Skocz do zawartości

BTB pierwsze wrażenia


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem tu nowy, tak więc z góry chciałbym pozdrowić wszystkich obecnych na ferum :D

 

Feromony zakupiłem głównie dlatego, iż za niedługo mam bardzo dla mnie ważny egzamin na prawko kat. B i A, pozatym przydadzą mi się w uwodzeniu :lol:

 

Feromony dostałem we wtorek późnym popołudniem, moje testy miały rozpocząć się w środę. Wraz z feromonami zamówiłem atomizer, do około 4 ml perfum Giordanii zaaplikowałem około 3 - 4 kropli BTB. Przedstawię wam teraz przebieg 1 dnia testów:

 

Godzina ~ 7:40, wbijam na praktyki(Technikum), jak co środę siedzimy i gadamy w szatni z kolegami. Praktycznie żadnej różnicy nie widać, po sobie widzę, że jestem tak jakby lekko rozkojarzony (być może przez to, iż cały czas próbowałem dostrzec jakąś różnice w otoczeniu po użyciu BTB).

 

W skrócie: jak na razie poza swoim być może świadomym rozkojarzeniem zero efektów.

 

Ciekawie natomiast robi się koło godziny 9:30, nawiązałem rozmowę z jednym z pracowników, który rzekomo był tak zajęty pracą, ja zacząłem rozmowę może 2 zdaniami, potem przez ponad 30 minut on nawijał gestykulując rękoma, patrząc mi co jakiś czas w oczy i przykuwając co jakiś czas moją uwagę. Wydaje się zaskakujące, lecz mnie to akurat nie dziwi, dosyć dobrze potrafię znaleźć wspólny język w takich sytuacjach, być może BTB zadziałało w jakimś bardzo małym stopniu.

 

 

Między czasie, gość który jest naszym przełożonym oceniał nasze zeszyty(wiecie, rysunki, pismo i takie duperele jak to w technikum, nic mądrego..), przed wyjściem z domu zeszyt został potraktowany 2 psykami z aplikatora ze wspomnianą wcześniej miksturą (BTB + Giordanii). Gość wstawił mi 5, co jest też zaskakujące, bo mam u niego przypał :o Lecz oceny dla innych tego dnia też były zacne. Może to przypadek, a może zeszyt narobił takiego smrodu, że gość sypał dobrymi ocenami :twisted: Ale raczej to przypadek, i ma mało wspólnego z BTB.

 

o 13 natomiast, straszna lipa, miałem jazdy (B), gość z którym praktycznie co jazde gadałem non stop i było spoko, tym razem jakiś nerwowy, ja też zdezorientowany, wale błędy za błędami, na placu jestem taki otłumaniony, że nie ogarniam łuku:roll: Coś jest nie tak.

 

Gość w pewnym momencie(zapadło mi to w pamięć) mówi, że mnie dzisiaj nie poznaje, i że "nie jestem dziś sobą".

 

Ogółem to jak do tej pory marnie widze powodzenie BTB na swojej skórze, zaczynam myśleć i nawiązywać do starego stwierdzenia że; "Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego", rzeczywiście, BTB kupiłem bo w tabeli zastosowań widnieje jako najbardziej uniwersalne.. Poradźcie mi, może ja robię coś źle? Wczoraj zastosowałem BTB zgodnie z instrukcją, na mnie wogóle nie działa ten zapach, nie poprawia mi sie humor po nim, raczej nie jestem pobudzony, czuje tylko alkohol.. zaczynam się niepokoić czy to coś da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem ta mieszanka nie ma prawa działać ze względu na znikome stężenie BTB. Wg opisu w sklepie atomizer 5 ml dozuje z tej ilości ok. 100 dawek. Ty wlałeś 4 krople na 4 ml. Czyli na jedno psiknięcie atomizerem przypada 0,05 kropli BTB. Czyli na 10 dawek masz dopiero 0,5 kropli. Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale u mnie BTB działa dopiero przy 2-3 kroplach...

A Twoje podniecenie, to raczej efekt nowości jaki każdy z użytkowników przeżywał przy pierwszym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to sobie przeliczałem.

Jedna kropla BTB to odpowiednik jednego psiknięcia atomizerem (porównaj objętości kropli BTB w opisie sklepu).

Jak rozmieszasz BTB z perfumem 1:1, to będzie pół kropli na psiknięcie.

Zrób mix 2 ml perfum i 2 ml BTB i sprawdzaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo tylko ja stosuje 2 krople i pol z specialnego przyzadku

 

powiem wam ze jak trafiice na idelna dawka taka jak ja trafilem 1 na 25

to dwie dziewczyny same zagadwyaly do mnie w autobusie ciagle byl kontakt wzrokowy nei odwracaly go ani na chiwle jak to w przypadku kiedy uzyje malo btb albo za duzo trodno mi okreslic sprobuje kupic cos mega dokladnego to wam opowiem

 

jak ktos chce podyskutowac jestm na gg 28023183 kto stosuje btb zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności