Skocz do zawartości

Witam a JEDNAK DZIALO SIE SAM BYLEM POD WRAZENIEM


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie otoz jak pisalem wczorajze wychodze na dyskoteke tak zrobilem ......ale przedtem wybralem sie do pubu.Bylo bardzo fajnie wybralem sie na 22 do pubu usiadlem przy stoliku duzy ruch to znaczy ludzie sie przewijali w te i we wte.Przysiadlem sie do baru....a tam dwie dziewczyny siedzialy bezposrednio okolo 0.5 metra jedna z nich mnie obserwowala to znaczy zerkala na mnie nic ok czasami ja lapalem na zerkaniu na mnie no ale nic sie nie wydarzylo wypilem 3 piwka 0.330 ml i mysle sobie nic tu po mnie wyszedlem z z knajpki dokladnie 23.50 i ruszylem na dyskoteke okolo 4 przystankow dalej z okazji ze mialem przy sobie juz samo Pheromax Oxitocin bo BTB zostawilem w domu.Tylko po kropelce nalozylem po jednej stronie i po drugiej stronie szyi i na to Pheromax Oxitocin i wyszedlem z domu.No ale O.K. jak dotarlem na te dyskoteke odziwo zaczepilem takie 2 dziewczyny dla przypomnienia psiknalem sie wczesniej minute Pheromaxem i zaczepilem je no wiec poszlismy na dyskoteke no i znowu bylismy przy barze glosno jak diabli.Ona pila piwko i jej kolezanka tez ale tamta zaczepil jakis gosc no ale ok otoz ta dziewczyna caly czas ze mna rozmawiala i w pewnym momencie ona sie do mnie przytulila i pocalowala ta sytuacja wynikla z tego ze bardzo bisko rozmawialismy okolo 2 cm od ust i w koncu pocalowala mnie :) he he obejmowala i tak dalej ja bylem w szoku poprostu bez powodu no ale spartolilem bo nie wzialem numeru no ale sam fakt ze taka sytuacja wynikla :D dla mnie szok a wiec polecam mieszac Pheromax Oxitocin z BTB a jako perfum uzylem odrobinke chikary nie uzylem swojej gamy perfum.Mysle sobie zobacze co bedzie sie dzialo i sie dzialo jestem pod wrazeniem i bylem pewny siebie a jestem osoba nie smiala to znaczy boje sie zagadac a sama sytuacja wyszla do mnie na przeciw...Musze powiedziec ze to prawda przyznac tutaj zgromadzonym ktorzy mi pisali i ogolnie ze z INICJATYWA MUSISZ WYJSC T Y :wink: Bo inaczej moze z tego nic nie wyjsc chociarz byly sytuacje ale to z nikome ze dziewczyna byla zainteresowana ale nie na tyle by cie zaczepic tak jak w knajpie patrzyla sie a ja nic nie robilem tylko pilem browarka no ale to moze i dobrze trzeba sie uczyc i poznawac jak dzialaja feromonki.Ja pomalu zaczynam poznawac ich NIEZWYKLA MOC a Pheromax Oxitocin w polaczeniu z BTB MAN jest MEGA BOMBA TYLKO TRZEBA NAUCZYC SIE KORZYSTAC JA pomalu sie ucze od WAS WSZYSTKICH ZA CO JESTEM WDZIECZNY.Uwazam ze warto zainwestowac W Pheromax no O.K.jesli kogos nie stac niech kupi sobie probke DO tego BTB Man i ma bombke Super a jak dorzuci CHIKARE Tak jak ja to odlot ma GWARANTOWANY. :D SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM OPISUJCIE WASZE DOSWIADCZENIA KAZDY Z NAS UCZY SIE OD KAZDEGO 8) Dziekuje i POZDRAWIAM :D P.S.wrocilem do domu okolo 4.20 PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.. |Gratulacje, krok do przodu w całych testach z fero ;)

Jeżeli dojdzie do sytuacji Ty i dziewczyna w sytuacji sam na sam w spokojnym miejscu, może u Ciebie? ;) ... yy wracając do tematu heh proponuje zmniejszyć dawkę ;)

Ja w takiej sytuacji stosuje pół kropli NPA na pół kropli PHX a jak gdzieś wychodzę to kropla na kroplę ;)

Co do chikary, ja bym musiał przykryć ten zapach bo po prostu mi smierdzi i czuł bym się niekomfortowo ;)

Kombinuj dalej, cieszymy się z Twojego powodzenia ;)

 

 

P.S faktycznie spartoliłeś, że numeru nie wziołeś hehe ;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności