Skocz do zawartości

Sciema


sebaaabbb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak sobie czytam i czytam to forum i dochodze do wniosku ze feromony to zwykle placebo , troche zwyklej wody we flakoniku ktora ma wmowic temu kto sie nia spryska ze poderwie kazda dziewczyne , ale .... nie moze nic nie ronic tylko dzialac , wiec ja wole kupic zwykle dobre perfumy i.... tez dzialac , na to samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z jednym piłem pheromaxa i wcale nie smakuje jak spirytus rarczej jak wywietrzone piwo lub siki

npa poprostu nieda sie pic rormalnie dykta

chikara smakuje jak tanie perfumy za 10 zł i nadodatek smierdzi zdechlizną

polecam kupic perfumy 100 ml za 300 zł bardzo dobry wydatek

po wypiciu ok 30 ml fajnie sie odbija zapachowym afrodyajakiem

kazda wtedy mówi ze ładnie ci z geby pachnie wszystkie laski na to lecą

ps. pamietej przy piciu lepiej nie zagryzac moze to zniwelowac zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to dzialalo tak jak coniektorzy tu wypisuja , to informacja o takowym dzialaniu rozeszlaby sie lotem blyskawicy i kazdy by stosowac, proste ? to tak jak z magnetyzerami na rurce do samochodow

 

to zwykle Placebo i tyle, kupujecie spirytus 99% we flakoniku 14 ml po 250 zl

 

 

 

Hmmm... jesli bym mial ocenic to co wlasnie zacytowalem to napisalbym ze bradzisz glupoty i to takie ze az glowa boli, chlopie pomysl troche bo to nie boli...

Twoim zdaniem fero nie dzialaja i to zwykle placebo, moze i te co na ciebie nie dzialaja to nie zadzialaja juz, wiec kup inne, przetestuj wszystkie a jek nie zadziala to potem mozesz pisac takie rzeczy.

Druga sprawa jesli twoim zdaniem dzialalyby to informacja rozeszlaby sie jak blyskawica i powiem ci to samo co Cassi - czyli PUDLO !!!!

Bo fero dziala na ludzi tych ktorzy nie wiedza ze je nosisz i o to w tym chodzi ze ma to byc tajemnica, powiedz co by sobie pomysleli ludzie o tobie jakbys powiedzial ze kupiles feromony i ich uzywasz zeby twoje zycie bylo lepsze ?? Wysmialiby cie albo co innego...

Jakby ludzie wiedzieli ze uch uzywasz to efektow bys dopiero nie zobaczyl... To caly sek dzialania feromonow i jesli czlowiek wytwarza feromony to tego nie wie a ma powodzenie u ludzi i moze mowic ze jest szczesciarzem a ja sobie tego po prostu nie wyobrazam zeby wszystkim naokolo mowic ze uzywam feromonow zeby mnie wszyscy lubili i zdobywac dzieczyny, pomysl jak to w ogole brzmi - zalosnie i dlatego nikt o tym nie musi wiedziec procz ciebie, ty masz byc szczesliwy bo ich uzywasz a nie maja cie uwazac za swira...

To tyle ode mnie co do tego cytatu.

A ty pawel25 pijesz siki ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności