Skocz do zawartości

Moje spostrzerzenia i historyjki po NPA ;P


NiceManLbn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 1

Witam Chcialbym sie z wami podzielic moimi odczuciami na temt RPA. Kupilem je pre dni temu paczka doszla wczoraj. Zapach raczej bardzo brzydki cos podchodzacy pod pot zmieszany z alkocholem dla mnie nieprzyjemny i biagacy na wymioty . Ale efekt byl boski albo to byl poprostu przypadek. Oto kilka przygod z dnia wczorajszego:

 

Przed uzyciem feromonow, bylem na zakupach w hipermarkecie ... Podchodzi do mnie jakas pani cos tam promuje jakis produkt mowie ze nie jestem zainteresowany odchodzi, normalne zachowanie, nie zauwazylem nic szczegolnego.

 

Po uzyciu tych feromonow wieczorem wybrlem sie po brakujace zakupy otorz ta sama pani cos wczesniej jej odmowilem propowania jakiegos produktu usilnie mnie namawia pomimo moich "nie jestem zainteresowany dziekuje", co mnie dziwnie zaskoczylo poneiewaz wczesniej poprostu sobie poszla i narazie gosciu hehe. A tu taka usilna rozmowa i namawianie, pozatym przy kasie byly 3 jakies dziewczynki po 17 lat patrzyly sie na mnie ze az mi sie juz glupio robilo, wsumie moglem z nimi zagadac ale jakies takie szakiej srednie byly ;]. Jutro bede dalej testowal perfumiki i w niedziele ide na impreze zamknieta z ktorej znam tylko 2 osoby zobaczymy jak sie sprawdzi moj nowy specyfik ;P;P;D;D. Jak narazie polecam osobom ten produkt bo wydaje mi sie ze rzeczywiscie on dziala, chociaz osobiscie nie wierzylem w taka magiczny sziiiicik dzieki ktoremu mozna zwiekszyc swoja atrakcyjnosc. Pozdrawiam i do Poniedzialku .Pozdrowki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien 2

 

Siepnales sobie 2 dawki NPA Czyli 1 krople. Troszke zapach mnie odstraszyl ponownie strasznie nieprzyjemy. Umowilem sie na spotkanie z przyjaciolka, jadac autobusem zauwarzylem scinki paru dziewczyn natomiast tylko jedna byla bardzo soneczna i mila, wiec postanowilem do niej podejsc i zagadac ku mojemu zaskoczeniu rozmowa potoczyla sie calkiem sympatycznie i wzialem sobie d niej numer tel. jest to zasluga na pewno w pewnej czesci moja ale na pewno pomogly mi perfumiki ;P. Gdy dojechalem na miejsce spotkania z kolezanka zauwazylem starsznie inne zachowanie kolezanki buziaka na powitanie i sama zaproponowala nastepne spotkanie poprostu miodzio. Chyba w najblizszym czasie zamowie chikary bo slyszalem ze w polaczeniu z NPA to poprostu robi siecze i to wlasnie lubie. Ale pamietajcie feromony sa tylko dodatkiem bez waszego zaangarzowania poprostu bedzieci widzieli spojrzenia ladnych kobiet wiec do roboty i Zycze powodzenia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności