Skocz do zawartości

witam


ViscaElBarca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ferumowiczow ;)

 

Moj pierwszy post, chociaz co nieco juz przeczytalem tutaj. Zamowilem jakis czas temu buteleczke NPA i probke Pheromax (gratis dostalem jeszcze gratis dwie probki Perception). Dzisiaj juz chcialbym przetestowac dzialanie tych specjalow ;) Raczej nie mam problemow w kontaktach z dziewczynami. Moze na poczatku jestes troche niesmialy, ale po nawet krotszej rozmowie nabieram odwagi i pozniej jest juz bardzo dobrze :)

 

Ale od rzeczy... Chcialbym to zastosowac na mojej kolezance z pracy (wlasciwie to mozna powiedziec juz przyjaciolce bo wiemy o sobie chyba wszystko). Wiem, ze ona bardzo mnie lubi ale dla mnie to troche za malo bo ja sie w niej zakochalem... Myslicie, ze phx i NPA dadza rade w takiej sytuacji ?

Jak radzilibyscie tego uzyc na pierwszy raz zeby nie przedawkowac ? Ile psikniec ? Bo czytalem, ze jak sie zna druga osobe dluzej to lepiej jest zastosowac wiecej.

 

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyprobowalem juz dzialanie :) W sumie nie bylo jakis tam szalonych efektow, ale tez nie moge powiedziec, ze nic sie nie dzialo... Zauwazylem, ze moja przyjaciółka o ktorej pisalem wyzej byla zazdrosna o inną, ze jej cos tam pozyczylem. Ale to akurat chyba zbiego okolicznosci bo powiedzialem, ze tamta mi sie podoba :) kto wie moze feromony zdzialaly tez swoje...

 

Wydawalo mi sie, ze dziewczyny jakos chcialy za wszelka cene mnie dotknac :) Jedna kolezanka, z ktora nigdy wczesniej nie mialem cielesnego kontaktu (ze tak to nazwe, bez skojarzen heh) tak niby dla zartow "poczochrala" moja fryzurke ;D Druga kolezanka natomiast moglaby byc chyba przykladem dzialania feromonow hehe. Mimo ze obok stal jej chlopak to ona bierze mnie za smycz zawieszona na szyi zblizajac sie do mnie i niby czyta co mam napisane na zawieszonej plakietce. A za chwile zlapala mnie tak jakby bezwiednie za reke. Bez kitu tak to wygladalo jakby nie mogla sie powstrzymac... O ile jeszcze pierwszy ruch mozna wytlumaczyc jakims tam pretekstem to z drugim juz ciezej heh :) Nie wiem co by sie stalo jakbysmy byli sam na sam...

 

Tak jak mowilem nie bylo jakis tam megaefektow, ale mam wrazenie ze to dziala. Poza tym probowalem na razie tylko raz wiec jeszcze duzo znajomycyh dziewczyn do przetestowania :)

 

Ciekawostka ktora zauwazylem jest taka, ze dzialalo to tylko na te odwazniejsze (ale zarazem tez te najladniejsze :P) dziewczyny. Ale w sumie tych niesmialych az tak duzo nie widzialem wiec moze jeszcze zmienie poglad...

 

Jutro albo w niedziele podziele sie wrazeniem z "polowania" ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to jest fero

fajne uczucie jak kobieta dotyka cie przechodzac obok ciebie ociera sie chociasz do okola jest duzo wolnego miejsca

przewaznie robią to nieswiadomie ale najlepsze jest to ze są to osoby nieznajome :D u kolezanek nie zauwazylem czegos takiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

tak tak zaraz opowiesz ze kazdy facet chce sie z toba walic z korporacji daj spokuj az takich efektow na 100% to to nie ma. Jestem nowy ale znam sie na tym troche i kilka dziewczyn moich stosowało fero i nie leciał na nia kazdy facet na mnie to srednio działało bo zalrzało mi na jednym :lol::lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności