Skocz do zawartości
martull

Mój chłopak mnie zdradził i zostawił

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak mnie zdradził i zostawił. Bardzo to przeżylam i chciałam za wszelką cenę go odzyskać. Na stronę z feromonami trafiłam przypadkiem. Nie do końca dowierzałam w działanie feromonów, zresztą jak większość z nas na początku. Przełamałam się jednak i kupiłam 2 ml Pheromax. Po zastosowaniu efekt było widać odrazu, Moj były był widocznie zainteresowany moją osobą a inni ludzie zrobili się jakby bardziej przyjaźni. już po tygodniu stosowania odzyskałam chlopaka i odnowilam zaniedbane w przeszlosci przyjaznie. Pheromax naprawde działa :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

martull, ja na Twoim miejscu przyciągnoł bym Twojego chłopaka na fero, później rzucił i znalazł o niebo lepszego! Zdradził raz, zdradzi więcej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

martull

popieram to fakt ze jak juz raz to zrobił to moze sie mu jeszcze zdarzyc!

chyba ze tak zawiezasz feromonom ze one zdołaja go zatrzymac przy tobie....

powinnas powaznie nad tym pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No może i tak ale za bardzo go kocham. poza tym jesteśmy ze sobą od tamtego momentu 8 miechów i nic nie odwalił. Wiem że jak raz zdradził to może być i następny raz, ale chciałam nam dać ostatnią szanse, i narazie nie żałuje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałam do tej pory Pheromax zrobilam sobie 2 miechy oprzerwy i jest ok ale chciałabym sprobować teraz czegos innego tylko nie mam pojecia na co moglabym sie skusic teraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skus sie na zerwanie z tym chłopakiem! ile czasu byliscie razem nim cie pierwszy raz zdradził

a jesli zrobi to po lubie jak bedziecie miec dzieci a jak ciebie zostawi dla innej?

zastanów sie czy warto sie tak poswiecac

a co do feromonów to poczytaj o wszystkich feromonach i sprubuj!

ja sie dobrze czuje z mieszanka BTB i NPA

ale nie wiem jak twoje otoczenie sie bedzie czuło z nimi Razz

przyznam nawet ze te feromony uzalezniaja tzn ja nie wiem jak innych ale mnie tak:)

poodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przed tym zdarzeniem bylismy ze soba pol roku. wiem, rozum mowi tak samo jak Ty ale narazie przez 8 miechow jest super a od 2 miechow bez fero wiec to chyba nie tak zle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak powinnam mieszac ale mieszalam juz na ciele

czyli np.nadgarstki i w zgieciach łakci BTB a za uszami NPA

zalezy gdzie szłam:)

w tej chwili uzywam tylko BTB w pracy!

ale w domu i na wyjscia z chłopakiem mieszam:)

a co chcesz spróbowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszałam BTB i NPA i jest to jak dla mnie mieszanka wybuchowa. Samo NPA jest dla mnie bardzo silne. Osobiście unikam stosowania NPA pod nosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć !

Jestem nowy na tym forum i mam pytanie do ludzi którzy sie na tych feromonach konkretniej ode mnie,a więc byłem z dziewczyną 2,5 roku...lecz z mojej głupoty rozstaliśmy się,Ona teraz ma innego,ale spotykam się z Nią tak po przyjacielsku...i mam wrażenie że uczucie z jej strony nie zgasło,czy myślicie że Pheromax...mógłby tak jakby to uczucie w Niej przebudzić ? jestem w Niej cholernie zakochany i chciałbym ją odzyskać,Pheromax może Waszym zdaniem mi w tym pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pheromax może Ci pomóc, ale powtarzam tylko i aż pomóc.

Miałem podobną sytuację - wziąłem ją na przeczekanie i pomogło. Jednak ja dałem potem sobie spokój... nie będe pisał o szczegółach, ale tak wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze ??? Rozumiem chęci ratowania związku który się rozpadł Ja też byłam taka głupia Facet mnie zdradzil po 5 latach zostawił potem dla jeszcze innej .... a ja chciałam to ratować i ratowałam ... i wiecie co od tamtej pory miał chyba z 4 laski i wszystkie zdradzał ;) i zostawiał dla innych Jedna świętość kto raz zdradzi będzie robił to zawsze !!!!!!!!!!! I nie pomogą a nawet bym powiedziała że szkoda marnować fero na takowych :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem młodą mężatką (od 3 lat),nie mamy i nie planujemy na razie dziecka. Zaczęłam zauważać, że moje życie seksualne nieco poszarzało. Często z mężem zasypiamy w leniwym milczeniu. A od jakiegoś czasu zastanawiamy się o drugiej parze. Oboje mamy wielką ochotę spróbować. Znalazłam ciekawy artykuł http://sites.google.com/site/753nwes , który rozjaśnił mi w głowie. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli po trzech latach małżeństwa zasypiacie w nudnym milczeniu, to lepiej od razu się rozwiedzcie bo to i tak się tym skończy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi