Skocz do zawartości

Moje testowanie :D


Aksamit

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem paczuszkę z PHX i próbką EDGE for men, niestety PHX było stłuczone... lecz po krótkiej i bardzo serdecznej wymianie maili z obsługą feromony.pl dostałem kolejną próbkę zupełnie za darmo (z małym bonusikiem, wielki plus dla Feromony.pl za podejście do klienta i szybką reakcję!! ), za co jestem im niezwykle wdzięczny. Paczka doszła już dziś! (również plus dla kuriera, za każdym razem dzwonił czy jestem w domu i bezbłędnie dostarczał paczkę na miejsce mojej pracy).

 

Rozpoczynam testy! Na celowniku mam:

Dziś:

Spotkanie towarzyskie z nowo poznanym znajomym. Wypróbuję EDGE.

Spotkanie w większym towarzystwie dla zabawy i przy okazji w interesach finansowych z pewną przedstawicielką płci pięknej. PHX z Chikarą w sam raz!

Jutro:

Praca, znów EDGE

Studia, kolejne sprawdzenie PHX. Póki będą studentki z dziennych, póty będę łaził wszędzie gdzie się da. Np. stanę sobie przy zepsutym ksero, ciągle któraś tam zapytuje jak to się obsługuje ;]

Sobota:

Stuuudia caaaały (13h) dzień. Postaram się zakręcić wokół jednej miłej dziewczyny z mojej grupy w celach edukacyjnych. PHX w małej dawce + mało rzucający się w nosy perfum.

Wieczorem: Wizyta towarzyska u znajomej, specjalnie w celach testowych idę do niej na całonocne ploty jak to u nas bywa. Jako że jesteśmy niezłymi przyjaciółmi na dobre i na złe, zapewne pod koniec (lub w przypadku silnego oddziaływania) powiem jej o co chodzi :) PHX z EDGE.

I gdy testy wypadną pomyślnie, wielki finał:

Niedziela:

Użyję najlepszej mieszanki, w niedzielę zapraszam moją ex, z którą nie jestem z powodu szeregu dziwnych i niefortunnych wydarzeń, które na szczęście zostały już wyjaśnione. Po jej wizycie dwa dni temu wiem, że jest jeszcze szansa. I mam zamiar tę szansę wykorzystać w pełni.

Również tego dnia, wcześniej, będę prowadził pewne warsztaty sporej grupie osób, zastosuję coś, co sprawdzi się jak najlepiej do tego momentu.

 

W miarę dostępu do Internetu (co będzie utrudnione) postaram się na bieżąco zapisywać moje dokonania i testy. Jako że fero mają różne efekty w zależności od sytuacji i osoby, jestem niezwykle ciekaw tego, co się stanie. Dodam też, że lubię się rozpisywać i analizować wszystko dogłębnie, więc... uważajcie xD

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś:

Spotkanie towarzyskie z nowo poznanym znajomym. Wypróbuję EDGE.

Nowo poznana osoba.. a ja raczej miewam kłopoty z nowymi osobami. Miejsce: bardzo małe kasyno do gier hazardowych. Zapach EDGE był przeze mnie wyczuwalny i sądzę, że przez niego też. Z początku zaniemówił, ja natomiast miałem taką nawijkę, że hej. Trudno mi się doszukać innych efektów, poza większą pewnością siebie.

 

Spotkanie w większym towarzystwie dla zabawy i przy okazji w interesach finansowych z pewną przedstawicielką płci pięknej. PHX z Chikarą w sam raz!

Jako że poprzednie spotkanie było niezwykle zajmujące, nie miałem czasu na zmianę specyfików, użyłem PHX i EDGE i pomknąłem na kolejne spotkanie. Na początku przywitanie z każdym (14 osób), po czym zająłem strategiczne miejsce na kanapie przy samotnie siedzącej studentce. Wydawało mi się że siedziała bardzo blisko mnie, aż zbyt blisko. Jako że siedzieliśmy tylko we dwoje na sporej kanapie i było sporo miejsca, jakoś tak się do mnie przykleiła. Naturalnie nie miałem nic przeciwko. W miarę szybko nawiązaliśmy rozmowę, a potem tak się rozgadała i śmiała się ze wszystkiego... że to chyba już mogę nazwać efektem fero. Przy okazji wykazała pełne zainteresowanie prowadzonymi przeze mnie warsztatami oraz wspólnie zapisaliśmy się na tę samą godzinę na warsztaty z garncarstwa (a to oznacza że do moich testów dochodzi wtorek) Następnie "przywódczyni stada" we wszelakich rozmowach podmieniała przypadkiem moje imię z każdą inną osobą (co było aż nadto zauważalne) i koniec końców skwitowała to w bardzo miły sposób.

Pod koniec okazało się, że zostałem wybrany (to była moja druga wizyta w tym pewnym stowarzyszeniu odtwórstwa historycznego, pozostanę anonimowy więc szczegółów nie podam) jako członek Rady Starszych, czyli de facto przyjęli mnie do zarządu stowarzyszenia. ZONK!

 

Zbyt wiele rzeczy które wychodzą poza zwykły przypadek, poza tym mimo wszystko starałem się nie rzucać w oczy, skąd więc ciągłe nadmienianie mojego imienia to ja 'nie wiem' :)

 

Wniosek: Jest pozytywnie. Bardziej niż zwykle :) Jutro praca i studia...

 

EDIT

 

Jestem w trakcie pracy, aktualnie mam małą przerwę ;] Użyłem niewielkiej ilości EDGE, mimo wszystko nie dość że pracuję raczej w męskim składzie to moja praca nie nalezy do takich, żeby chodzić wyperfumowanym ;D Jedyne spostrzeżenie dotychczas: Jak byłem w sklepie, ekspedientka jakoś tak się rozgadała... choć akurat z nią nigdy nie rozmawiałem o niczym poza tym, co chciałem kupić. Hmm... Jeszcze tylko muszę 'złowić' naszą sekretarkę w kuchni sam na sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak korzystałem z PHX to dotychczas zakrywałem to EDGE, jakoś nie miałem jeszcze okazji ani chęci do zastosowania PHX samego. Samego EDGE nie zakrywałem, pachnie ładnie i nikt jak dotąd nie zwrócił uwagę na dziwny zapach. Jeśli chodzi o dawki to PHX użyłem w raczej bardzo małych ilościach, przecierałem nadgarstki patyczkiem (nawet nie był specjalnie mokry) i wcierałem w szyję i za uszami. Jako że po chwili zapach alkocholu słabł i odczuwałem niezbyt przyjemny smrodek, używałem próbki EDGE aby skutecznie to zakryć. Przecierałem parę razy chusteczką na nadgarstkach mocniej a później zakrywałem resztę PHX.

 

Odnośnie dzisiejszych wydarzeń, to...

W pracy nie udało mi się niestety złapać sekretarki. Później, jak jechałem na uczelnię, celowo usiadłem przy pewnej dziewczynie, nawet w moim typie i czekałem na efekty.Efekt: Ukradkowe spojrzenia i zagryzanie warg... ale nie wiem czy po prostu nie miała takiego nawyku.

 

Uczelnia:

W sumie niewiele sytuacji godnych zanotowania, z powodu braku czasu nie udało mi się połazić i 'zapolować'. W męskim gronie na początku była jedynie sytuacja że parę osób do mnie się zleciało z wielką chęcią powiedzenia mi o jakimś fakcie z ich pracy... Ale nie sądzę, żeby było to zbyt dziwne. EDGE już prawie nie był przeze mnie wyczuwalny, a że nie ponawiałem dawki to cóż, może efekty już powoli wygasały.

 

Jutro próbka Chikary na studiach a wieczorem, jeśli uda mi się coś jej zachować, podłożę pod nią PHX i udam się na całonocne ploty z kumpelą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia:

Zbyt wiele roboty, za mało okazji. Użyłem Chikary.

Zagadałem do dwóch kumpeli, które znałem jeszcze z technikum. Ta rozgadana jak zwykle była rozgadana, natomiast ta bardziej spokojna nagle chciała zostać mistrzynią przemówień. W pewnym momencie zaczęła 'przegadywać' tę drugą, chyba starała się zwrócić na siebie uwagę.

Paru kumpli, szczególnie jeden, zachowywał się podejrzanie. Wciąż o coś mnie pytał, pożyczał mi laptopa etc. (To ostatnie stało się aż nadto uporczywe ^^')

Nie miałem innych okazji

Wieczór:

EDGE + PHX (po dokładnym zmyciu Chikary)

Totalna klapa! Kumpela się rozchorowała, zakatarzyła i w ogóle najwyraźniej nic nie czuła :| Jedynym efektem było to, że nie mogła długo zasnąć bo mówiła że rozpiera ją energia. Ale żadnych podtekstów w moim kierunku. Czynnikami negatywnymi była jej choroba, która uniemożliwiała dobre odczuwanie fero i fakt, że miała menstruację, o czym mi powiedziała.

 

Dziś: Plany moje uległy zmianie, dzisiaj idę tylko na warsztaty łucznictwa a potem prowadzę własne z tańca ognia. Jeśli zostało mi jeszcze trochę próbki EDGE, to użyję jej razem z PHX w większej ilości niż dotychczas.

 

 

Dodatkowe spostrzeżenia:

Zauważyłem, że odkąd mam na sobie fero, mam ciekawsze i barwniejsze sny. A przynajmniej ostatnie noce obfitowały w nie niezmiernie. Ponadto poprawiła się nieco moja śmiałość. Ah, i jak byłem u rodziny to kot... nie dał się dotknąć. Fuczał i uciekał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polibudzie raczej ciężko o płeć piękną, szczególnie na weekendowych zjazdach ;] Na roku u mnie jest tylko jedna :cry:

 

Dziś... Spotkałem się w większej grupie m.in na warsztatach z łucznictwa. Miałem na sobie większą dawkę PHX i EDGE niż zazwyczaj.

Początkowo starałem się przebywaćzaraz obok dwóch miłych dziewczyn. Zero efektu. Chyba. Były raczej radosne, ale nie zwracały na mnie większej uwagi. No może poza chwilami, gdy seriami trafiałem z centrum tarczy ze 100 metrów :|

Później uczyłem dwie inne dziewczyny sztuki fire dancingu, także nie zauważyłem żadnego efektu ;| Jedynie pod koniec jedna dziewuszka z mojej grupy postanowiła postawić mnie przed faktem dokonanym i zaprosiła się do mnie do domu. Tego akurat z przyczyn osobistych nie chcę nazywać czymś szczególnie udanym ;D

 

Hmm... We wtorek kolejny test... jeszcze większa dawka na warsztatach z garncarstwa.

 

EDIT

AAAaaabo jednak mniejsza. Poczytałem parę postów i w jednym znalazłem info o tym, że bardzo mała dawka PHX czasami odnosi rewelacyjne efekty. We wtorek 'mikropelka' pod nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mała ilość :D (mniejsza niż kropla) Określenie 'Mikropelka' jest po prostu funny ^^

 

EDIT

 

Dziś w pracy zastosowałem malutką dawkę PHX pod nos, trochę mi jeszcze zostało fero na ubraniu roboczym również. Efekty które zauważam po dłuższym zastanowieniu to fakt, że przez współpracownika jestem ciągle o coś zapytywany, choć czasem pewnie wie, że nie jestem w stanie mu odpowiedzieć...

Poza tym dziś rano zagadał do mnie znajomy ze studiów (ten uporczywy) i koniecznie chciał zorganizować jakieś spotkanie integracyjne albo w jakiś inny sposób się gdzieś wybrać (choć to nie pierwszy rok ;] ) Dziś po pracy jak wrócę do domu to ponowię dawkę i poszwendam się po tesco albo gdzieś w ramach testów :D

 

EDIT2

 

W tesco żadnych efektów. Ale okazji też nie było zbyt wiele. Jutro znów spotkam dziewuszki z bractwa na warsztatach z garncarstwa. Będzie również ta, na którą ostatnio zadziałało PHX + EDGE :)

 

EDIT3

 

Spostrzeżenie: Dziś zdałem sobie sprawę, że stanowczo wzrosła moja pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty z garncarstwa :]

 

Użyłem resztek z próbki THE EDGE oraz bardzo małą ilość PHX pod nosem. Efekty:

Miłe rozmowy na początku z dwiema przedstawicielkami płci przepięknej. Doczekałem się miłych pochwał, zaczęły się rozmowy o udostępnianiu miejsca obok mnie na spotkaniach bractwa a także przepowiedziano mi ślub tej wiosny (na podstawie moich relacji z nową znajomą :D ) Następnie w sytuacji sam-na-sam ja, ona i garnki, minęło wiele mile przegadanych chwil. Zniknęła moja nieśmiałość, tak jakby nigdy jej nie było.

Spotkanie się przedłużało i późnym wieczorem już,(czyli całkiem niedawno) efekty chyba osłabły a ja sam nie odczuwałem już zapachu fero, a niestety nie zabrałem ze sobą nic na poprawę dawki.

 

W czwartek spotkanie bractwa. Jeśli się uda, będę miał na ten czas całą buteleczkę BTB :) Na spotkaniu prowadzę wykład, zobaczę jak to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowe Spotkanie (vel dzisiejsze)

 

Ostatnie reeesztki EDGE i PHX. Trochę mi się przypadkiem rozlało po ręce ;< i domyć nie mogłem. I nie domyłem ;D

Jeszcze NIGDY tak dobrze nie stało mi się przed publiką. Nawet gdy już nie wiedziałem co jeszcze można powiedzieć ;D Zero zażenowania, żadnego czerwienienia się. Pełna powaga i pewność siebie. Zaskoczyło mnie jak często wtrącałem nowe pomysły no i przede wszystkim mój wykład raczej zainteresował ludzi i w ogóle... Posłuch miałem nieziemski, każdy przerywał swoje wypowiedzi gdy ja chciałem coś wtrącić. Ponadto awansowałem. Jestem w komisji rewizyjnej stowarzyszenia Oo Po prostu nie mogę uwierzyć, że wszystko dzieje się tak szybko!

 

Z efektów oddziaływania na dziewczęta:

Założycielka stowarzyszenia strasznie się uzewnętrznia przy mnie.

Pewne nieśmiała osóbka dziś zaczęła przy mnie się uśmiechać i odzywać!! (Co się raczej nie zdarzyło zbytnio do teraz).

A ta przemiła dziewczyna, na którą od początku działało EDGE, zaczęła robić wszystko, żeby tylko iść na moje warsztaty albo cuś... począwszy od przestawiania zajęć na studiach po zmianę dni pracy. Szok.

 

Zaczynam się czuć jak jakiś Alf(a) w tym stadzie ;D

 

Od jutra zaczynam testowanie BTB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aksamit zdradz swoj sekret i napisz jaka to jest ta twoja ,,bardzo mała ilość PHX pod nosem'' otercie wezykiem, dotkniecie wezykiem czy jak? testuje juz phx ktorys konkretny tydzien i efektow nie zauwazylem jakis szczegolnych, moze ilosci ktore stosowalem byly za duze, chociaz nie spotkalem sie charakterystycznymi objawami przedawkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie przedawkowałem, nawet jak mi się sporo tego rozlało po ręce.

 

Hm, stosuję raczej otarcie tym kołeczkiem ale takie delikatne, nie wycieram go całego tylko troszkę.

 

Dziś widoczne efekty były fajne z rana. Najlepszy motyw był w autobusie. Zastosowałem trochę PHX pod nos a na szyję i nadgarstki BTB, wszystko zakryte jakimś bondem. Siedzę sobie i się dosiadają 2 dziewczyny. Jedna na przeciwko a druga obok. Ta co była obok po chwili dostała takiego banana na twarz że szkoda gadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno mnie tu nie było :) To ja może pdosumuję ostatnie wieeele dni. Używam BTB i próbki PHX (starcza na dłuuugo) praktycznie codziennie, chyba że czasem zapomnę... Moje relacje z wszystkimi wokoło poprawiły się znaczaco. Ludzie odczuwają respekt wobec mnie, oferują bezinteresowną pomoc a dziewczęta nie mogą wzroku odemnie oderwać, szzególnie jedna osóbka przewierca mnie wzrokiem zawsze jak mnie widzi i stara się spędzać wiele czasu ze mną (czego muszę unikać, bo jak dla mnie ważna jest już tylko jedna osoba) :D Teraz, jako że staram się poderwać pewną dziewczynę, wykonałem drobny eksperyment z odczuwaniem zapachu fero. Wykorzystałem fakt bycia po ciężkim dniu pracy, nałożyłem na siebie BTB i PHX i pokryłem niewielką ilością wody po goleniu. Specjalnei dlatego, żeby zapach fero był odczuwalny po jakimś czasie. Jesli okaże się nie przyjemny, zwalę to na fakt, że nie zdążyłem wziąć prysznica po pracy jak do mnie przyjechała :) I... Jak oglądaliśmy film, wtuleni w siebie, wciąż trzymała moje ręce przy twarzy a czasem wtulała się w szyję, gdzie również użyłem fero (nadgarstki, szyja i trochę pod nosem). Było bardzo miło :D Jak wróciła do siebie, napisała mi że teraz cała pachnie mną. Oczywiście powiedziałem, że nie zdążyłem się okąpać po pracy i powiedziałem, żeby następnym razem przyjechała później a ona na to, że nie ma mowy i że ten zapach jej się podoba! Sukces :)

 

Szczerze mówiąc dopiero teraz uwierzyłem, że ludzie mogą różnie odczuwać fero, dla mnie nie jest to zapach szczególnie pociągający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Aksamit jaka dawke stosujesz BTB? Ja niedawno kupilem wlasnie BTB i NPA, ale na razie stosuje tylko ten drugi. Nie widze wiekszych efektow o ile nie zadnych po ponad tygodniu stosowania NPA. Moze sie przerzuce na BTB wlasnie, aha mam tez koncowke PHX, z ktorego tez bylem niezadowolony raczej ehh a do tego ta cena... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB całkiem sporo, dociskam końcówkę do nadgarstka i przechylam, czasem robię tak z lekkiego zamachu bo nie chce paść kropelka. 2-3 takie dawki rozsmarowuję z nadgarstków na szyi a pod nos zawsze maźnięcie patyczkiem z próbki PHX. Swoją drogą to jak PHX mi się skończy to zamówię NPA i przetestuję to cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Noo... teraz to już wierzę na całego w moc fero ;] Jako że wciąż pozostają radosnym singlem, postanowiłem poznać jakieś nowe osoby, odnowić stare znajomości. Opiszę może to co pamiętam.

Poznałem fajną dziewczynę przez... internet ;] W celach czysto przyjacielskich postanowiliśmy się spotkać, bo ona i tak ma chłopaka o czym wiedziałem od samego początku. Chcieliśmy pogadać o muzyce i ewentualnych wyjazdach na koncerty, w planach było również kino bo posiadałem darmowe bilety ;) A że jestem człowiekiem otwartym i bardzo przyjacielskim, rozmowa potoczyła się bardzo szybko. Miałem na sobie BTB i PHX, siedzieliśmy przy stoliku w mini barze a potem przenieśliśmy się do herbaciarni. Efekty... Przez całe nasze spotkanie nie mogła oderwać ode mnie wzroku. Nieustannie poprawiała włosy i bawiła się ich kosmykami... Gdy tylko coś mówiłem, wpatrywała się we mnie z pełną fascynacją. Rozmowa nasza bardzo szybko zeszła na różne inne tematy, zaczęła opowiadać o sobie jakby chciała się zareklamować. Pod koniec odprowadziliśmy się i zaplanowaliśmy kolejne spotkanie...

W międzyczasie zauważyłem, że o ile ludzie wolą rozmawiać przez komunikatory, to z nią jakoś nie potrafiłem pociągnąć dłuższej rozmowy. Myślałem że cały czar ostatniego spotkania prysł, zobaczymy jak będzie następnym razem.

Kolejne spotkanie a ja jestem w jeszcze większym szoku. Siedzieliśmy pod kinem (znów nam się nie chciało iść na żaden film więc tylko gadaliśmy godzinami). Tym razem usiadłem obok niej, na fotelu pod kinoplexem ;P Myślałem że się do mnie przyklei. Była jakaś tak rozluźniona, znów wykazywała cechy fascynacji moją osobą. Była tak blisko, ocierała się o mnie i myślałem że zaraz mnie obejmie i kto wie co się dalej stanie. Normalnie pożerała mnie wzrokiem O.o Jako że święta się zbliżają, dostałem od niej miły upominek, w zamian zabieram ją na koncert do Katowic w najbliższy wtorek ;] Mam zamiar utrzymać tę relację na poziomie przyjacielskim, dam wam znać po powrocie co się działo :)

 

W najbliższym czasie będę miał jeszcze wiele innych okazji do testów takich jak spotkanie znajomych, zobaczę też chyba moje ex i spotkam się z osobą, na którą zawsze działałem kusząco, ciekawe jak będzie po fero ;)

 

BTB i PHX rządzą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe historie no no ;-) chociaż kto wie, może po prostu aż tak jej się podobasz. Następnym razem nie uzywaj żadnego fero i jak zaistnieja podobne sytuacje z ta Twoja koleżanką to hmm.. po prostu Twój urok a nie fero. No chyba, że bedzie miała do Ciebie inne podejście, w sensie, że nie bedzie tak na Ciebie leciała bez fero, no to wiadomo wtedy ... ;-)

PS. Jakiej uzywasz dawki na codzień, eksperymentujesz trochę czy masz jedną sprawdzoną? Pozdro! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dopisać sorry... Co z innymi ludzmi? Widzisz jakieś inne podejście ludzi do Ciebie w sensie, ze lepsze po użyciu fero? Jak z innymi kobietami zwracaja wiekszą uwagą na Ciebie? Napisałes tylko o tamtej kolezance chyba... a wiesz jak to mówi się, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni" :P więc skąd wiesz, że to akurat fero Ci pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Już odpowiadam :)

 

No więc... U tej jednej jedynej wiem, że wzbudziłem zwierzęce pożądanie choć na codzień jest osobą bardzo nieśmiałą, a przy mnei rozgadana i podniecona O.o Szczegółów przytaczał nie będę ;) Ostatnio ponadto udało mi się zrobić wrażenie na naprawdę poważnej dziewczynie. I choć różnimy się praktycznie wszystkim, widzę że oczekuje każdej okazji żeby się ze mną zobaczyć. Co do uroku osobistego to chyba nie posiadam czegoś takiego ;d W pracy traktują mnie jakoś inaczej, cenią moje zdanie etc.

Ah, jeszcze jedno, dodam że pewna inna osóbka była mną tak zafascynowana, że dopiero jak mnie nie widzłała przez święta, to się jej o mnie zapomniało. Wczesniej dzień w dzień chciała się ze mną widywać ;D

 

Ah, i jeszcze sylwester. Dziewczyny przebywające blisko mnie bardzo szybko nawiązywały rozmowę, nachylały się do mnie mówiąc cokolwiek bądź zawiedzały mi się na szyi (stwierdziłem 4 takie przypadki). Pozatym dostałem info, że po imprezie (na której nie znałem 80% osób) pewna grupka osób powiedziała, że niezwykle im się spodobałem i chcą mnie zobaczyć ponownie. Hell yeah!

 

Szykuję się teraz na zakup EDGE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, NPA nie miałem jeszcze okazji nawet testować, EDGE natomiast sprawdził się doskonale a zapach bardzo mi się podobał. Stężenie nei jest dla mnie ważne, zawuażyłem że małe dawki fero działają na moje otoczenie najsilniej. Hmm, ale jeszcze to przemyslę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności