Skocz do zawartości

Feromony na wypad z dziewczynami


Rafiraf

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus. Czytałem teraz trochę na tutejszym forum i pomyślałem, że spróbuję tych tajemniczych feromonów na sobie. W następnym miesiącu wybieram się z dwoma dziewczynami na majówkę z dala od miasta, gdzie mamy pobyć kilka dni (nie w namiocie :D). Nie są to żadne moje kochanice, niestety tylko koleżanki, z którymi całkiem nieźle się już znam, a ostatnio długo się nie widzieliśmy. Jakkolwiek szczególnie na jedną z nich mam oko i zastanawiałem się, czy by tu nie spróbować feromonów, które ułatwiłyby mi... No wiecie - bliższe dotarcie do niej. Po lekturze wnioskuję, że PHX nie jest złym wyborem, tym bardziej że można zamówić tylko próbkę, w przeciwieństwie do NPA. Chciałbym zapytać doświadczonych feronomowiczów, czy to PHX byłoby w moim przypadku OK, czy jest sens kupować próbkę (chociaż na te kilka dni) i czy ten feromon mógłby naprawdę przyczynić się odnotowywalnie (zakładając, że by na nią działał) do moich zabiegań o tę panienkę? Może jakiś inny polecacie? Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja npa nie stosowalem, tylko edge, czyli perfumowanie npa, i poczulem tylko dzialanie na sobie, pobudzenie i wiecej energi. Ale po phx mialem taka historie ze dziewczyna byla na mnie napalona, i skonczylo sie to tak jak dorosli ludzie lubia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jednak PHX. Skoro to Twoje dobre znajome to już Cię znają i wpływ NPA może co najwyżej je zniechęcić. NPA opiera się tylko na Adrostenonie, feromonie siły i dominacji. Twoje koleżanki już poznały Twoją pozycję w stadzie i ciężko będzie je przekonać do czegokolwiek stosując tylko metodę zdominowania ich. Jak pisałem, co najwyżej będą się trzymać bardziej na dystans niż zwykle ale tego chyba nie chcesz ;) A w PHX znajduje się nie tylko Androstenon ale i kilka feromonów mniej agresywnych a bardziej poprawiających Twoją atrakcyjność w oczach kobiety. Poza tym, tak jak piszesz - można kupić tylko próbkę, która i tak starczy na jakieś 15-20 aplikacji a nie wydasz od razu fortuny (fakt, ze próbki nie da się zwrócić ale to tylko 38 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności