Skocz do zawartości

Jak działa na Kobitki , Jak działa na Facetów ?


Nela

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jestem w trakci testow - kupilam dla mnie Pheromax Woman , a dla brata Chikare . No i nieomieszkalam sie zaciagnac Chikarą - Efekt -POWALAJACY :lol: , strasznie misie podoba. Moich 2 ex mialo podobne - mialam bzika na ich punkcie ( i zupelnie niewiedzialam czemu, ani przystojni, ani bogaci, nic specjalnego). Serio cos w tym jest, jakbym to poczula na imprezie to juz bym nieodstapila takiego faceta na krok, albo gorzej stanela jak wryta i sie ruszyc nie mogla. Mam dosc wrazliwy nosek.

:lol: A moje - zaczynam testy, mam na oku fajnego faceta,ale obiecalam sobie,ze zrobie wszystko zeby to on mnie zaprosil nie ja jego.O efektach napisze wam pozniej. :D

 

8) Panowie jak chcecie zachwycic kobitke - Chikara jest coool :!:

 

Ps. :?: napiszcie jak postepowac przy Ph-max Woman, znaczy tak zeby efekt byl najlepszy i inne babki nie byly na mnie wsciekle .

Plisss Pomozcie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Strzeze mowiac to niewiem jak najlepiej zaaplikowac Twoj feromonik, ja uzywam Schikare z npa, daje za uszy i na "jablko adama " - heh , najpierw npa a pozniej na to Schikare i zauwazylem ze ufekt jest piorunujacy :) wiec mozesz sprobowac np. Twoj feromonik za uszy i na szyje troszeczke i na to jakis damski elegancki perfumik i powinno byc Cool. Powodzonka w podrywie "tego jedynego"

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co mowisz , tylko,ze twoje sa meskie a moje damskie :lol:

znaczy Pheromax Woman, a ponoc to mozna przedawkowac , a jak jakas kobitka juz to testowala to moze ma juz opanowane proporcje. Osobiscie chce je uzywac na ciuszki, bo dluzej misie utrzymaja,zwlaszcza,ze trenuje i czesta kapiel zmyje je calkowicie po kazdym treningu,a nie chce misie nosic zapasu ciagle w torbie. :D

 

Mala uwaga, Chikara faktycznie podnosi 'poziom ruchliwosci ' - jesli to tak mozna opisac , poprostu czlowiek jest bardziej trzezwy , ruchliwy , co nie znaczy,ze mu sie tylko ... tego chce. Ogolnie bardzo mile uczucie, absolutnie nie mozna myslec po tym negatywnie- przeciwnie tzn.wszystko widzi sie w roz kolorach, a nawet jesli zdajesz sobie sprawe,ze niejest cos fajne i mile, to sie tym nieprzejmujesz i idziesz dalej . Bardzo przydatne akurat w moim przypadku , bo zawsze sie przejmowalam akcjami, a tak mam czesc nerwow z glowy, serio. Chyba kupie to mojemu next facetowi ... a na pewno sie taki wkrotce nadarzy. :D

Do next maila :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super:)

 

A mogłabyś pokazać Chikarę innym koleżankom...? Tak, niby że kupiłaś bratu perfumy...;) Tylko, zeby się nie dowiedziały co to jest..;) Byłoby Cudnie;)

 

A co do Pheromaxu, jeśli będziesz używać tyle ile jest w instrukcji to na pewno nie przedawkujesz;)

 

Z tym, ze na ubraniach zostaje o wieeeeeeeeele dłużej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nela trzymam kciuki. Pisz na bieżąco jak wyniki testów i w ogóle.

 

Ja zamówiłem próbkę Pheromax Men i mam nadzieję, że otrzymam próbkę Chikary. Mam nadzieję, że już jutro :) Również będę testował bo w tej dziedzinie narazie nie mam żadnego doświadczenia.

 

Możnaby rzec, że jestem świeżynką.

 

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niemam zbyt dobrych wiadomosci na temat Phero-Woman, nie bardzo zadziałały , no chyba,ze to ma tzw. długotrwałe działanie byc.

Zle nie bylo ale swietnie tez nie, w sumie nadrabialam mina. Moje wlasne perfumki sa sliczne, dosc wyraziste , wiec teraz nie wiem czy cos z nimi juz jest nie tak? Wachal ktos Amor Amor, takie czerwone z roza ? przeciez one ladnie pachna. No i feromonki tez mialy zadzialac , buuuuuuuuuuu. :(

No ok, ale niemoge sie poddac, po siwetach znow bede sie z nim widziec, bedziemy dalej testowac. Okaz jest łakomym kąskiem pewno nie tylko dla mnie, chociaż nie z takimi dawalam sobie rade, ... ha tylko,ze wtedy bylam blondynka. No cóż. Po swietach ide na zakupy z kumpelami to przetestuje na nich te meskie fero-perfumy.

CU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie powinnas sie poddawac Nela feromony dzialaja tylko potrzebne jest troszke czasu aby to zauwarzyc bynajmniej tak bylow moim przypadku. Zycze samych powodzen w dalszych testach i nie poddawaj sie :)A Co do "Amor Amor, takie czerwone z roza" Ladnie pachnie bo takich uzywa moja znajoma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo pocieszajace :cry: , naprawde, tylko jakos mi dzis niedo smiechu 8) .

Sprobuje pewno,ze tak , co mam do stracenia

Tylko jakos mi gupio, bo niewiem czy, i kiedy dzialaja, idzie lekko sfiksowac . Nielubie takich sytuacji. Najsmieszniejsze,ze moj brat jak sie fero spryskalam to chodzil tak wsciekly na mnie i zdenerw.,ze na kilometr sie nie zblizaj.... a akurat chodzimy razem na kurs tanca... hihi .... a tymczasem moj instruktor ... wcale nie- wrecz przeciwnie (fakt -troche sie wygupialam, rozbawilam towarzystwo) ale ... ale.... ale byl za mily ( niz zwykle mam na mysli). No i tu sie nasuwa pyt- o co chodzi? ale po kursie juz ze mna nie gadal,bo go jakas laska wyciagnela. Fakt- trzymam sie na dystans, ale troche trudno o tym mowic jak sie z kims tanczy....

 

Chlopcy i dziewczeta co wy na to? 8)

 

Cos w tym jest czy nie? :o

 

Ps. ktos tu na forum pisal,ze babeczki potrzebuja mi.3min zeby poczuc fero - a co z chlopakami?

 

Kobitki - wiecie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nela, trzymam kciuki za Twoje pozytywne przygody z fero.

 

Ja tak naprawdę dopiero dziś otrzymałem Pheromax Man i Chikara (próbkę), więc nigdzie narazie nie testowałem (nie było okazji). Jednak forum przeglądam już naprawdę od dawna (chyba przeczytałem wszystkie tematy) i wiem (z doświadczeń innych), że właśnie Phx działa po pewnym czasie od aplikacji (po kilku minutach) i wiadomo, ze jak z kimś jesteś dłużej to też lepiej dla oddziaływania na tą osobę, ponieważ wiadomo ośrodek VNO (to ten w nosie) musi się przyzwyczaić. Na pewno również dana osoba musi poczuć, że ten zapach to faktycznie od Ciebie a nie od kogoś innego. Jednak to działa podświadomie (tak mi się wydaje)...

 

Wracając do Twojej przygody. Można by powiedzieć, że jak brat był poddenerwowany to może za dużą dawkę zaaplikowałaś? Choć z drugiej strony na osoby, z którymi często przebywasz (w tym przypadku rodzina) fero nie będą działały praktycznie zupełnie. Najlepiej działają na nowo poznane osoby, które nie mają o Tobie żadnego zdania. Choć osoby, które znasz powinny Cię lepiej traktować po fero (jeśli na nie zadziałają).

 

No nic pozostaje jedynie testować. Zwiększać lub zmniejszać dawkę, aż się dojdzie do perfekcji przy dozowaniu.

 

Będę śledził ten wątek... Mam nadzieję, że niedługo swój założę.

 

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze,ze moj brat jak sie fero spryskalam to chodzil tak wsciekly na mnie i zdenerw.,ze na kilometr sie nie zblizaj....

 

Nela, i wątpisz w działanie fero? Zdecydowanie przesadziłaś z ilością. Poza tym, reakcja w rodzinie może być zupełnie inna od reakcji obcych osób.

 

a tymczasem moj instruktor ... wcale nie- wrecz przeciwnie (fakt -troche sie wygupialam, rozbawilam towarzystwo)

Fero niesamowicie pobudza i nakręca. Ja nie wyobrażam sobie imprezy bez nich. Staje się przebojowy i towarzyski, i naprawdę świetnie się bawię. Mój znajomy, chociażby, staje się dodatkowo niesamowicie dowcipny.

 

ale ... ale.... ale byl za mily ( niz zwykle mam na mysli). No i tu sie nasuwa pyt- o co chodzi?

Hmm... czy to źle, że ktoś był dla ciebie za miły? To właśnie działanie fero. Wiele razy tego doświadczyłem.

 

ale po kursie juz ze mna nie gadal,bo go jakas laska wyciagnela.

Bo fero to nie wszystko :)

 

Ps. ktos tu na forum pisal,ze babeczki potrzebuja mi.3min zeby poczuc fero - a co z chlopakami?

Tu nie chodzi o 3 minuty. Czasami wystarczy przejść obok dziewczyny, aby odwróciła głowę. A czasmi trzeba trochę poprzebywać z drugą osobą. Im dłużej, tym silniej. Dodaj to tego alkohol i ciężko powstrzymać pewne rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności