Skocz do zawartości

Konkurs! (tylko dla wtajemniczonych)


ferum

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszamy konkurs zimowy! Do wygrania komplety feromonów za nic! No... może nie do końca. Ale o tym poniżej.

 

Jedyne co musisz zrobić, to przesłać na nasz adres mailowy, do końca stycznia 2007r., jedną ze swoich historii związanych z feromonami, w której opiszesz jak feromony wpłynęły na Ciebie oraz przede wszystkim - na ludzi, z którymi się spotkałeś.

Być może bezpośrednie zachowanie pewnych osób wprawiło Cię w zakłopotanie lub osłupienie. Być może onieśmieliła Cię ilość spojrzeń?

Być może zdarzyły się rzeczy, których nigdy byś się nie spodziewał...

 

Opisz dzień, w którym przekonałeś się, że feromony naprawdę działają!

 

Ludzie chcą Cię czytać! Co więcej, zdobędziesz najlepszy z możliwych zestaw feromonów:

 

Co możesz wygrać?

 

Wśród nadesłanych listów rozlosowane zostaną 3 zestawy, warte łącznie 1029zł!

 

Autorzy najlepszzych historii wygrywają 3 zestawy feromonów: NPA + Chikara (łączna wartość 343zł!)

 

Zapisz swoje doświadczenia, póki jeszcze pamiętasz i wyślij na adres konkurs@feromony.pl zachowując pełną anonimowość!

 

A teraz uwaga!

Każda osoba, która prześle swoją najciekawszą historię otrzyma 5% rabat na swój kolejny zakup. Każdy wygrywa!

 

Oficjalna strona konkursu:

http://www.feromony.pl/Konkurs

 

Czy potrafisz znaleźć 15 minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafisz znaleźć 15 minut?

 

TAK TAK TAK :D

 

i jeszcze pytanko:

 

mam rozumiec ze by przystąpic do konkursu musze byc w "doswiadczonych" ????

 

zglosilem sie z 3 dni temu i ani widu ani slychu....

 

anonimwosc---> nie podpisywac sie??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafisz znaleźć 15 minut?

 

TAK TAK TAK :D

 

i jeszcze pytanko:

 

mam rozumiec ze by przystąpic do konkursu musze byc w "doswiadczonych" ????

 

zglosilem sie z 3 dni temu i ani widu ani slychu....

 

anonimwosc---> nie podpisywac sie??? :shock:

 

 

heheh gdzie masz to napisane ? nie musisz byc w doswiadczonych, i nie masz wysylac zgloszenia tylko juz historie z zycia wzieta naturalnie

 

pozdraiwam

 

Carlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No więc nastał poniedziałek! Dzień, w którym pojawić miały się wyniki konkursu feromonowego. Z przyjemnością chcielibyśmy to zrobić już teraz, jednak zupełnie nie spodziewaliśmy się tak dużej ilości listów od Was. Czytania jest niemało, a niektóre historie.. NAPRAWDĘ ciekawe...

 

Ogłoszenie wyników nastąpi jutro!

 

Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze są już wyniki. Dziękujemy sklepowi (przynajmniej ja) Feromonów za zorganizowanie takiego konkursu. Jak zawsze są przegrani są wygrani, są jeszcze Ci wyróżnieni, którzy nie wiedzą jak daleko wygranej lub porażki byli, i w tej właśnie grupie się znalazłem. Czekamy na następne konkursy z niecierpliwością na pewno znowu będzie sporo chętnych. Wygranym oczywiście gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą Ferospołeczność,

bardzo mi miło, że znalazłem się wśród zdobywców głównych nagród, zwłaszcza, że wczoraj w tajemniczych okolicznościach zaginęła moja próbka PHX. :shock: Dziękuję organizatorom za to, że sprowadzają do naszego kraju feromony i za to, że organizują takie konkursy! Dzięki też dla wszystkich, którzy piszą na ferum, bo to dzięki Wam pogłębiłem swoją wiedzę i wiem jak aplikować itd.

 

Dzięki i pozdrawiam,

Michał :)

 

Moja przesylka juz dotarla - jak zwykle u Feromonow.pl -> pelna dyskrecja, profesjonalizm i szybkosc.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a to moje opowiadanie brzmi jak rasowa reklama... :) Nie było to zamierzone, zajęcia z reklamy i perswazji pozostawiły widocznie po sobie ślad :D

 

Gdzie moja nagroda, czemu do mnie zawsze wszystko dochodzi wolniej? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już niestety wina poczty polskiej a nie sklepu. Zastanawiam się czy jako kobieta dostałaś jakąś inna główną nagrodę? Npa + chikara są chyba średnio przydatne a nawet w ogóle nie przydatne jeśli chodzi o kobiety (zastosowane przez kobiety, nie zastosowane w celu podrywu kobiet ;) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja mam dostać pheromax+RM :) Ciekawa jestem okrutnie, bo RM jeszcze nie stosowałam nigdy, a połączona z phx...ula la :lol: Nie omieszkam zawitać tu na forum i opowiedzieć o wrażeniach jak mi ta paczka w końcu dojdzie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności