Skocz do zawartości

PHX Woman + RM? Czy może coś innego?


Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :wink:

Jestem tu nowa, ale już od dłuższego czasu zaglądam na to forum i czytam po kolei wszystkie tematy. Chciałabym kupić w końcu jakieś feromony, bo to co większość z was pisze jest naprawdę przekonywujące :)

Jest pewien chłopak który bardzo mi się podoba, dobrze mi się z nim rozmawia i żartuje, jest naprawdę super. Nasze relacje są koleżeńskie, choć czasem zdarzają się dwuznaczne sytuacje. Chciałabym to zmienić na "coś więcej", ale mam problem... Spotkam go jeszcze raz lub dwa razy :cry: Widzimy się czasem na studiach, a że niedługo się kończą to chciałabym go "zmotywować" do dalszego utrzymywania kontaktu :)

Może modelką nie jestem, ale na brak zainteresowania ze strony Panów nie narzekam :wink: Jednak jestem bardzo nieśmiała, w stosunku do tych którzy mi się podobają!

I tu pojawia się moje pytanie do was, czy PHX i RM to dobre połączenie? Czy któraś z Pań go może używała i może mi lepiej opisać swoje spostrzeżenia? A może ktoś doradzi mi coś innego, lepszego?

Ogólnie to chciałabym zrobić "mocne" wrażenie na tym chłopaku, ale też sama poczuć się pewniej i wzbudzać zaufanie, co też by mi się bardzo w pracy przydało :)

 

Bardzo proszę o rady i waszą opinię! Pozdrawiam gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na każdego działa coś innego, więc ciężko mi doradzić co będzie najlepsze dla Ciebie. Po użyciu (wielokrotnym :) ) najbardziej zachwalanego na ferum pheromaxu nie zauważyłam jakichkolwiek reakcji, czy to ze strony otoczenia, czy różnicy w moim samopoczuciu. RM jest bardzo łagodny ciężko mi okreścić czy miłe reakcje otoczenia były związane z użyciem feromonu, czy to tylko zasługa mojej osoby (ludzie zazwyczaj darzą mnie sympatią, chyba to zasługa tego, że poprostu "daję się lubić" :D ). najskuteczniejcze w moim przypadku było the edge, choć użyłam go tylko kilka razy ( bonus w postaci chusteczki :) ). Jeśli chodzi o NPA dla mnie zdecydowanie zbyt mocne (kilka razy po użuciu pół kropli ludzie prawie przede mną uciekali :? ). z drugiej strony jest to produkt polecany osobom nieśmiałym i ponoć wzrasta po nim pewność siebie, więc jeśli chcesz się poczuć bardziej przebojowa to może się sprawdzi u Ciebie :) uff... ależ się rozpisałam, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że odpisałaś :)

Każda uwaga jest cenna! Myślę że na razie zamówię próbkę Pheromaxu i zastanowię się jeszcze czy RM czy The Edge? Mam trochę czasu jeszcze żeby potestować:) Mam nadzieję że trafię na coś odpowiedniego dla siebie.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja kiedyś w konkursie wygrałam flakon pheromaxu i RM - w połączeniu dawało fenomenalne efekty 8)

Byłam wtedy piękna i młoda, każdy weekend spędzałam na tańcach i nigdy nie zdarzyło mi się bawić samej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności