Skocz do zawartości

dawkowanie Pheromaxu (próbka)


Activ

Rekomendowane odpowiedzi

i jak narazie efektów niewidać

 

poprawniej byloby napisac "efekty są ale ich nie widze"

 

a na ile ci starcza probka (ile zozyles przy ilu aplikacjach??)

 

co do dawkowania to daje na nadgarstek potem rozcietam na drugi i potem na szyje.Tyle ze aplikuje dopiero "na miejscu" aby miec pewnocs ze po drodze "nie uciekly" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dawkowania to daje na nadgarstek potem rozcietam na drugi i potem na szyje.Tyle ze aplikuje dopiero "na miejscu" aby miec pewnocs ze po drodze "nie uciekly" :wink:

 

Właśnie, też tak mam, że cały czas myślę, iż mogą mi "gdzieś uciec". Dziwne uczucie.

I cały czas myślę, że feromony najmocniej działają przez pierwsze 30 minut po aplikacji- potem już znacznie słabną. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEEEE.głupoty opowiadacie>JAk mogą 'uciec' do 3 godz utrzymuja sie na 100%>Poniewaz czuje tą woń cały czas mały ruch głową i juz czuje.NAwet nieraz rano zaaplikuje i wieczorem tez poczuje wyraznie ten smrodzik.Wiec jesli jak inni twierdza jesli smierdzi to sa feromony a nie alkohol.I pozatym zauwazam jeszcze działanie tego Pheromaxu nawet po 4 godz od uzycia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z DAnielem że feromony trzymają bardzo długo :D

Nawet jesli mało nałożyliśmy ich na siebie :D

Jak dla mnie efekty są lepsze po użyciu minimalnej dawki tak zwany /zwilzony palec /:D niż po normalnej kresce :?

Wcale niemusimy czuc zapachu fermonów ani osoby ktore przebywaja obok nas

Tak jak w instrukcij pisze mozemy uzywac tak małej dawki aby zapachu wogóle nie bylo czuc to i tak idzie wszystko w podswiadomosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to dawkujecie?

Rozsmarowujecie na długości całego palca czy tylko na opuszkach?

No właśnie jak :) Może ja coś źle robię? Na początku przez przypadek zastosowałem się do punktu "stosowanie" z instrukcji, później zobaczyłem, że jest też punkt "stosowanie próbki".

 

W punkcie "stosowanie" jest informacja, aby nie naciskając do końca atomizer (do połowy gdzieś) przy palcu (opuszku) tą niewielką ilość i potem rozsmarować na skórze za uszami, szyi ew. nadgarstków.

 

W punkcie "stosowanie próbki" jest napisane, żeby atomizer dociskać do końca i stosować bezpośrednio na skórę za uszami lub szyi, bez pośredniczenia palca.

 

To nie rozumiem o jakie kreski Wam chodzi? Proszę wyjaśnijcie to, bo nie chcę źle zużyć mojej próbki...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności