Skocz do zawartości

Pierwsze testy PHX i The Edge


RadamezMatho

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak jak w temacie zacząłem pierwsze testy z PHX i The Edge.

Postaram się opisać moje obserwacje tak dokładnie jak tylko potrafię a są one dość obiecujące jak na początkującego :lol: . Na dostawę próbki PHX czekałem 5dni, w paczce znalazłem też saszetkę The Edge za co bardzo dziękuję :lol: W sobotę miałem iść na małą domową imprezkę w gronie znajomych. Jakieś 15 min przed wyjściem dotarła do mnie paczuszka z próbkami (a już się łamałem że nie zdąży :lol: ) więc na szybkiego jeden średni psik PHX na nadgarstek, roztarłem też na drugi i na szyję. Pierwsze co poczułem to lekki smrodek :? Niestety byłem już spryskany moim gilletem więc tylko trochę poprawiłem (gillette nie jest dobrym wyborem do przykrywania zapachu PHX według mnie- cały czas czułem ten lekki smrodek). Po około pół godziny znalazłem się w domu znajomych i pierwsze moje spostrzeżenie takie że pani domu patrzy na mnie jakoś spod byka a nigdy się jej to nie zdarzało(dodam że jest od miesiąca w ciąży co polepsza jej percepcję - tak sądzę). Myślę sobie no nic i czekam na dalsze efekty. Po około godzinie zapomniałem że mam na sobie fero bo rozmowa rozwinęła się w najlepsze, lecz po chwili zauważyłem że moja żona jakoś tak dziwnie mi się przypatruje - ooo coś się zaczyna dziać. W tym momencie pojawił się jeszcze jeden kumpel z dziewczyną i ..... wtedy sie zaczęło!! :shock: miliony pytań do mnie ze strony kobiet a ze strony mężczyzn chwilowe osłupienie :P Aby test był wiarygodny usiadłem w najdalszym kącie pokoju sam na sofie i już po chwili pani domu siedziała koło mnie przewracając oczami i bawiąc się włosami chłonęła każde słowo które wypowiedziałem. Na koniec doszło do tego że położyła się wzdłuż sofy i bez pytania położyła mi nogi na kolana :shock: Pomyślałem że moja małżonka będzie oburzona takim zachowaniem ale nie! Zaczęła żartować z innymi kobietami jak to ona ma ze mną dobrze itd. Dodam że przez cały czas imprezy większość oczu była wlepiona we mnie a gdy coś chciałem powiedzieć cichły inne rozmowy (jakiś respect im się włączył :lol: )

Na drugi dzień trochę na kacu wziąłem prysznic, mimo tego czułem na sobie resztki PHX podkręciłem to chusteczką The Edge i dla zamaskowania użyłem Umbro EliteX (100x lepszy od gillette) Jako że pogoda była ładna postanowiłem umyć samochód i tu kolejny szok. Sąsiadka która rzadko kiedy odpowiada mi dzień dobry (chyba jakaś nieśmiała, nawet fajna jak na angielkę) zaczęła się czaić po drugiej stronie płotu (widziałem jak jej cień krąży :lol: ) i po chwili bez żadnego powodu wyszła na ulicę i od razu w moją stronę. Tym razem to Ona podtrzymywała rozmowę o pogodzie i pierdołach by po chwili zaprosić mnie na wieczornego grilla. Niestety miałem inne plany więc odmówiłem mimo tego rozmowa trwała jakieś 30min!

Po południu siedziałem z żoną i bez słowa oglądaliśmy jakiś film, po chwili ona zaczęła się do mnie przysuwać aż wreszcie zaczęła mnie całować gdzie? oczywiście w miejsca gdzie nałożyłem fero czyli szyję i nadgarstki!! Jeszcze nigdy mnie kobieta po rękach nie całowała :shock: myślałem że mi je odgryzie hehe.

Dzisiaj rano znowu użyłem The Edge przed pracą i mieliśmy z kolegą (ktorego wtajemniczyłem) taką bekę ze wszystkich koleżanek które się wkoło mnie tłoczyły że hey! :lol::lol::lol: Było kilka dobrych sytuacji np. na przerwę wyszedłem trochę później niż wszyscy i oczywiście wszystkie miejsca przy stolikach były już zajęte ale wystarczyło tylko krótkie cześć! i chyba cztery kumpele chciały mi miejsca ustępować (mój koleś o mało ze śmiechu nie pękł na taki widok) Po pracy czekaliśmy żeby podbić kartę no i tradycyjnie poszliśmy na fajkę, niestety mi się właśnie skończyły ale cóż to za problem dla kogoś ubranego w fero! Po chwili miałem już co palić i jeszcze dwie fajki na później dzięki uprzejmym koleżankom :lol: Resztę The Edge(jeszcze dość wilgotną chusteczkę) dałem kolesiowi bo się napalił jak diabli ciekawe co mi jutro opowie hehe.

Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem działania fero na ludzi jak i na mnie samego(momentalnie stałem się bardziej otwarty na wszystko i wszystkich ) więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w moim przypadku fero działa i to JAK!!!

Dziękuje jeszcze raz stronie MocneFeromony.pl jak i Wam drodzy forumowicze! Bez Was raczej bym fero nie sprobował a teraz to myślę że się bez nich nie obędę! Normalnie Euforia!!

 

P.S. Jeśli PHX zadziała na mój główny obiekt zainteresowań tak jak na innych to jestem w domu! :D:D

Pozdrawiam i czekam na Wasze komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dałem kumplowi resztę próbki Edge i koleś w niebo wzięty 8) Mówi że tak dobrego wieczoru nie miał od dawna. Aby ten efekt trochę przedłużyć w robocie nasączyliśmy już prawie suchą chusteczkę odrobiną wody kolońskiej i wysmarowaliśmy się gdzie się tylko dało :D Na efekty nie czekaliśmy zbyt długo pierwsze oznaki zainteresowania były już po kilku chwilach. Nastąpiło że tak powiem pełne rozpasanie załogi :lol: Resztę opiszę później gdyż pilna sprawa mnie wzywa. Hey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie połączone z moim ostatnim postem. Czy The Edge jest rozcieńczoną formą NPA? Zauważyłem że Edge działa bardzo socjalnie tak jak opisywany na forum NPA. Zastanawiam się czy lepiej kupić NPA czy Edge do połączenia z PHX. PHX według mnie działa lepiej w mniejszym gronie i działa w innym kierunku, działanie Edge bardzo mi się podoba więc może sprobować to połączyć? Jakie są wasze sugestie na ten temat. Dodam że jeszcze nie dobrałem chyba dobrej dawki PHX dla mojej osoby i większego grona odbiorców :lol: Po samym PHX nie miałem tak wyraźnych efektów, poza kilkoma wyjątkami, jak po samym Edge. I ostatnie pytanie czy Wam też PHX tak śmierdzi? i jak sobie radzicie z doborem dawki z próbki(te pół psiknięcia mi nie wychodzą a jak dam całe to już kilka wrogich spojrzeń widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Haszu! Już mi Cassi pomogła z tym pytaniem w innym temacie ale dziex mimo wszystko :) Zamówiłem już NPA strasznie jestem ciekawy jak to działa w połączeniu z PHX.

Swoją drogą PHX jest o.k. Dzisiaj mam na to kolejne dowody 8)

Jako że mam dzisiaj wolne wybrałem się na miasto (najpierw 1 psiknięcie PHX na jedną stronę szyi i delikatne malutkie na drugą stronę, na nadgarstki nie psikam bo mi wtedy capi potem jak diabli :) ) Ekspedientki w sklepach były bardzo miłe zauważyłem że kiedy miały do wyboru kilku klientów to i tak mnie wybierały :lol: Po jakimś czasie spotkałem pewną dziewczynę którą niedawno poznałem(zaczęła pracować w sklepie niedaleko) nawet nie wiem jak ma na imię, była z chłopakiem, kiedy tylko mnie ujrzała podeszła i zaczęła sama rozmowę, zasypała mnie pytaniami, było wyraźnie widać że jej chłopak jest poddenerwowany całą sytuacją i nie wie co się dzieje :lol: Po chwili sam zakończyłem rozmowę, nie chciałem Jej narażać na jakieś wyzuty ze strony jej chłopaka. Na odchodne usłyszałem " Jutro będę w sklepie może wpadniesz?" Zgodziłem się i zostawiłem Ją wpatrzoną we mnie i Jego czerwonego ze wściekłości :twisted: Druga sytuacja w kolejnym sklepie. Stojąc w kolejce zauważyłem że laska przede mną (około 26lat 8/10) spogląda na mnie co chwile. No cóż zdarza się. Gdy nadeszła jej kolej okazało się że nie ma możliwości zapłacenia kartą a Ona nie ma gotówki. Wiele nie czekając zaproponowałem że Jej pożyczę i potem pójdziemy do bankomatu i mi odda (Pierwszy raz w życiu z takim tekstem wyjechałem do nieznajomej - dla mnie dziwne jak cholera) Ona chwilę pomyślała i zgodziła sie w drodze do bankomatu zaprosiłem ją do kawiarni gdzie przegadaliśmy około 1,5 godz w miłej atmosferze, nie zabrakło zalotnych gestów z Jej strony oj nie :lol: Poprosiła o mój numer tel. gdyż jak stwierdziła zaje**ście umiem słuchać rozmówcy i chce się jeszcze spotkać. Oby nie zadzwoniła kiedy żona będzie w pobliżu hehe. Jednym słowem u mnie PHX działa najczęściej w czasie bliskiego kontaktu ale też nieźle na odległość (ekspedientki i dziewczyna ze sklepu). Będę nadal go testował dopóki nie otrzymam NPA, a efekty postaram się tutaj umieszczać na bieżąco. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka rozpakowana :) I kolejne miłe zaskoczenie dwie saszetki Perception gratis (dzięki bardzo dla Feromony.pl)

Oczywiście zaraz nałożyłem pół kropli NPA pod nos (przypadkowo :) chciałem powąchać ) i pół kropli na szyję. Zobaczymy co się w pracy będzie działo :D

A jutro imprezka się szykuje, kilku znajomych ale większość nieznajomych więc będzie na kim testować. Zamierzam użyć tylko Perception bez dodatków.

Co do moich testów PHX to jestem przekonany że ten specyfik działa. Szczególnie widać to jak się przedawkuje :twisted: Jak używam mniejszych dawek to efekty są subtelniejsze a przez to moim zdaniem lepsze.

Kilka przykładów:

Codziennie podwożę do pracy jedną pannę, ogólnie nie jest zbytnio rozmowna ale kiedy użyje PHX sama gada jak najęta. Raz nie użyłem nic i całą drogę cisza.

Najlepsze rezultaty widzę po babce która pracuje zaraz obok mnie (około 45lat dla mnie 0/10 :lol: ) bez PHX zachowuje się normalnie tzn. jest wesoła itd ale jak zaaplikuje sobie PHX to normalnie diabeł w nią wstępuje :twisted: non stop jakaś gadka do mnie (czasami już mnie to męczy), robi się czerwona jak burak, co nie powiem to śmiech, dąży do kontaktu fizycznego (klepanie po plecach, popychanie w żartach itd) Ostatnio wdałem się w gadkę z naszym przełożonym o panienkach(ona się przysłuchiwała), on dla żartu stwierdził że i tak nie mam szans bo jestem brzydki. Musielibyście zobaczyć jak na niego wyjechała że co on pier$%li że przecież jestem super handsome itd. Kolesiowi szczena spadła i później mi powiedział że ona chyba we mnie jest zabujana bo tak mnie broniła a on tylko żartował. Myślałem że ze śmiechu padnę :lol:

W zeszły weekend tak mnie nosiło że wyciągnąłem moją żonę na balety (myślałem że jakieś polki spotkam - do testów ale niestety sami angole byli). Dwa psiki PHX i jazda. Na początku impra się nie kleiła nikt nie tańczył i nie było dużo ludzi. Po jakimś czasie usłyszałem dobre techno i zawinąłem samotnie na parkiet (byłem jedynym który tańczył w tym czasie) nie minęło pół minuty jak na parkiecie zaczynały się pojawiać pierwsze przedstawicielki płci pięknej :lol: Z początku nieśmiało się przysuwały aby po chwili tańczyć już centralnie do mnie :twisted: Fajna muza się skończyła więc postanowiłem wrócić do mojej drugiej połowy, gdy odchodziłem dojrzałem pełne zawodu spojrzenia tancerek :lol: Usiadłem przy stoliku obok takich jakby rurek i gadałem z moją. Po momencie zaczął się ruch przy rurkach :lol: normalnie nie można na nich tańczyć jest nawet pisemne ostrzeżenie że grozi to wyrzuceniem z klubu, mimo tego około pięciu panienek (większość z tych co wcześniej ze mną tańczyły)zaczęło się na nich wyginać ohh co to był za widok :shock: Podszedł ochroniarz i zwrócił im uwagę że nie powinny tego robić one niby zrozumiały i się wycofały ale gdy tylko zniknął nam z oczu zaczęły całą zabawę od początku :lol: Po tych akcjach musiałem się zawinąć z klubu bo moja stwierdziła że już jej się tu nie podoba :!: , do drzwi odprowadzały mnie zawiedzione spojrzenia tancerek :twisted:

Życzę wszystkim takich akcji jakie Ja ostatnio przeżywam! Niedługo sprawozdania z testów NPA i Perception Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności