Skocz do zawartości

PHX + disco = udandy balet ;)


typek90

Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od tego ze takiej imprezy to jeszcze nie bylo jak dla mnie.

 

z kumplami sie gadalo tak ze nie bylo przerwy, do tego wchodzilimy na takie tematy ze az dziwne :D. ale co tam koledzy....czas na parkiet i tak sobie hasam hasam i nic no ok ide po piwko i wracam i znow jakies wygibasy na parkiecie po chwili tak sobie patrze a obok mnie i moich kolegow same dziewczyny i to te najlepsze :o i mysle sobie PHX i usmieszek juz przez cala impreze a tan usmiech + zabawa wplynelo tak na dziewczyny ze po pewnym czasie zaczynaly sie slinic :D. 1 dziewczyna 1 kontakt wzrokowy 1 min i juz taniec ale taki raczej erotyczny hehe. zabawa trwa z ow dziewczyna lecz inne za mna nie dawaly mi spokoju. no i z ta 1 dziewczyna koniec bo nagle mi kazala wypier.... a przez cala impreze tanczyla obok mnie i caly czas miala tarlo. pare minut tanca (wokol mnie cala watacha dziewczyn) i ngale jedna podchodzi i zaczyna palcem cos liczyc na mojej koszulce (tak 3 razy przez cala impreze) no to oczywiscie male tango z nia lecz caly czas przeywala nam jej kolezanka ktorej reka latala po calej tylnej czesci tlowia i caly czas mi jakies pytania zadawala (na jej czole chyba pod wplywem ultrafioletu zauwazylem napis WYRUCH...'ajjjj mnie) no ale odpuscilem sobie ja i pozwolilem koledze na dzialania jakies no i niby ja wychaczyl pozniej poszlismy do boxu Ja + ta co liczyla cos palcem i kolega + ta kolezanka

i tak sobie siedzimy no i ta co ze mna byla kladla glowe na moim ramieniu po chwili nagle ja odrywala po chwili znow delikatnie kladla i znow nagle odrywala jakby nie kontrolowala tego nie wiem. kolezanka kolegi w ogole nie byla nim zainteresowana caly czas mialem z nia kontakt wzrokowy (dosc goroacy) i caly czas pytania do mnie ktorcyh w ogole na kapowalem gadala aby gadac.......w sumie nie chce mi sie juz pisac bo za duzo tego naprawde to co wczoraj sie wydarzylo na imprezie to nie przezylem przez caly rok imprezowania.

PS. chyba sie uzalerznie od PHX ;p

 

PS2.zgubilem wczoraj moja probke phx ;/ nie powiem zawiodlem sie troche bo zrozumialem ze ten specyfik to dzielo szatana w pozytywnym znaczeniu oczywiscie juz nie kupie probki TYLKO FLAKON.

 

PS3 sory ze taki nijaki tasiemiec wyszedl z tego testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2.zgubilem wczoraj moja probke phx ;/ nie powiem zawiodlem sie troche bo zrozumialem ze ten specyfik to dzielo szatana w pozytywnym znaczeniu oczywiscie juz nie kupie probki TYLKO FLAKON.

 

Powiem Ci, Kolego, że na pewno nie będziesz żałował dokonanego zakupu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności