Skocz do zawartości

Moja ostatnia historia:)


ali

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, szczerze mówiąc to nie powiem Ci, który feromon lepiej działa.

 

Pisałem już moją ostatnią historię z festynu 27- 30 lipca. Miałem na sobie wtedy Pheromax i już niedostępny Alchemy GOLD i budzą się we mnie pozytywne emocje gdy przypomnę sobie jak wszyscy ludzie zwracali na mnie uwagę wtedy...

 

 

I druga kwestia- feromony działają na 70% ludzkiej populacji- pamiętaj- więc nie na każdego zadziałają. I moim zdaniem nie działaja one na ludzi, którzy palą- to z doświadczenia- a jak już to minimalnie.

Więc dziewczyny reagują na mnie różnie: jedna podskakuje z radości (dosłownie), druga sie uśmiecha, a trzecia głupio patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie sądzę- z takimi spojrzeniami się nie spotkałem jeszcze nigdy.

 

Dokładnie. Chyba największym efektem, jaki można zaobserwować po fero to właśnie te długie, przenikliwe spojrzenia... Uwielbiam to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dlugo mnie tu nie bylo, bo bylem na wakcajach i praca.
Ale teraz po krotce opowiem wam moja historie.
Jakies poltora miesiaca temu dostalem takiego zwyklego sms z serwisu randkowego w Orange.Wiecie trzeba sie tam zalogowac itp.Byl to sms od dziewczyny.Zaczelismy pisac ze soba a potem zadzwonilem do niej.A ze ja mam darmowe rozmowy w sieci po 22 do 9 i cale weekendy to zaczelismy gadac ze soba przez dwie trzy ,godziny no a kiedys w sobote to nawet ponad 4.I tak prawie codziennie przez miesiac do spotkania.Ona jest z Łowicza a ja z Torunia.I taka gadalismy ,az wreszcie pojechalem do niej w ten wekkend.Jak gadalem z nia to czasami uzywalem feromonow i wiecie to mi pomagalo,bylem bardziej rozmowny ,przebojaowy itp.Pojechalem,oczywiscie spryskalem sie dobrym perfumem i NPA.No i stalo sie.Poczulismy cos do siebie, zreszta jak gadalismy predzej przez telefon to juz tez cos bylo.Potem poszsmy do jej domu,jej mama to wrecz byla zachwycona mna ,jej siostra tez itp.Moge tylko powiedziec ze jest bardzo namietna.Reszte zachowam dla siebie.A teraz nawet to sa plany ,aby sie ona sprowdzila do Torunia i razem zamieszkac.Miedzy nami jest cos tak niesamowitego i fantastycznego.Teraz to bede szukal mieszkania ,lepszej pracy jest wiele rzeczy jest do zrobienia.Nigdy nie myslalem ze mi sie tak ulozy.Ale feromony+inteligencja+dobre wychowanie+zrozumienie kobiet+czulosc+odpowiedzialnosc i jeszcze wiele wiele innych rzeczy to sa skladniki aby byc z kims naprawde fajnym i fantastycznym.Zycze tego kazdemu z was.

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coż ode mnie? Tylko szczere gratki! Życzę abyście "żyli długo i szczęśliwie" :wink:

 

Ale z drugiej strony też chciałbym coś takiego przeżyć... :P

 

EDIT;

 

Chwila, a ja dzisiaj użyłem Alchemy oraz Pheromax- dość dużą dawkę, bo zawsze mam wrażenie, że feromony "gdzieś ulatują" i dodaję jeszcze jedną dawkę. W związku z tym mogłem przedawkować.

I tu zaczyna sie cała zabawa;

Wstałem rano, o 8. Mój brat jeszcze spał. Zjadłem śniadanie, ubrałem się, użyłem feromonów, wyszedłem na miasto. W trakcie "obchodu" raz jeszcze użyłem Pheromax.

Gdy wracałem do domu, brat zadzwonił, bo miał sprawę do załatwienia, myślał chyba, że go wyręczę- niestety, byłem prawie w domu- brat był spokojny, normalnie rozmawiał.

 

Gdy wróciłem do domu, zacząłem z nim rozmawiać, przyszła do nas mama i coś mu tam powiedziała po czym on zaczął przeklinać. Ja- z tego powodu, że nie lubię przekleństw- powiedziałem; "nie przeklinaj". Brat tak się wkurzył, że aż drzwi wybił :shock:

Czyżby to działanie feromonów?

 

Dodam jeszcze, że braciszek pali, a rano wypił- jak zwykle- bardzo mocną kawę, przez co był ostro pobudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arashx, świetna historia! Oby takich więcej dla każdego!

 

Brat tak się wkurzył, że aż drzwi wybił :shock:

Czyżby to działanie feromonów?

Dodam jeszcze, że braciszek pali, a rano wypił- jak zwykle- bardzo mocną kawę, przez co był ostro pobudzony.

 

ali, wszystko ma wpływ na nasz stan emocjonalny. Kawa, to, co usłyszał od mamy, wszystko co tego dnia doświadczył, myśli i problem + feromony. Oczywiście Androstenon mógł wywołać u niego agresję, szczególnie ze względu na dużą dawkę.

 

Jeżeli ktoś jest bardzo spokojny, feromony mogą go pobudzić, jednakże jeżeli już jest zirytowany, feromony w dużych dawkach mu nie pomogą. W sposób zupełnie podprogowy wprowadzą dodatkowy niepokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym jeszcze opisać jeszcze jeden mój przypadek. Z tego względu, że jestem na wakacjach na które jechałem autobusem postanowiłem poeksperymentować z feromonami.

 

Usiadłem z tyłu w autobusie. Spsikałem się moją mieszanką- perfumy, Pheromax i Alchemy GOLD. Spryskałem też siedzenie obok.

Wsiadł pewien pan, który usiadł za mną, a następnie fajna laska, która miała zamiar usiąść na siedzeniu po drugiej stronie autobusu. Niestety, nagle wstała i spoczęła na siedzeniu 2 miejsca przede mną.

 

Po chwili zorientowałem się, że pan, który wsiadł wcześnie jakoś nieprzyjemnie pachnie i- moim zdaniem- to było powodem opuszczenia miejsca przez piękną niewiadomą. Ubolewam nad tym, ponieważ na przeciwko jest kontak wzrokowy ipt. więc może by coś wyszło.

Ale... gdy ONA usiadła, cały czas rozmawiała z kimś i... podniecająco się rozłożyła na obu siedzeniach :wink:

Poźniej, gdy wysiadałem, dziwnie się na mnie patrzyła...

 

 

A teraz siedzę w kawiarence internetowej. Wcześniej byłem w barze z kumplem i przysiadły się do nas dwie dziewczyny, które śmiały się i przygadywały; "A chłopcy..." itp. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że cały czas zabawiały się także komórką, czego potwornie nie lubię u dziewczyn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy zachwalają te feromony, lecz przeczytałem w "Focusie", że takie syntetyczne mogą działać (jeśli chodzi o taką prasę, to są oni zdania, że feromonów syntetycznych raczej nie ma, a wcześniejsze stwierdzenie podał któryś seksuolog), lecz "Z FEROMONAMI JEST TAK JAK Z BIELIZNĄ- NA MODELCE WYLĄDA PIĘKNIE, A POŹNIEJ O TYM ZAPOMINAMY. DOPIERO GDY UKOCHANA OSOBA JE ZAŁOŻY TRACIMY GŁOWĘ".

 

Może coś w tym jest- dziewczyny, dla których się podobam mówią, że dziwnie się przy mnie czują. Jedna nawet powiedziała, że "coś" przyciąga ją do mnie... Zastanawiające :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szczerze piszę, że nie jestem naganiaczem żadnej z firm produkujących feromony. Kupuje różne. Różnych firm. Chciałbym tylko napisać, że wydaje mi się to trochę śmieszne... a jednak coś chyba w tym jest. Zawsze podchodziłem do feromonów bardzo sceptycznie, bo jestem racjonalistą. Pierwsze feromony kupiłem na allegro ale były oryginalnie zapakowane (większość na aukcjach jest rozcięczanych spirytusem dlatego radze uważać) i to nie wiarygodne ale chyba zadziałały...

Było tak: aby je wypróbować spryskałem się nimi i poszedłem na dyskotekę w klubie studenckim. Potańczyłem trochę na parkiecie - żadna kobieta nie rzucała mi się na szyję, więc poszedłem do stolika napić się piwa. Siedziałem tam z 5 minut... i po chwili podeszła do mnie blond dziewczyna którą zauważyłem kątem oka, jednak nawet nie ośmieliłbym się do niej podejść - nie jestem przystojniakiem, a ona była opalona i wyglądała bardzo wyzywająco. Podeszła do mnie i spytała wprost czy dam jej nr telefonu. Poszedłem do baru po kartkę i długopis i zapisałem jej numer swojej komórki.

Wielkiej miłości z tego nie było – przyznaje, ale nie zapomnę tego nigdy.

Bo nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie przydażyło

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,tym bardziej ze wiekszosc osob odradza kupno feromonow na allegro.

 

Szczerze mówiąc, to sam kupuję feromony na allegro. Ale powodem tego jest to, że posiadają ładne zapachy (niby są to jakieś alternatywne, ajednak ładniejsze od oryginalnych). Natępnie rozcieńczam je z feromonami z feromony.pl i gotowe!

 

Dodam jeszcze- co mnie zaciekawiło, że na opakowaniu flakonika feromonów (z allegro) znajduje się skład flakonu. Ale chwila, pisze tam, że posiada i perfumy, i alkohol, i wodę, ale nie ma feromonów! Owszem, jest takowa informacja na etykiecie, ale nie ma tego w liście składników!

(Składniki (INCI): Parfum, Alhol denat, Aqua; 80% vol.). No, nie dziwię się- w końcu jest produkt polski, a nie wszystko co polskie jest naprawdę dobre.

 

A przyjrzyjcie się produktom z feromony.pl-na każdym opakowaniu widnieje info o zawartości feromonów w liście składników (np. Chikara- pure human pheromones, czyli czyste ludzkie feromony). Może ci zza granicy nie mają sklerozy i pamiętają, aby napisać co (być może) znajduje się we flakoniku?

 

Mam pytanie,czy kupowales juz feromony na feromony.pl :?::?:

 

Właśnie, i jakie produkty?

Czy coś zdziałały? Miałeś z nimi podobne, ciekawe historie, jak ta w/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, i jakie produkty?

Czy coś zdziałały? Miałeś z nimi podobne, ciekawe historie, jak ta w/w?

 

Te które opisywałem kupowane były na allegro za małe pieniądze. Inne kupowałem w internetowym sklepie z linku wp.pl

 

No podobnej historii nie miałem, ale kobiety zwracały mi uwagę, że bardzo ładnie pachnę:-)

W sumie cały czas eksperymentuję z różnymi, jak przydarzy mi się coś równie niesamowitego – napiszę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności