Skocz do zawartości
traq

Regulamin

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że bardzo by się przydał, bo bez niego robi się śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że bardzo by się przydał, bo bez niego robi się śmietnik.

regulamin regulaminem. Wierz mi musi być jeszcze ktoś kto się tym zajmie. Posprząta, uporządkuje itd. coś w rodzaju moderatora etc.

Coś o tym wiem bo prowadzę duży portal bukmacherski i jak to każdy duży portal, forum mają takie problemy i regulamin oczywiście potrzebny ale to nie wystarczy ;)

ale good idea tylko kto czyta regulamin? i musi być ktoś kto będzie bawił się wstrażnika tego regulaminu :D hehe bo admin zbytnio tutaj nie przesiaduje. Lubie określać to tak: forum samo się prowadzi :D śmietnik czy nie ale żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne czy ktoś czyta czy nie. Nieznajomość prawa szkodzi, moderator może później łatwo uzasadnić swoją decyzję. Fakt faktem, że żadnego nie ma a admin zagląda odświętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ważne czy ktoś czyta czy nie. Nieznajomość prawa szkodzi, moderator może później łatwo uzasadnić swoją decyzję. Fakt faktem, że żadnego nie ma a admin zagląda odświętnie.

ja cię rozumie. Ale myślę że moderatorzy by sie przydali albo coś wtedy sprawa regulaminu się rozwiąże.

no ale niech myślą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi