Skocz do zawartości

Chikara- pytanie...


Partyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Przeczytałem dość dużo informacji na temat feromonów ale nie znalazłem jednego tematu\problemu który mnie intryguje. Pare dni temu zamówiłem flakonik Chikary, przesyłka doszła dosc późno ale wiem jak to jest w okresie świąt, jakoś to przebolałem :) ... ale nie o to mi ty chodzi... niektóre osoby mówią że po zaaplikowaniu tego specyfiku odczuwają pewnego rodzaju pobudzenie... dziwne, bo w moim przypadku nic takiego sie nie dzieje, nie czuje żadnych stanów "uniesienia". Jest ktoś kto mógłby odpowiedzieć na moje pytanie :?: co może byc tego powodem :?: za mało aplikuje czy co? (wydaje mi sie że dwie dawki to nie jest tak mało). A może zależy to od osoby która to stosuje :?:

A jeżeli chodzi o działanie to jak narazie sie nie zawiodłem chociaż nie jest to to czego oczekiwałem! ale spokojnie to dopiero początki :D myśle że jeszcze sie przekonam o prawdziwym działaniu fero 8)

 

Z góry dzieki za odpowiedz! POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być bardzo dużo. Może po prostu nie wyczuwasz w ten sposób fero. Ludzie są różni. Może być też tak, że sam wytwarzasz naturalnie dużą ilość fero z siebie (szczególnie jak jesteś młody) i aplikacje nie wywierają na tobie takiego wpływu. fakt, że nic nie wyczuwasz (jeżeli chodzi o te pobudzenie) o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kazdym slowem zgadzam sie z i17 :D

 

Niejest powiedziane ze kazdy musi byc pobudzony po uzyciu feromonow.

To zalezy danego czlowieka czy feromony bede dzialac pobudzajaca.

Ja nie zauwazylem szczegolnie zebym byl dodatkowo pobudzony po Pheromaxie, moze dlatego ze zawsze jestem pobudzony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile część osób fero pobudza normalnie to na pewno istnieje jakaś część u której pobudzenie po fero to autosugetia (Chba ja tak mam bo gdy zaaplikowałem NPA kumplowi on nic ciekawego nie poczół a ja chodziłem jak nabuzowany) oczywiście nie u wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre osoby mówią że po zaaplikowaniu tego specyfiku odczuwają pewnego rodzaju pobudzenie..

po chikarze??? ja nic takiego nie mialem nigdy.Dwie dawki to optymalna ilosc dla tego produktu.A co do efektów to wstyd ich nie miec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prubce chikary w zelu niemiałem specjalnych zmian.A po pheromaxie czasem mam tak ze po godzinie od zaaplikowania odczuwam gorąc przez chwile około 5sekund.Czuje jak prze ze mnie przechodzi ta temperatura.Ale zdaza mi sie to zadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel to ciepło, które odczuwałeś mogło wynikać w pewien sposób z przedawkowania (jeśli można to tak nazwać), tak myśle. Kiedyś tak miałem jak za dużo użyłem L&D (powiecie, że nie ma to feromonów- ale ja też wtedy czułem takie ciepło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czym częściej i więcej używasz jakiegoś produktu to pobudzenie jest coraz mniejsze.Np.Chikara wcale mnie tak mocno nie pobudza za to pheromax bardzo(gdy pierwszy raz użyłem troszkę więcej niz jest zalecane czułem sie jak po kokainie)Ale jak mówiłem czym więcej używasz tym mniej pobudza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo widze ze kolega xemik probowal kokainy :D

 

A tak to tematu to mysle, ze to zalezy od danej osoby czy go pobudza czy nie, ale to jest maly problem.Ale jestem przekonany ze feromony "pobudzaja" ludzi wokol nas aby z nami nawiazywali lepsze kontakty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie czuje zadnego pobudzenia lub czegos takiego ... dla przykladu dalem powachac koledze zaczela go glowa bolec... Wiec to czy odczuwasz taki stan zalezy od osoby aplikujacej. Jedno jest pewne i wazne ze one dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności