Skocz do zawartości

Jak to jest z produkcją BTB?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poczytać co o BTB piszą na zagranicznych stronach. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że praktycznie nigdzie nie ma o nim wzmianki! Jest niby strona http://www.btb-pheromones.com/ z info po angielsku ale jak się dobrze przyjrzeć to należy ona do strony Inter Technologie - czyli do feromony.pl. Co więcej, znajduje się tam informacja o tym, że to właśnie Inter Technologie jest producentem BTB.

 

Niestety brak jakiejkolwiek wzmianki na stronach zagranicznych (choć na feromony.pl jest info, że to najbardziej zaawansowany produkt na rynku europejskim co sugeruje coś innego) wzbudził nieco moje podejrzenia. Wprawdzie sam z BTB korzystałem i byłem raczej zadowolony, ale nijak to podejrzeń nie zmniejszyło. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z feromony.pl pojawił się w tym wątku i moje wątpliwości rozwiał. Czy BTB jest produktem produkowanym i rozprzestrzenianym wyłącznie w Polsce? Czy istnieje jego jakiś 100% odpowiednik? Skoro jest już ponad rok na rynku i jest dobry - dlaczego nie podbija świata jak na przykład Pheromax? Jaką mamy gwarancję, że to produkt wysokiej jakości? Trochę straciłem zaufanie... Nie wierzę, żeby Polscy producenci byli w stanie produkować syntetyczne feromony wysokiej jakości dorównujące produktom zagranicznym... jakieś takie uprzedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe...

Chyba, że jest to naprawdę produkt tylko dla nich produkowany.

 

Z drugiej strony np. w sklepie amerykańskim love-scent są przecież dostępne pojedyncze fero tzn. buteleczki tylko z androstenolem, androstienonem itp.....

 

Wystarczy w sumie przy wielkim zamówieniu z ich laboratorium powiedzieć, że mają zmieszać to, to i to w takich udziałach, resztę zalać alkoholem i .... gotowe. Możliwe, że skład opracowali tu u nas, a w usa tylko wykonują.

Tak mi się to wydaje na chłopski rozum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

BTB Pheromones jest produktem produkowanym przez Inter Technologie, jednak nie w Polsce. Wytwarzany jest w laboratorium w USA, przy współpracy z chemikami, którzy od lat wytwarzają znakomite produkty. Lata doświadczenia, naszego, jak i ich, pozwoliły nam na dobranie odpowiednich składników. Czuliśmy brak profesjonalnego produktu na rynku i postanowiliśmy wykreować nowy, który będzie zawierać duże ilości wielu feromonów.

 

Co jakiś czas badamy w laboratorium wiele produktów, które promowane są jako "zawierające feromony", a w rzeczywistości ich nie zawierają. To przykre. Wiele jest takich produktów "pseudoferomonowych" na polskim rynku, na co mamy dowody bezpośrednio z analiz przeprowadzonych w laboratorium.

 

Również z tego powodu postanowiliśmy stworzyć produkt, który rzeczywiście zawierać będzie wysokie dawki wielu feromonów. I bardzo się cieszę, że się to udało. BTB ma wielu zwolenników i stałych klientów, bo po prostu działa. W LoveScent powinien niedługo się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany kupnem BTB .

 

Mam pytanie do ferum o skład BTB ponieważ nic o nim nie wspomniano.Podobno zawiera 6 feromonów. Czy jet możliwość poznania składu tego produktu czy będzie on owiany do końca tajemnicą ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie są podane feromony: Alfa-Androstenol, Androsteron, Androstenon, Androstadienon, Androstanon oraz Estratetraenol. No i ten nowy, którym niby wzbogacili skład ale coś nie chcą go podać.

 

Nie ma niestety podanych konkretnych proporcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy BTB ma jakiś odpowiednik na rynku amerykańskim. Bo znalazłem np. takie coś http://www.androticsdirect.com/product.php?productid=1 Nie podali składu ale zarówno wygląd butelki jak i działanie bardzo się z BTB kojarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności