Skocz do zawartości

pheromax, the edge


filozof

Rekomendowane odpowiedzi

feromony polecił mi mój kolega od gry w szachy. Dziwiłem się jak mu się tak ciągle wyrywać laski, w końcu zdradził mi sekret opowiedział troszkę o tym i się skusiłem, ale do rzeczy. Zaczęły się moje najdłuższe wakacje w życiu (zdana maturka 4miesiace wakacji). Kupiłem rzecz jasna pheromax, z początku nie byłem usatysfakcjonowany, jednak po półtorej miesiąca zdarzyła mi się pewna sytuacja. Otóż poszliśmy w trzech z kumplami na imprezkę. Jakoś nam nie szło po drdze napiliśmy się więcej ale mniejsza z tym. Mamy już iść do domu a tu kumpel mówił żebyśmy wstąpili jeszcze do jednego klubu wyrwać sobie coś. Byłem w takim nastroju że miałem wyj**** na wszystko także podszedłem do pewnej laski która mi się wyjątkowo spodobała, zapytałem czy zatańczy a ona z entuzjazmem się zgodziła. Na parkiecie po chwili zaczęliśmy się całować, przetańczyliśmy parę piosenek, było naprawde fantastycznie. Poprosiłem ją o numer, chwila zawachania ale podała. Następnego dnia zadzwoniłem, umówiliśmy się, a potem poszło lawinowo. Byliśmy ze sobą jakieś 4,5miesiąca ale to i tak długo jak na znajomość poznaną w klubie. Na dodatek chciałem dodać że po jakimś czasie powiedziała mi że byłem pierwszą osobą której podała prawdziwy numer, zawsze podawała fałszywy. Pheromax skończył mi się może dwa miesiące później, nasze relacje praktycznie nie uległy zmianom, jednak zaczęliśmy się troszkę kłócić a i ona od tego czasu mówiła że prawie nie ma ochoty na seks (wcześniej powtarzała, że ma bardzo często). Dużo później gdy mieliśmy iść razem na 18-nastkę koleżanki użyłem prezentu dodanego do fero, mianowicie chusteczek the edge. Moja od razu wyczuła że coś jest nie tak, powiedziała że bardzo ładnie pachnę i pociągam ją tak że ma ochotę kochać się ze mną całą noc. Na całej nocy się nie skończyło ale na godzinnym numerku w toalecie damskiej:). Poza tymi dwoma sytuacjami nie odniosłem wrażenia jakoby ludzie mieli mnie postrzegać inaczej, wiele razy gdy się psikałem jak zawsze nie było żadnej różnicy. Kolega mi mówił że fero trzeba stosować przez dłuższy czas aby "wsiąkło w daną osobę" i zaczęło działać. Reasumując Swoją wypowiedź chciałem powiedzieć że feromony naprawdę działają, wystarczy się uzbroić w pewną cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

fajna historia :) zawsze twierdziłem, że alk + fero to cudowna mieszanka :D a jeśli chodzi o cierpilwość, to masz 100% racji. Nie znam osoby, która regularnie stosując fero, nie zauważyłaby po pewnym (krótszym lub dłuższym) czasie efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około miesiącu wróciliśmy do siebie a że uzbierało mi się wcześniej trochę kasy postanowiłem kupić pheromax z oxytocyną. Wszystko ładnie pięknie, leżymy u mnie na łóżku a ona nagle zaczyna obwąchiwać moją szyję (jedno psiknięcie przykryte Le Rive). jak już zaczęła to przez 5min nie mogła się oderwać:). Poza tą sytuacją nie zauważyłem żadnych innych zmian, ale i tak jako dodatek do zajebistości to dobry zakup:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu Pheromax...

Moja dziewczyna jest baaaardzo podatna na każdy z feromonów i to po 10 latach w związku z mną. Mam dużą zabawę stosując od czasu do czasu NPA lub BTB. Staje się wtedy taka namiętna. ;)

I zawsze jej pieszczoty i pocałunki skupiają się na miejscach które skropiłem feromonami. Odnajduje je bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

No dobrze... tyle już było o zapachu..

a co ze smakiem??

Ja mam poważne problemy z miejscem aplikacjii, bo gdziekolwiek bym nie nałożyła to zostanie okrzyknięte jako niesmaczne :oops::oops:

 

próbowałam na linię włosów, bo o szyi to w ogóle nie można myśleć..

ale, że mam ich sporo i mgiełką łatwo przedobrzyć.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
. Mam dużą zabawę stosując od czasu do czasu NPA lub BTB. Staje się wtedy taka namiętna. ;)

A twoja dziewczyna wie o używaniu feromonów czy trzymasz to w tajemnicy? I co zrobić jak np dziewczyna nie wiedząca o tym znajdzie u ciebie buteleczke pheromax? Co wtedy począć :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności