Skocz do zawartości

kombinacja pheromax i NPA ??


tyres

Rekomendowane odpowiedzi

Większość pisze że to najlepsze. Pheromax ma podane 2 ml i jaka cena

pheromax za 269 nie napisane ile ml.

NPA od razu za 126zl i nie wiadomo ile ml w buteleczce.

 

Czyli NPA pod nos (pół kropli) i pheromax na nadgarstki i wetrzeć pod uchem. Później zapodać kryjący zapach i wetrzeć w miejsca phx.

 

Kupiłem zapach kryjący Christian Dior Higher Energy.

 

Co myślicie - czekam na wypowiedzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat należę do mocno nieśmiałych i nie zaczepiam innych dziewczyn teraz może sam nabiorę odwagi a dla mnie to kwestia przełamania samego podejścia więc potrzebowałem małego "placebo-dopalacza" :)

 

Mam pytanie odnośnie dawkowania. Czytałem że Pheromax stosować 1 kroplę potem można zwiększać dawkę do 2 np. Tylko że to na nadgarstek puszcza całą taką mgiełkę mam wrażenie że to o wiele za dużo czy należy odkręcic wyjąć aplikator i jego końcem dotknąć nadgarstków i za uszami?? Ktoś mógłby w miarę dokładnie napisać jak te krople odmierzyć i ile zaaplikować (tą rurką zanużoną w preparacie dotknąć nadgarstków i za uszami?? a potem przykryć zapachem??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że jedna aplikacja będzie dla Ciebie za dużą dawką, wystarczy, że wykonasz tzw. "pół aplikacji", naciskając hmm... atomizer, delikatnie, do połowy...

Powiem Ci, że musisz testować, testować i jeszcze raz testować...

Poza tym, przeglądaj starsze posty na forum, gdzie z pewnością znajdziesz odpowiedź na większość pytań. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne dawkowania od małych po duże i wyczuwalne nawet pomimo przykrycia zapachem. Nic 0 reakcji może nie pasują one do mnie także jestem zmuszony wymienić na inny model - jaki polecacie. A może inny dokupic i używać obu naraz ale skoro nie zadziałało to robienie mixa nic nie da. Ech szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który byście polecili teraz zakup, nadmienię że chcę aby dziewczęta reagowały (zależy mi na podrywaniu głównie) :)

Mam na myśli konkretnie te produkty z tej strony.Proszę w miarę o szybką odp. chciałbym kupić do końca tyg. I nie wiem czy nie zwrócić Pheromax-a skoro nie zadziałał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności