Skocz do zawartości

traq

Elitarny Ferumowicz
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kontakt

 • Strona internetowa
  http://feromony.co.uk

Profil

 • Sprawdzone:
  Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6
 • Zainteresowania
  Aplikacje internetowe

traq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Jeśli orientacja drugiej kobiety jest normalna, to zadziałają na nią feromony męskie, jeśli nie, to damskie. Przynajmniej w teorii.
 2. Ja lekko luzowałem zakrętkę i przechylałem buteleczkę do góry dnem. Miałem tyle ile chciałem, mogłem użyć mniej niż kroplę
 3. Z moich testów wynika, że nie. Wolę NPA
 4. O 20. dostałem mail z zaproszeniem do udziału w promocji. 2 flakony tego samego produktu z rabatem 50%. Przykładowo kupujesz Relationship magic i dostajesz drugi flakonik gratis Może być jeden man i jeden woman, przez co można dokonać zakupu dla siebie i komuś sprezentować, spóźniony prezent na walentynki Co o tym myślicie? Ja przed chwilą złożyłem zamówienie
 5. Ta reguła ma zastosowanie w przypadku każdych feromonów.
 6. Z tego co wiem to nie ma dolnej granicy.
 7. Tak, te efekty na początku są najlepsze, ale nie każdy je odczuwa
 8. Jedno słowo: PHX, gdybyś poprzeglądał forum sam doszedłbyś do tego wniosku.
 9. Nie ma za bardzo związku. Szybko rośnie tolerancja i żeby się fajnie poczuć potrzebował będziesz co raz więcej... aż przedawkujesz, będziesz musiał stosować mniej i przestaniesz czuć tak wyraźne efekty jak dotychczas. Między innymi dlatego najlepiej robić przerwy i dobierając dawkę sugerować się otoczeniem
 10. Nie zgadzam się z @up. Powinieneś zmniejszyć dawkę. NPA generalnie powinno się mieszać z perfum, ze względu na stężenie.
 11. W relacjach międzyludzkich bardzo ważna jest mowa ciała. Jeśli masz na sobie fero w tłumie, które zadziałają na jakąś kobietę, to ona będzie wiedziała, że to Ty jeśli Twoja mowa ciała będzie mówiła to samo co feromony.
 12. Dawkę się dobiera samemu i nic tu po nas. Do tego spotkania masz na to czas, więc aplikuj fero i do dzieła Zmywaj przed kolejnym użyciem.
 13. Nie wąchałem, ale naczytałem się i postów kobiet, którym śmierdzi Widocznie zaliczasz się do tych, którym śmierdzi mniej lub nieco inaczej. Ja teraz PHX nie czuję zupełnie, a kiedyś mi okrutnie śmierdział.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności