Skocz do zawartości

Mieszanie.


Hateful

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do was pytanie. Czy waszym zdaniem opłaca się mieszać feromony z własnymi perfumami? Czy nie lepiej jest nakładać je osobno?

 

Aplikacja PHX jest trochę nie za duża. Planuję kupić taki mały atomizer http://allegro.pl/fiolka-atomizer-na-probki-perfum-8ml-okazja-i1732546002.html jak myślicie, ile psiknięć takiego małego równa się normalnej aplikacji z oryginalnego opakowania?

Planuję też pomieszać PHX z perfumami i stosować przed określonymi sytuacjami ze względu, że PHX utrzymuje się 2-3 godziny.

 

Dysponuję BTB, NPA i PHX. Które połączenie było by najlepsze?

Połączenie NPA i BTB na mnie nie działa, lecz samo NPA ma już efekty.

 

I w jakich proporcjach mieszać te feromony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszaj! Takie jest moje zdanie i już Ci mówię dlaczego! Po pierwsze nie targasz ze sobą butelki feromonów, czyli nie zbije sie, nikt przez przypadek jej nie znajdzie, a jeszcze do tego jak chcesz używać kilku feromonów naraz to wiadomo :) Zamiast tego nosisz przy sobie wygodny mały atomizer, który możesz użyć nawet w towarzystwie gdyż nikt niczego nie będzie podejrzewał. Tyle od strony praktycznej!

Druga sprawa, to uważam że feromony zmieszane z perfumami dużo lepiej się roznoszą (w koncu masz je w mniejszym stężeniu ale rozprowadzone na większej powierzchni razem z zapachem). Na własnym przykładzie powiem że kiedy używałem samego PHX i BTB to musiałem używać ich naprawdę sporo a w perfumach wydają się być wydajniejsze i nawet pomimo że z moich wyliczeń wychodzi że po psiknięciu taką mieszanką stosuję mniej feromonów niż kiedy używałem te produkty bezpośrednio na skórę to efekty są conajmniej takie same jeśli nie lepsze!

Jeśli chodzi o ilości to powiem tak...raczej indywidualna sprawa, trzeba będzie poeksperymentować i tutaj czekać Cię może dość ciężka i żmudna praca ale zachęcam a efektami się zadziwisz na pewno!

Strasznie się rozpisałem ale mam nadzieję że z sensem ;)

Zapraszam też do mojego wątku a dokładnie tej samej tematyce, będziesz tam mógł się dowiedzieć co i jak ja sam stosuję i jakie mam efekty oraz jak najbardziej zapraszam do dyskusji!

http://ferum.pl/fero-mix-z-perfumami-t2430.html

 

oraz ciekawey post:

http://ferum.pl/mix-pheromax-npa-perfumy-t1978.html

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności