Skocz do zawartości

Pierwszy raz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A więc zamówiłem sobie zestaw startowy. Dostałem BTB, NPA, jednorazową próbkę Chikary, i chusteczkę The Edge, która ma starczyć na 3 użycia.

 

Moje pytanie jest takie, otóż jutro wybieram się na uczelnie i który ze specyfików i w jakiej ilości zastosować? Zacząć od próbek?

I nie daje mi spokoju ilość, czy aby na pewno jedna kropla wystarczy? Wiem, że tak pisze, ale nie chcę mi się wierzyć, że to będzie miało jakiś efekt :)

I gdzie dokładnie po ile nakładać feromony? Myślę, że dam 1 kroplę na nadgarstek, potem złączę nadgarstki i przejadę nimi za uszami i po szyi.

Ale czy 1 kropla starczy? :)

I co najlepiej zastosować na pierwszy raz?

I czy własnych perfum używać przed czy po nałożeniu feromonów?

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim przypadku jedna kropla NPA działa doskonale. Za to pierwsze efekty działania BTB widzę po 2-3 kroplach.

Reszty nie stosowałem.

Proponowałbym Ci zacząć od NPA. Jest zdecydowanie silniejsze i agresywne w działaniu. Łatwiej zauważysz efekty i zachęci Cię to do dalszych zabaw z fero. Po subtelnym BTB mógłbyś się zniechęcić, tak ja na samym początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem dzisiaj NPA.

Przyłożyłem buteleczkę do nadgarsta i przechyliłem, po czym przetarłem się za uchem i po szyi, to samo zrobiłem z drugą ręką.

Wedle instrukcji zużyłem 1 krople NPA.

 

Zauważyłem, że byłem lekko pobudzony i faktycznie czułem się bardziej pewny siebie. Chociaż niewiem czy był to efekt placebo czy nie :)

Było też kilka uśmiechów, ale niewiem czy były kierowane do mnie :P

 

Jutro kolejny dzień testu, znowu użyje NPA i zobaczę co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj użyłem 1 kropli NPA i 1 kropli BTB.

I nie zauważyłem żadnych efektów dzisiaj. Byłem nawet zdenerwowany, lecz może to z powodu zaliczenia na uczelni.

Lub jak pewnie każdy napisze, że to efekt przedawkowania.

 

Czy przy przedawkowaniu zdenerwowanie to może być jedyny efekt?

Bo żadnych pozytywów dzisiaj nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności