Skocz do zawartości

traq

Elitarny Ferumowicz
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez traq

 1. Jeśli orientacja drugiej kobiety jest normalna, to zadziałają na nią feromony męskie, jeśli nie, to damskie. Przynajmniej w teorii.
 2. Ja lekko luzowałem zakrętkę i przechylałem buteleczkę do góry dnem. Miałem tyle ile chciałem, mogłem użyć mniej niż kroplę
 3. Z moich testów wynika, że nie. Wolę NPA
 4. O 20. dostałem mail z zaproszeniem do udziału w promocji. 2 flakony tego samego produktu z rabatem 50%. Przykładowo kupujesz Relationship magic i dostajesz drugi flakonik gratis Może być jeden man i jeden woman, przez co można dokonać zakupu dla siebie i komuś sprezentować, spóźniony prezent na walentynki Co o tym myślicie? Ja przed chwilą złożyłem zamówienie
 5. Ta reguła ma zastosowanie w przypadku każdych feromonów.
 6. Z tego co wiem to nie ma dolnej granicy.
 7. Tak, te efekty na początku są najlepsze, ale nie każdy je odczuwa
 8. Jedno słowo: PHX, gdybyś poprzeglądał forum sam doszedłbyś do tego wniosku.
 9. Nie ma za bardzo związku. Szybko rośnie tolerancja i żeby się fajnie poczuć potrzebował będziesz co raz więcej... aż przedawkujesz, będziesz musiał stosować mniej i przestaniesz czuć tak wyraźne efekty jak dotychczas. Między innymi dlatego najlepiej robić przerwy i dobierając dawkę sugerować się otoczeniem
 10. Nie zgadzam się z @up. Powinieneś zmniejszyć dawkę. NPA generalnie powinno się mieszać z perfum, ze względu na stężenie.
 11. W relacjach międzyludzkich bardzo ważna jest mowa ciała. Jeśli masz na sobie fero w tłumie, które zadziałają na jakąś kobietę, to ona będzie wiedziała, że to Ty jeśli Twoja mowa ciała będzie mówiła to samo co feromony.
 12. Dawkę się dobiera samemu i nic tu po nas. Do tego spotkania masz na to czas, więc aplikuj fero i do dzieła Zmywaj przed kolejnym użyciem.
 13. Nie wąchałem, ale naczytałem się i postów kobiet, którym śmierdzi Widocznie zaliczasz się do tych, którym śmierdzi mniej lub nieco inaczej. Ja teraz PHX nie czuję zupełnie, a kiedyś mi okrutnie śmierdział.
 14. Co do tego, że fero siedzi na skórze tylko 6h to według mnie nie prawda. Znacznie dłużej da się je wyczuć, dlatego trzeba szorować miejsce aplikacji przed kolejnym użyciem. Tak czy siak faktem jest, że NPA dodają pewności siebie. Testowałem na sobie. Nie napisałem, że moja pewność siebie PRZED stosowaniem fero lub w trakcie byłaby mi w stanie pozwolić na coś takiego. Tu chodzi o mój psychiczny komfort w przeróżnych sytuacjach. NPA działało na mnie tak, że dawało ukojenie... uczucie stresu i obawy znikały momentalnie. To jest dla mnie pewność siebie, a nie to do ile osób podejdę i co im powiem. Gdy moja pewność siebie jest duża zazwyczaj nie trafiam na kobietę piękną na tyle, żeby wzbudzić moje zainteresowanie Nie no żarcik
 15. Ile ich używasz, żeby wysnuwać takie wnioski? Ja używałem fero regularnie jakiś rok temu, może trochę ponad. Teraz nie czuje takiej potrzeby, a moja pewność siebie nie uległa spadkowi. Z resztą się zgadzam po części, ale generalnie nie masz racji. Fero działają. Wiem to z autopsji i dużo ludzi to potwierdzi. Są osoby, na które fero nie działają. Są też osoby, które twierdzą że efektów nie widzą. Najlepiej przekonać się samemu, kasy się przecież nie ryzykuje, bo w każdej chwili można oddać i dostać pełen zwrot. Jeśli nie działało to odeślij, masz gwarancję
 16. Trochę przydługawe, więc czytałem pobieżnie. W każdym razie... 1/5 próbki na raz? Zdecydowanie przegięcie moim zdaniem. Koleś wychodził, bo pewnie mu śmierdziało. W zamkniętych pomieszczeniach używa się zawsze mniej.
 17. To że Ty z mamą nic nie czujecie, nie znaczy że inni też nie poczują. Próbuj dalej, ale jeśli przy pierwszym użyciu nie było "boooooom" to raczej już na Ciebie nie zadziałają, więc pozostaje Ci obserwować innych. Ale kolejna sprawa, masz od wczoraj i próbowałeś już różnych dawek? Pewnie przedawkowałeś.
 18. traq

  PHEROMAX Oxytocin

  Przechylenia na nikim wrażenia nie zrobią, tak samo jak kupione materiały budowlane domu nie stworzą, jeśli się je tylko kupi i gdzieś położy..
 19. Też bardziej polecam RM i też nie stosowałem, ale z tych dwóch, które wymieniłaś, pewniejszy będzie PHX (bo czy lepszy nie wiadomo)
 20. To że feromony są "bezwonne" to akurat pojęcie względne. Mogą śmierdzieć, więc raczej nie są, a jednak PHX przestałem czuć po jakimś czasie i teraz jest dla mnie zupełnie bezwonny..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności