Skocz do zawartości

lucas

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O lucas

 • Tytuł
  Uzależniony

Profil

 • Sprawdzone:
  NPA,PHX,Chikara,The Edge,Perception,BTB
 1. lucas

  PHX + ??

  O miksie z BTB napisałem tak na marginesie,na początku nic nie miksuj. 1.PHX najlepiej zacząć stosować od pół kropli czyli przytknąć palec do próbki i przechylić. 2.Możesz przykryć The Edge innym zapachem i nie będzie przez to słabszy.
 2. lucas

  PHEROMAX Oxytocin

  Dla mnie jest w sam raz;) A dawka to 1 psik phx + 1 kropla NPA + 2 krople BTB i 1 psik Chikary
 3. lucas

  Który feromon wybrać?

  Ja uważam że można miksować wszystkie fero. Dlatego że nie na każdego działa tak samo warto próbować wszystkich wariantów,no oby nie łączyć NPA + The Edge albo PHX + PHX Oxy. Krótko mówiąc polecam metodę prób i błędów;)
 4. lucas

  PHX + ??

  Na początek nic nie miksuj bo możesz łatwo przedawkować nie znając swojej optymalnej dawki!!! Jak chodzi o PHX+BTB to z własnego doświadczenia stwierdzam że to dobry miks,a tak poza tym to BTB nie jest to samo co PHX tylko się może nakładać jakiś składnik ale to ma miejsce przy wszystkich fero. Tak jak wcześniej pisałem że nie na każdego fero działa tak samo.
 5. lucas

  PHEROMAX Oxytocin

  Ja też stosuję tego miksa i dawkę taką jak doktorek37. Jak chodzi o efekty to również jestem z nich zadowolony,aczkolwiek wolę miksa PHX+NPA+BTB i 1 psik chikary.
 6. lucas

  PHX + ??

  Nie wydaje mi się żeby dawali próbki BTB tylko The edge,perception albo chikara. Na początek nic nie miksuj do póki nie poznasz swojej optymalnej dawki.
 7. lucas

  Który feromon wybrać?

  Jak chodzi o BTB to u mnie przynosi oczekiwane efekty,zarówno samo BTB jak i BTB+PHX,BTB+NPA,BTB+PHX+NPA. Z mojego doświadczenia nie zauważyłem negatywnych efektów,takich jak opisuje Fluerety. Więc jest kolejny dowód że fero na każdego działa inaczej,a więc pozostało tylko testować. Na początek polecałbym NPA albo PHX albo BTB. To są moje propozycje wynikające z własnego doświadczenia ale nie brać tego jako pewniak bo nie na każdego tak samo działa dane fero. P.S.Na początek nie rób miksów do póki nie poznasz swojej optymalnej dawki. Powodzenia w testach i pamiętaj że czasami trochę czasu minie zanim się zacznie zauważać pierwsze efekty,a więc nie poddawaj się zbyt szybko.
 8. Nie na każdego działa takie samo fero,widocznie w twoim przypadku PHX Oxy nie jest odpowiedni. Jak poprzednio testowane feromony przynosiły upragnione efekty to wróć do nich.
 9. Hmm,ja z reguły jestem przeciwnikiem mówienia o takich rzeczach z obawy na to że nie będą mniej podatne na działanie fero i nie będą pokazywać tego gdyż będą wiedziały że to przez fero. Aczkolwiek raz się odważyłem opowiedzieć swojej dobrej przyjaciółce o fero i powiedziała że nie słyszała nigdy o takich specyfikach i że fajny bajer to musi być tylko trochę drogi. Nie obwiniała mnie o żadne manipulacje tylko przyjęła to jako normalny temat do rozmowy i coś o czym wcześniej nie wiedziała,więc wzbudziło to w niej zainteresowanie.
 10. lucas

  BTB chyba działa

  Mnie pewności siebie dodaje każde fero ale najbardziej pewny siebie jestem po PHX.
 11. lucas

  Perfumy do przykrywania feromonów

  Ja korzystam z carolina herrera 212men i carolina herrera 212 sexy men i jest rewelacyjna do przykrywania feromonów i w bazie ma piżmo a to również podobno działa na dziewczyny i wzmacnia zapach perfum.
 12. lucas

  Pierwszy feromon

  Ogólnie rzecz biorąc można łączyć wszystkie fero tylko nie miksuj NPA z The Edge bo to zapachowa wersja NPA. Ja stosuję takie miksy jak: 1.PHX+NPA 1:1 + chikara (3 do 4 przechylenia tego miksu i na to 1 psik chikary) 2.NPA+BTB 3.NPA+PHX+BTB+Chikara
 13. lucas

  Pierwszy feromon

  Uważam że to dobra decyzja. Stosowanie zacznij od 1 otarcia palcem wokół rowka w kroplomierzu,a jak nie zauważysz efektów po tygodniu stosowania to daj 0,5 kropli(przytkać palec do kroplomierza i przechylić). Feromony oczywiście przykrywają jakąś wodą toaletową która ma dość intensywny zapach i długo się utrzymuje na skórze.
 14. lucas

  Pierwszy feromon

  Uniwersalnych feromonów nie ma i na jednego mogą działać takie,a na drugiego inne. Tak samo jest z dawką,wszystko zależy od twojego organizmu i musisz dobierać od minimalnej aż do uzyskania efektów. Do celów podrywu mogę polecić: NPA/The Edge - zwiększa pewność siebie,działa na kobiety i jest stosunkowo nie drogie. Pheromax - przede wszystkim do celów uwodzenia i również zwiększa pewność siebie ale jest dość kosztowne,chyba że kupisz próbkę która też na długo powinna starczać. BTB - Bardziej socjalne ale również się sprawdza w uwodzeniu Alchemy - też się nadają do uwodzenia ale mają tylko jeden feromon U mnie się sprawdza najlepiej Pheromax Na początek nie rób miksów tylko stosuj każde fero osobno
 15. Sprzedam The Edge używany zaledwie 3 razy ,zużyte 4 psiki. Cena jaka mnie interesuje to 100zł. lub zamienię na inne fero.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności