Skocz do zawartości

PHX OXY - niebezpieczna sprawa...


doktorek37

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, narzekałem na PHX OXY, aż się doczekałem. I to w takiej skali, że mnie zamurowało.

Od miesiąca testuję OXY na bardzo atrakcyjnej znajomej - blondynka, super biust i figura, wyzwolona singielka. Pracujemy razem. Zawsze dobrze nam się rozmawiało.

Ale wczoraj przed wyjściem do domu, kiedy podawałem jej płaszcz stojąc do mnie tyłem odchyliła szyję i wręcz zażądała bym ją zaczął po niej całować.

Nie odmawiam prośbom pięknych kobiet. :D Trwało to może z pół minuty. Skończyliśmy to biorąc pod uwagę, że byliśmy w biurze i to, że oboje byliśmy tak rozpaleni, że mogło to się za chwilę przenieść na biurko. :D

 

Podsumowując - PHX OXY, to prawdziwa bomba, tyle, że z opóźnionym zapłonem. Jak ktoś ma plany poważniejsze niż szybki podryw w dyskotece. Takie jak np. dłuższy romans biurowy, to co mogę powiedzieć? Po prostu polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Inni narzekają, że fero nie działają. Ja tam narzekać nie zamierzam, ale tym razem zadziałało aż za bardzo. Zamierzałem podnieść trochę poczucie swojej wartości i dodać trochę pikanterii biurowemu życiu.

A doprowadziłem prawie do perwersji. :D

10 lat temu na pewno bym nie odpuścił, ale dziś - żona, dziecko... nie bardzo to się komponuje. Ale w głębi duszy szkoda - biust ma rewelacyjny... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Najważniejsze to wiedzieć, kiedy powiedzieć stop...

Ja nawet do tego bym się nie posunął mając żonę i dziecko

To kwestia poglądu.

Co do działania PHX Oxy to nie ma wątpliwości ;P

I cóż więcej powiedzieć... może i ma boską figurę i biust, ale Ty masz coś o wiele cenniejszego, cudowną żonę i dziecko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności