Skocz do zawartości

Porady dla początkującego


Paulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, warto się przedstawić najpierw. Jestem dość nieśmiałą osobą, która chcaiła by poznać fajną dziewczynę (nie chodzi o pójście od razu na całość), problem w tym że jestem dość nieśmiały i nie najbardziej atrakcyjnym facetem. Co "gorsza" Studiuje na męskim kierunku i nie mam za dużej możliwości poznania Miłej dziewczyny.

 

Dlatego chciałbym wypróbować feromony, z tym że nie jestem wogóle w tym obeznany stąd moja prośba i pytania:

1. Stosowanie (zakładam że dokładne będzie na ulotce), ale jak często, ile przed imprezą itp.

2. Co polecacie, z tym że nie chciałbym wydać najpierw kasy na najdroższe, wolałbym coś z pułki "dobra cena/jakość".

3. Macie jakieś rady dla początkującego, bądź też ostrzeżenia/ zalecenia? (np z własnych doświadczeń)

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

 

9przeczytałem FaQ i czy żeczywiście ?NPA ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie czesciej niz co 4 godziny, im krócej przed impreza tym lepiej, ew po kilku godzinach minimalnie jeszcze dołożyc

2. Próbka pheromaxa. Produkt z najwyższej półki a 38zł jesli dobrze pamietam starcza na jakies 15 użyc, i bedziesz juz wiedzial co daja feromony.

3. Lepiej mniej zaaplikowac niz więcej, perfuma obowiązkowo, i czerpanie radosci z zycia a nie siedzienie pod sciana z nadzieja na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił NPA.

The Edge to praktycznie to samo tylko że nie trzeba przykrywać go własnymi perfumami i prościej się stosuje (1-2 psiki) bo to zapachowa wersja NPA ale z własnego doświadczenia bym polecał NPA chociaż to właściwie te same feromony.

Testowałem NPA i The Edge i stwierdzam że po NPA były lepsze efekty, uważam że The Edge jest słabsze dlatego że ma w swoim składzie perfum.

 

Aby zwiększyć pewność siebie dawaj NPA pod nos.

 

Pamiętaj też że fero to tylko dodatkowe 20-30% do twojej atrakcyjności i nie zrobi za ciebie wszystkiego.

Feromony nie zdziałają cudów jak sam nie wyjdziesz z inicjatywą, owszem dodadzą pewności siebie i ludzie przebywający w twoim towarzystwie będą cię spostrzegać jako bardziej atrakcyjnego i możesz zauważyć uśmiechy,spoglądanie w twoją stronę, więc aby zaobserwować działanie fero musisz patrzeć na mowę ciała dziewczyny (zabawa włosami,patrzenie w oczy itd.).

 

Jeszcze jedna ważna rada a mianowicie na początek nic nie miksuj tylko testuj każde fero z osobna i zaczynaj od minimalnej dawki ,a jak nie zauważysz efektów to stopniowo zwiększaj. Na początek Phx zacznij od 0,5 kropli (1 przechylenie) ,a NPA od przetarcia palcem wokół tego rowka i wsmarować w ciało.

Feromony aplikuj w miejsca o niższej temperaturze czyli takie jak szyja,za uszami,jabłko Adama,pod nos,na nos,na nadgarstki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za radę :) Co do fero domyślam że nie są cudownym składnikiem i lekiem na samotność/nieśmiałość. Jednakże wydaje mi się, że jak otrzymam pewną dawkę pewności siebie będzie szło mi lepiej.

Co do Fero zamawiam jak najszybciej i później zdam relację jak działały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, z Twoich propozycji lepiej kupić NPA a do tego próbkę PHX.

 

NPA jest dużo wydajniejsze niż The Edge i mimo wszystko łatwiej się je dawkuje (choć i tak na początek będziesz przechodził dramat: ile to jest jedna kropla). A PHX to po prostu najlepszy produkt do uwodzenia.

 

Mam tylko taką uwagę - wiele mówi się o tym że NPA podnosi pewność siebie. To prawda, ale wymaga od Ciebie pewnego nastawienia. Mi często zdarza się, ze już mała dawka NPA mnie przytłamsza, zamykam się w sobie i siedzę cicho. Zupełnie jakbym był ofiarą feromonów a nie ich źródłem. Właśnie, i tu jest druga rzecz - npa to feromony polecane właściwie wyłącznie do kontaktów z kobietami, i to najlepiej z podtekstem seksualno-flirtowym. Na facetów działa jak płachta na byka albo właśnie ich gasi zupełnie, nie jest to produkt do codziennego stosowania w sytuacjach typowo socjalnych. Ja wychodzę z założenia, że jeśli chcesz pokonać nieśmiałość - powinieneś przeznaczyć na to jak największą część swojego czasu. A powiedzmy sobie szczerze - co nam się częściej zdarza robić: uwodzić dziewczyny na imprezach czy chodzić po bułki, rozmawiać z nauczycielami/wykładowcami, włóczyć się z kumplami... No właśnie. A te sytuacje które nam się częściej przytrafiają to sytuacje wspomagane feromonami socjalnymi. Łatwiej jest nauczyć się stosowania feromonów oraz kontroli nad swoim charakterem na produkcie mniej nastawionym na podryw. Ze swojej strony polecałbym zakup BTB + próbka PHX. Po przeczytaniu Twojego posta odniosłem wrażenie, że nie jesteś jeszcze gotowy na NPA ;) Jeśli odstrasza Cię cena - poszukaj ofert na forum Giełda, nieraz można dostać kilkadziesiąt zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności