Skocz do zawartości

jak uratowac zwiazek?


annuska

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z moim partnerem. jakis miesiac temu ze mna zerwal, nie podajac konkretnej przyczyny (drugi raz mu sie to zdazylo). wyjasnienie to jakies tam ze on nie wie, nie czuje tego co wczesniej. po dluzszej rozmowie wyszlo na to ze w dalszym ciagu nie ma pojecia o co mu chodzi, chce zwolnic tempo. potrzebuje czasu na to zeby na nowo zaczac sie starac (brak jakichkolwiek obietnic ze po jakims czasie zacznie). ciagle jedna niewiadoma. po jakims czasie wpadlam na pomysl ze moglabym go troszeczke wyciagnac z tej stagnacji, zaczelam sie interesowac feromonami. poki co zamowilam pheromax, i pelna niecierpliwosci oczekuje na przesylke. czy mozecie mi powiedziec co wy na to? nie jestem pewna czy to dobry wybor, czytalam o RM i BTB, ale moze na pierwsze uderzenie potrzeba czegos silniejszego? dodam jeszcze ze zawsze bylo nam dobrze ze soba, ale to chyba tak jakby od czasu do czasu zabraklo tej iskry... czy jest szansa ze pheromax pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

hmmm, poki co testuje na moim ukochanym mezczyznie phx. jak dotad nie rzucil sie na mnie (no coz nie oczekujmy zbyt duzo), ale cos sie dzieje. zaczyna byc bardziej pozytywnie nastawiony wobec mnie. wczesniej raczej nie wygladal na uszczesliwionego moja obecnoscia, zazwyczaj trudno bylo o czymkolwiek porozmawiac. nie mowie tu o jakis powaznych rozmowach na temat naszego zwiazku ( nie znosi tego) ale o byle czym. zazwyczaj odpowiadal monosylabami. testuje phx od tygodnia i musze przyznac ze sa efekty. jest zdecydowanie bardziej rozluzniony, nie stara sie mnie odepchnac. no i taki bardziej otwarty, rozmowny. wyglada na to ze droga przede mna jeszcze daleka, ale pierwsze efekty podnosza na duchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności