tylko i wyłącznie po to zeby sprawdzic ich skutecznosć i to co było o nich napisane na stornie feromony.pl Faktycznie przekonałam sie o ich mocy juz po pierwszej aplikacji :) mój partner oszalał jeszcze bardziej niż dotychczas. nasz sex był bardziej namiętny, ostrzejszy i co najważniejsze zakończony szczytowaniem obojga.

teraz, kiedy spotykam się z moim obecnym mężczyzną widze, ze feromony naprawde działają. wcześniej jak się spotykaliśmy i się kochaliśmy seks był owszem piękny, ale brakowało w nim chwilami ognia. po ostatniej aplikacji BTB wiem, ze moge go ejszcze bardziej rozpalić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż o mocnych feromonach dowiedziałam się przez przypadek, szukając "czegoś" w internecie, by poprawić intensywność swojego związku. Jestem ze swoim chłopakiem od roku, ale od pewnego czasu zaczęliśmy mniej się ze sobą spotykać, nie tańczyliśmy razem na imprezach. Niby to nic takiego - przecież nie można związku utrzymywać na siłę. Jednak po tylu pięknych przeżytych chwilach nie chciałam, by to, co niegdyś nas łączyło, miało się skończyć. Stwierdziłam, że jedynym lekarstwem na to mogą być feromony. Kupiłam PHEROMAX ( są świetne!!!! ) to niesamowite, że od razu po zastosowaniu poczułam lekkie rozgrzanie w okolicy szyi i twarzy (ale bez czerwoności ) takie przyjemne uczucie. Na spacerze Maciek był mną zachwycony, jakby dopiero co się we mnie zakochał, wyszukiwał nowych tematów do rozmów, chciał mnie zaskakiwać. To było niesamowite. Feromony naprawdę działają!! Od tamtego czasu używam feromonów, gdy wychodzimy gdzieś razem. Lubię to uczucie, gdy siedzimy razem ze znajomymi, i faceci jak zaczarowaniu podświadomie szukają kontaktu ze mną, chcą się mi przypodobać. A mój chłopak jest wtedy baaardzo zazdrosny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony naprawdę działają!! Zakochałam się w najlepszym kumplu mojego kolegi... i nie wiedziałam co zrobić żeby mu sie przypodobać.... zaczęłam szperwać po internecie i znalazłam własnie feromony. Kupiłam PHEROMAX i okazały sie naprawdę super. Użyłam ich kiey mieliśmy wspólną impreze i ten chłopak zaczął mnie zaczepiać i rozmawiaż ;) Po paru miesiącach byliśmy razem:) i jesteśmy dalej... a ja nadal używam feromonów i on nadal jest mną zachwycony jak wtedy na tej pamiętnej imprezie.... i nie tylko on;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności