Skocz do zawartości

Moje pierwsze feromony CHIKARA i PHEROMAX


elvis2112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was miło i serdecznie! Jest to mój pierwszy post na tym forum. Zanim zdecydowałem się na kupno feromonów uważnie przejżałem to forum. Składając zamówienie sugerowałem się w dużej mierze opiniami starych forumowiczów. Postanowiłem utworzyć ten temat aby móc pomóc w dokonaniu wyboru innym osobą wachającym się nadal z kupnem feromonów. Wiem, że są już zbliżone tematy do mojego jednak czym więcej opini tym więcej osob być może zdecyduje się na kupno.

 

Na pierwszy raz zamówiłem Chikare oraz Pheromax 2ml.

 

Nie moge jeszcze nic stwierdzić ponieważ czekam za przesyłką jednak wszystko będe relacjonował na bieżąco.

 

Widziałem dużo pytań odnośnie czy użytkownik miał powodzenie przed zastosowaniem feromonów dlatego odpowiadam, że: Na brak powodzenia nie moge chyba nażekać jednak nie miałem nigdy odwagi ani okazji do poderwania typowej mega pięknej dziewczyny. Zawsze mnie onieśmielały i stwierdzałem, że mogą mieć każdego, a nie mnie- każdy chyba wie o czym mowie

 

Na początek postawiłem sobie cel: dziś byłem na pierwszych zajeciach na prawo jazdy:) Zauważyłem tam śliczną blondynke. Kolejne zajęcia we wtorek. Zamieżam użyć Chikary i Pheromaxu i usiąść krzesło obok. Będe pilnie czekał na jakiekolwiek reakcje (spojżenia lub co kolwiek). Jeżeli będą efekty posunę się krok dalej i po zajeciach postaram się nawiązać rozmowe z uroczą panią.

 

Wszystko będe relacjonował na bieżąco.

 

Pozdrawiam

 

Elvis2112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Najczesciej to chyba ja pytalem o powodzenie :lol:

 

No wlasnie i to jest problem:jak zagadac do super dziewczyny???

Zycze powodzenia z blondynka i czekamy na Twoja relacje :wink:

 

Tylko najlepiej pomysl wczesniej oczym bedziesz z nia rozmawial,bo jakby tu nie patrzyc moze Cie niezle zatkac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego jest o wiele wiecej:D tylko nie dawlam wiecej linkow:) powiem szczerze ze to faktycznie dzial prubowalem i dziala chociaz jeszcze nie przeczytalem wsyzstkiego postanowilem ze przez zime tylko sie naucze cokolwiek i w nastepnym roku zaczne dzialac i licze ze sie uda:D

 

 

 

 

 

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła...Zapach Chikary jest świetny, a co najważniejsze cały czas go czuje na ręce od paru godzin. Narazie nie moge nic stwierdzić...żadnych zauważalnych zmian. Jedyne co to zastanawiam się nad Pheromaxem:D bo nie czuje jego jak to mówicie nieprzyjemnej woni :) może za mała dawna co wy na to??? Mam go w kulce i zrobilem sobie od dolu ucha do polowy szyi okolo 5cm tak jak każą w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności