Skocz do zawartości

Zaczynam testować Phx+Chikara


tomocool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dziś poniedziałek dostałem rano koło 10 paczuszke na którą czekałem...:)

 

a mianowicie Chikare+Phx 2ml i jeszcze próbki Edge oraz Perception

Moje wrażenie po pierwszym psiknięciu jednym i drugim:

 

Pheromax- najpierw po psiknięciu czuć alkohol, ale potem pojawia się lekka woń potu - aczkolwiek musze przyłożyć nos do miejsca, gdzie popsikałem aby poczuć

 

Chikara- ahh... cudowny i mocny zapach..... mocno mnie pobudził

 

No dobra, ale trzeba się wziąc za testowanie - więc ponieważ miałem i tak kilka spraw do załatwienia na mieście to pomyślałem sobie czemu nie....

 

wiec zacząłem jedno psiknięcie Phx na nadgarski potem wtarcie o szyje, wtarcie połowy chusteczki edge w szyje oraz ręce i psiknięcie 1 raz we włosy chikarę --> to dla fryzjerki bo miałem do niej iść :)

 

Najpierw poszedłem do banku. Wszedłem, patrze kolejka fajnie to może ktoś wypróbuje :) ale po chwili spostrzegłem, że same prawie emerytki ehh....no to nawet nie ma co liczyc ; przy kasie była całkiem młoda osoba płci pięknej no ale znowu pech..... szyba odgradzająca więc w sumie jakby mogła poczuć. No ale potem poszedłem do fryzjerki....

 

Po około kilku minutach od momentu kiedy zaczęła mnie strzyc zaczęła dziwnie na mnie od czasu do czasu spoglądać aczkolwiek z drugiej strony

mogło mi sie też wydawać .....to jest dopiero mój pierwszy dzień więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Phx'a niczym nie pokryłem tylko Chikarą...ale jeszcze raz musze podkreslić ma fantastyczny zapach ; czasami nawet specjalnie sobie wieczko zdejmuje aby ja powąchac :roll:

 

dopiero zaczynam więc mam nadzieje, że "zabawa" dopiero się zaczyna ... mam nadzieje, że nie klapa... :(

 

Mam jeszcze pytanko: czy chusteczki Edge trzeba użyć całej czy można połowe???- odnosze poprostu wrażenie, ze starczyc może nawet na 3 aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam zestaw, zazwyczaj robię tak jedno psiknięcie phx i jedno psiknięcie chikara. Zazwyczaj w okolicy szyi ale staram się aby większość trafiła na ubranie.

 

nie używam perfum maskujących ponieważ...

chikara pachnie po prostu fantastycznie, mogę powiedzieć iż nigdy nie miałem okazji wąchać lepszych perfum, wiec po co psuć jej zapach stosując dodatkowe perfumy?

 

myślę iż jedno psiknięcie phx to za mało aby śmierdzieć potem, zresztą zapach chiraky jest dosyć intensywny długo się utrzymuje wiec w sumie i tak przebije niemiłą woń phx (której ja nie czuje w ogóle, no możne odrobinę ostatnio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt zapach Chikary jest super!!!!...jak dla mnie :)

 

ale niestety wadą jej jest że zapach szybko się ulatnia.

 

Można psiknąć na ubranie lub we włosy to zapach z tego co już zauważyłem dłużej się utrzymuje.

Jednak tego Pheromaxa trzeba czymś pokrywać - niestety ja mogę go nieczuć za specjalnie ale inni mogą mieć bardziej wrażliwy węch szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych.

Lepiej nie ryzykować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną wersję PHX. Jestem zachwycony, ponieważ ostatnio miałem sporo okazji, aby go wykorzystać.

 

Jednak nie będę się rozpisywał, bo zauważyłem, że mało kogo to interesuje i nikomu nie chce się tego wszystkiego czytać, więc przejdę do rzeczy :wink:

 

Zamówiłem Chikarę i czekam na nią, ponieważ zamierzam mieszać PHX+Chikara. Jestem już bardziej zaawansowanym użytkownikiem i znam działanie poszczególnych produktów.

 

Jestem bardzo oszczędny w korzystaniu z fero, nie stosuje ich codziennie. Z resztą teraz nie mam żadnych "okazji".

 

Obiło mi się o uszy, że PHX+Chikara to znakomicie komplementarne połączenie. Niestety, producent Chikary nie przyznaje się jakie feromony tam wsadził, ale wiem, że ich jest siedem, a w PHX - trzy, bardzo silnie stężone.

 

Dodatkowo ułatwieniem jest to, że PHX śmierdzi, a Chikara ma świetny zapach.

 

Jak tylko dostanę Chikarę, to z pewnością zacznę je mieszać. Nie mogę się doczekać, bo paczka się opóźnia!

 

Jednak rodzi się pytanie: w jakich proporcjach mam je dawkować? PHX jest tak silny, że jedno psiknięcie absolutnie mi wystarczało, Chikara jest też bardzo mocnym produktem. Obawiam się przedawkować produkty, bo kilka razy mi się to zdarzyło i było naprawdę nieciekawie.

 

Proszę o odpowiedź - w jaki sposób mieszać obydwa produkty?

 

Zapewne sam do tego dojdę, ale nie chcę marnować tych produktów na próby.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w relacjach międzyludzkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz, że feromony mocno na Ciebie działają to proponowałbym jedno psiknięcie Phx na nadgarski i rozsmarowanie za uszami lub na szyi.

Jeśli chodzi o Chikare to na włosy - nie będziesz ich tak czuł, a poza tym dłużej się utrzymują(sprawdzałem).

 

Dzisiaj ide do klubu(sporo znajomych) - planuje raz se psiknąć Phx i dwa razy Chikara - jednakże zaznaczam, że ja nie reaguje tak na feromony jak Ty. Jak wróce to zdam relacje - pod warunkiem, że będę w stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak uzyłem dziś na sobie w pubie sporej dawki tzn.:

 

w ciągu kilku godzin psiknąłem na siebie 3 razy Phx oraz 4 razy Chikara ale....

było 9 osób, które jarały jak lokomotywy więc chyba musiałem....

 

znajomy mówił (siedział ode mnie jakis 1metr), że czuł Phx'a (wiedział,że stosuje go),

 

co do odziaływania - dosiadły się do mnie 2 znajome i rozmowa była przednia, że się tak wyrażę. Inna znowu, podczas przywitania dziwnie się na mnie spojrzała...

 

Wniosek - są to znajomi, których już od dawna znam więc może po prostu był dobry wieczór i dlatego się dobrze bawiłem :) Ale to jest dopiero moje drugie poważniejsze zastosowanie więc ciężko coś jednoznacznie powiedzieć w sensie "że jest to w znacznym sensie zasługa fero"

 

Poużywam ze 20-30 razy i wtedy będzie można coś powiedzieć...

jednakże przynajmniej takie wrażenie odnoszę, że coś w tym jest....pożyjemy...zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj pierwszy raz postanowiłem zastosować mieszankę PHX+Chikara.

 

Zaraz po założeniu obydwu produktów poczułem się znakomicie! Od razu zrobiło mi się bardzo wesoło :D Ewidentnie obydwa produkty pasują do siebie.

 

Potem szedłem sobie ulicą załatwić swoje sprawy w urzędzie i byłem bardzo rześki i wyluzowany, cały czas się uśmiechałem i miałem pozytywną energię.

 

Jestem pewien, że ten mix to najlepsze, co miałem. Znakomicie się przyda na jakieś spotkanie, czy ewentualną randkę.

 

Niestety miałem dzisiaj kontakt tylko z kilkoma osobami i nie miałem okazji poczuć pełnej mocy tych feromonów. Ponadto po pięciu godzinach po założeniu uznałem, że znacznie już wyparowały, bo nie czułem tego niezwykłego pobudzenia, co zaraz po założeniu.

 

Jednak wiem, że PHX+Chikara długo się utrzymują na skórze. Wieczorem natomiast wyszedłem pobiegać zapomniawszy o tym, że ciągle owy mix na sobie mam i zdarzyła się taka sytuacja, że licealistki wyszły ze szkoły (no tak, rok szkolny się zaczął :D). No i one co do jednej mnie zaczepiały! Krzyczały na mnie: "Biegnij szybciej"; "dawaj!", a nawet wołały chórkiem: "Sznurówka Ci się rozwiązała!" i rzeczywiście rozwiązana była :)

 

Sytuacji, gdzie dziewczyny zaczepiają mnie po PHX miałem masę, więc zdążyłem się przyzwyczaić, nie bardzo jednak przepadam za tym, aby ktoś mi przeszkadzał w bieganiu...

 

Zatem jestem pewien, że ta mieszanka to doskonałe połączenie, ewidentnie zmienia moją "energię" i wpływa na płeć przeciwną znakomicie.

 

Jestem oszczędny w stosowaniu, więc teraz odkładam te produkty na półkę, bo nie mam po co teraz stosować. Następnym razem zastosuje "mix" w sobotę - wtedy mam pewne grupowe spotkanie, gdzie będzie dużo młodych dziewczyn.

 

A tak poza tym zastosuje "mix" w ważnym momencie swojego życia. Np. kiedy napotkam dziewczynę swoich marzeń :D

 

To tyle

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po jednej dawce.

 

Najpierw raz psiknąłem PHX na nadgarstek i wtarłem w szyję, a zaraz potem Chikarę jedno psiknięcie w to samo miejsce. Dla mnie to wystarczająca dawka. I od razu pojawia się dobry humor :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności