Skocz do zawartości

czy to samobójstwo


sajus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozstałem się z dziewczyną po 2,5 roku, ale zaczeła mi pisac ze załuje ze zerwalismy kontakt. Wiec znow sobie narobiłem nadziei kupiłe pheromaxa próbke i przechyliłem na nadgarstek raz szybkim ruchem wsmarowałem taka ilosc w szyje, ale nie doczytałem ze trzeba maskowac perfumami, byłem u nie jakies 20 minut potem. Czy to samobójstwo?? aj szczerze mówiąc nie czułem tego na sobie (troche mi sie cieplej w uszy i twarz zrobiło. Czy mogło ją to odepchać, choć takie reakcji nie zauważyłem była taka zwykła. A widzielismy sie poza tym jakies 10 minut bo tylko po swoje programy wpadłem. Czy jest mozliwośc ze wogole nie zaczeło na nią działac w takim czasie albo była to za mała ilość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie po jednym razie nie oczadzieje :D w każdym razie pheromax ma dosyć intensywny i coby nie mówić specyficzny zapach. Warto przykrywać go perfumami. A co do dawki, to z Twojego opisu trudno powiedzieć, czy była za mała czy za duża. Mogę poradzić Ci to, co innym na tym forum - zacznij od niewielkich ilości, np. odkręć górę flakonu i maźnij się "patyczkiem". Popróbuj tak przez kilka dni, obserwuj reakcje otoczenia i jeśli nic się nie dzieje, to użyj więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Popełniłeś błąd jak wielu początkujących osób,zaklada że skoro w ciągu pierwszej aplikacji nie ma znaczacych efektów,ozacza że feromony nie działają. Jak dla mnie błedne myślenie i założenie. Musisz być cierpliwy,bo feromony to potężna broń,z której należy się nauczyć korzystać. Pamiętaj,testuj,testuj i jeszcze raz testuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację. Dodatkowo, na ciele masz pewne newralgiczne punkty, z których zapach, tudzież esencja feromonów, emanuje bardziej. Wobec tego są też takie, z których emanuje mniej, albo w ogóle nie emanuje. Musisz popróbować.

 

A ja jeszcze o tym:

 

"ale zaczeła mi pisac ze załuje ze zerwalismy kontakt"

 

Wiem, że to nie forum bezpośrednio o uwodzeniu, ale uważaj, żeby się nie pogrążyć, bo gdybym ja coś takiego usłyszał, byłoby to dla mnie jednoznaczne z zaszufladkowaniem jako przyjaciela. Dziewczyna chce zachować kontakt, bo chce czuć się winna najmniej, jak to tylko możliwe. Na Twoim miejscu zachowałbym dystans i nie godził się na wersję "przyjaciele", bo będzie podświadomie wykorzystywać Twoje uczucie, powołując się na przyjaźń. Może czepiam się szczegółów, sorry, ale to zdanie

"ale zaczeła mi pisac ze załuje ze zerwalismy kontakt"

mówi samo za siebie o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności