Skocz do zawartości

"zakrapiana" impreza:D:D


Partyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim!

 

troszke późno sie zdecydowałem na napisanie tej historyjki, prawde powiedziawszy wogóle nie myślałem że to do tego dojdzie... no ale jakoś tak wyszło :P może to co napisze bedzie kolejną ciekawostką dla rzeszy nie do końca zdecydowanych podglądaczy tego forum :D:D

 

miało to miejsce dość spory czas temu a mianowicie w lutym ubiegłego roku..

 

zamówiłem z kumplem próbke Pheromaxu, jeszcze wtedy nie mając zbyt dużej wiedzy na temat tego feromonu... jak to aplikować, gdzie to aplikować, ile, i wogóle :?

 

ok... paczka dotarła...

pierwszy dzień... pierwsza aplikacja...(jakimś cudem jak na świeżakow udało nam sie dobrać odpowiednią dawke... a skad wiem ze odpowiednią?? zaraz opowiem :D )

pierwszy wypad na miasto :D:D

na mieście nic specjalnego, byliśmy w hipermarkecie, tez nic zaskakującego... w penym momencie kumpel dzwoni że jest impreza :D ok wbijamy :D (od aplikacji mineło ok 2-3h)

na mieszkaniu było paru kumpli i dwie dziewczyny, siostry :P:P super laseczki, w owym czasie każdy sie ślinił na ich widok :P hehe

no ale co sie działo...

jedna z tych sióstr cały czas mnie zaczepiała :D zaczepiała w lepszym tego słowa znaczeniu :lol: raz przechodząć obok mnie to "smyrneła" rączką, to klepneła w pośladek :lol: do tego jeszcze te miłe uśmieszki :) tak prawde powiedziawszy, zdziwiło mnie to bo znałem ją dosyć długo ale nigdy wcześniej nie zachowywała sie tak w stosunku do mnie!

po jakimś czasie spokojnie usiedliśmy( już troszke "podchmieleni", siostry oczywiście też :P:P ) a koleżanka, jakby nigdy nic, przyczepiła sie do mnie ( DOSŁOWNIE PRZYCZEPIŁA) :lol: chwyciła mnie za noge bo akurat w tym momencie siedziała na ziemi... i trzymała :D:D troszke to dziwnie brzmi ale tak było hehe

chwilke rozmawialiśmy i wkońcu mówie: - Sonia (bo tak miała na imie) choć do drugiego pokoju bo coś słabuitko wyglądasz :lol: i oczywiście z jej strony nie było żadnego sprzeciwu 8) weszliśmy... chciałem ją tylko położyć żeby troszke odpoczeła ale jak chwyciła sie szyi to nie chciała jej puścić :D nawet prubowałem ją tak delikatnie oderwać( nic z tego :lol: )

po chwili do tego samego pokoju wchodzi kumpel z drugą siostrą :lol::lol: (chce tu dodać że to był ten kumpel z którym aplikowałem Pheromaxa :))

i tak zostało.. dwie pary w jednym pomieszczeniu do rana :)

i co było dalej to chyba można sie domyśleć :lol:

ale co było najlepsze w tym wszystkim... :P

obie siostr były zaproszone na studiówki przez chłopaków którzy też byli na tej imprezie i którzy tez zapewne planowali zaszaleć z nimi tej nocy :D:D

(dowiedziałem sie o tym następnego dnia :shock: )

przez miesiąc sie do nas nie odzywali :evil:

...ale jak to sie mówi... ŻYCIE.... :P

i teraz już wiecie dlaczego mówiłem że udało nam sie odpowiednio zaaplikować Pheromax :D:D

no i to by było na tyle... myśle że w pewnym stopniu przekonałem niedowiarków do mocy feromonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie siostr były zaproszone na studiówki przez chłopaków którzy też byli na tej imprezie i którzy tez zapewne planowali zaszaleć z nimi tej nocy

(dowiedziałem sie o tym następnego dnia )

przez miesiąc sie do nas nie odzywali

no i takich zachowan u kolesi nie rozumiem....czemu mają pretensje do was jak to One wybraly WAs.... :x

 

wracamy do fero

co do dawki to raczej daliscie za duzo.Ta idealna dawka byla po tych 2-3 h bo pamienrac nalezy te one sie ulatniaja bądz sie rozkladają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę! Mogło tak być! Przecież jeśli zaaplikujesz feromon, to po kilku godzinach nie będziesz miał na sobie tej samej ilości!

Valery- plus dla Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie ten sam problem. Zawsze mi się wydaje, że jeśli ja już nie czuję Pheromaxu na sobie, to go nie ma. Idealna dawka to dla mnie jedno psiknięcie próbki na szyję (z tyłu). Przy zmoczeniu palca i wcieraniu za uszy praktycznie nie czuję feromonu ( i jakbym widział mniejsze efekty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności