Skocz do zawartości

Pheromax-moje testy


batek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem opisac i poradzic sie was na temat tych fero. Dzisiaj postanowiłem przetestować PH, rano zamoczyłem patyczek posmarowałem szyje(z obu stron) i nadgarstki, przykryłem perfumami Adidas active bodies, pojechałem do miasta do drukarni, kolejka byla duza wiec trochę się nastałem a za mną stało 5 kobiet, z moich obserwacji wynikło ze nic szczególnego sie nie dzieje, troche zwątpiłem. Po powrocie do domu zamoczyłem jeszcze raz, poprawiłem na szyi i nadgarstkach psiknąłem perfumami i wybrałem sie do fryzjera, Pani fryzjer zawsze cos tam zagadywała ale rozmowa sie nie kleiła za bardzo, dzisiaj po kilku minutach Pani fryzjerka rozgadała sie ze szok, pytała o duzo rzeczy (nie dała czasami mi dojsc do słowa:D ) i zauwazylem ze czesciej patrzy mi w oczy.. hymm i nie jestem pewien czy to zasluga PH, moze zle stosuje ? za mało lub za duzo? co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem jeszcze kilka razy,jedyne co zauważyłem to wieksza pewność siebie..niestety na razie jest po testach-wczoraj był mały wypadek z fero, podczas aplikowania trąciłem próbkę i cała zawartość znalazła się w zlewie ;/ zastanawiam sie czy warto jeszcze raz kupić fero tylko tym razem normalne, a nie próbkę i czy dalej Pheromax czy coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

więc zamówiłem PH 14 ml-mam go od wrzesnia, zaczolem testowac w szkole ale od poczatku wrzesnia -zero efektow.... mieszałem z NPA zmieniałem dawki(chociaz cięzko jest wiedziec ile sie pskinęło dokladnie), jedyne co zauwazylem to wieksza pewnosc siebie po NPA..

mam do dyspocyji: PH, 5 ml NPA, 2x probka CHIKRY... co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewność siebie to też już jakieś osiągnięcie ;)

Ale może po prostu za dużo oczekujesz? Co to znaczy zero efektów dla Ciebie? Bo zawsze powtarzamy że to nie jest tak że nagle laski zaczną same za Tobą latać, bez Twojej inicjatywy fero nie zrobią nic..a te historie że nagle wszyscy spoglądają itp...moim zdaniem to jest tak że ludzie zawsze spoglądają na ulicy, w sklepie, w autobusie i jak się będziesz uśmiechał to oni też to odwzajemnią. Niestety często jest tak że ludzie dopiero po użyciu feromonów zaczynają się rozglądać i szukać na siłę jakichś efektów i jak jakaś dziewczyna się do nich uśmiechnie to myślą że to feromony i potem to tak pięknie opisują na forum. Feromony działają bardziej dyskretnie, spróbuj zacząć rozmawiać z kobietami i sam przejmować inicjatywę a dopiero wtedy zobaczysz jakieś efekty!

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym testowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co mam Ci poradzić, ja stosuję albo mix BTB+NPA albo samo PHX i zauważalne efekty zawsze są, ale szkoła to szkoła, może spróbuj potestować na bardziej neutralnym terenie...albo zrób sobie małą przerwę w fero bo może nie zauważasz efektów. Jak zrobisz kilka dni przerwy to będzie Ci łatwiej ocenić czy jest jakaś różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności