Skocz do zawartości

Ciężki przypadek :P Co polecacie??


Mati

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu poznałem fantastyczną dziewczynę i stała się moją przyjaciółką... problem tkwi w tym, że pomimo usilnych starań ona nadal widzi we mnie tylko przyjaciela i nie zanosi się na żadne zmiany a mnie z dnia na dzień coraz bardziej trafia szlag ;] Zastosowanie których feromonów polecacie w takiej sytuacji? najlepiej z tych tańszych gdyż w totka jeszcze nie było mi dane wygrać a w dodatku jestem studentem także można powiedzieć, że mam ograniczone pole manewru jeśli chodzi o finanse ;] Dzięki za radę i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Rok temu poznałem fantastyczną dziewczynę i stała się moją przyjaciółką... problem tkwi w tym, że pomimo usilnych starań ona nadal widzi we mnie tylko przyjaciela i nie zanosi się na żadne zmiany a mnie z dnia na dzień coraz bardziej trafia szlag ;] Zastosowanie których feromonów polecacie w takiej sytuacji? najlepiej z tych tańszych gdyż w totka jeszcze nie było mi dane wygrać a w dodatku jestem studentem także można powiedzieć, że mam ograniczone pole manewru jeśli chodzi o finanse ;] Dzięki za radę i pozdrawiam! :)

 

He he he jakbym widział swoją historię. Powiem ci tak - daj sobie spokój. Skoro już od roku widzi w Tobie tylko przyjaciela to już raczej nic się nie zmieni wiem co mówię bo jestem w niemal identycznej sytuacji z tym że pół roku dłużej. Nie pomógł mi ani PHX ani NPA ani Chikara. W dodatku stało się tak że nie mogę się wyplątać z tej znajomości nawet gdybym chciał a dlaczego nie mogę napisać. Mówię Ci daj sobie spokój. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypróbowaniu dużej ilości różnych feromonów mogę stwierdzić, że w kontakcie z dobrze znanymi osobami (koleżankami, przyjaciółkami, członkiniami rodziny) najlepiej sprawdzają się (dołączane czasami do zamówienia składanego na MOCNEferomony.pl) saszetki The Edge.

Koleżanki pod wpływem tych feromonów wychwalają ich zapach, schodzą notorycznie podczas rozmowy na tematy związane z seksem i szczypią po tyłku jak tylko mają okazję. Komplementując budowę ciała, składają jednoznaczne propozycje. Generalnie jest cieżko, w szczególności jak się ma swoje zasady i się ich trzyma.

Nie ukrywam, że wpływ może na to mieć fakt, że chusteczki The Edge w ogóle nie śmierdzą, wręcz przeciwnie - ich zapach jest naprawdę udany (może ktoś wie do jakiej kompozycji jest podobny?). Dzięki temu można być spokojnym i wyluzowanym, że zapach jakim emanujemy jest w pełni pozytywny i miły. Przy NPA i Pheromax-ie trzeba być... czujnym. Co mnie osobiście trochę spina.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mati obawiam sie ze jestes jej kolezanka z penisem. a w tym przy0padku fero za duzo nie da... proponuje sie sie zminic zmien sie troche w badboysa .nic na sile. nie praw jej komplementow kiedy sie tylko da ba jak jest okazja daj jej pare negatywow z usmiechem....stan sie dla niej zagadka. a to ona bedzie musiala kupic FERO nie ty !! Basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności