Skocz do zawartości

Ludziska pomocy!!!!


suchy88

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja glupi zle instr przeczytalem i zamiast 2 kropel czyli 4 przechylen NPA uzywalem 1 czyli dwoch przechylen. hmmm:(Ale nie do tego zmierzam.......

Czy z byt duza ilosc perfum moze zabic efekt dzialania feromonow?? :roll: bo niewiem mi sei wydaje ze nie ja duzo nie klade ich na siebie tzn perfum ale tak z ciekawosci sie pytam:D piszcze feromaniacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast 2 kropel czyli 4 przechylen NPA uzywalem 1 czyli dwoch przechylen

 

1 kropla NPA to dokładnie 4 przechylenia! Przeczytaj uważnie instrukcję dawkowania. Jest tam napisane, że trzeba wyższe czynności powtórzyć, aby uzyskać kroplę specyfiku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perfumy w duzych ilosciach nie powinny oslabiac fero bo są one odbierane przez vno a nie tradycyjny zmysl powonienia.Pozatym co do perfum nalezy pamietac ze komórki węchowe szyblo sie "męczą" a raczej przyzwyczajają do zapachu i wtedy perfumy sie na nic zdadzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jedna kropla to cztery przechylenia :lol: chyba nie :D

cytuję instrukcje ......:

"Aby nie użyć zbyt duzej srodka,stosuj NPA zgodnie z ponizsza instrukcja.

1.Odkreć nakretke flakonu

2.Przykryj ujscie dozownika palcem

3.Na krotko odwroc flakon, aby zwilzyc palec

4.Wetrzyj NPA w skore szyi, nadgarstkow lub na ubranie

 

Dwukrotne wykonanie powyzszych czynnosci jest rowne zastosowaniu jednej kropli

Zalecane jest stosowanie NPA na skore.Jezeli stosujesz NPA na ubranie, pamietaj aby stosowac codziennie swieze elementy garderoby, aby uniknac przesycenia feromonow."-koniec cytatu

NO to jak ?? jest napisane ze 2 przecgylenia to jedna kropla jak wol . Ktos mnie oswieci?? a moze w instr klamia?? A jak jest w instr napisane 2 krople to 4 przechylenia czyli jak ja stosuje jedna krople to dwa przechylenia :D Czyż nie mma racji ?? LUDZISKA ??:D!!!!! :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to- aby uzyskać 2 krople NPA- należy użyć 8 przechyleń. No, ale to chyba będzie za dużo.

 

Co do tego na ile starcza NPA- na stronie pisze, że jest to 90 kropel, czyli jak łatwo wyliczyć ze 2-3 miesiące codziennego stosowania będą. Dla mnie ten produkt schodzi bardzo wolno- może dlatego, że nie stosuję go często;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej instrukcji jest napisany jeszcze 5. punkt: "Powtórz czynność", a poniżej: "Dwukrotne wykonanie powyższych pięciu czynności jest równe zastosowaniu 1 kropli."

 

Być może jest tak, że w druku był błąd i został on teraz poprawiony, bo temat ten był poruszony na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby 2 przechylenia równały się jednej kropli, to nie byłoby we flakonie 90 kropli, tylko koło 180, bo- na moje oko- to zużyłem już 1/3 opakowania (a przecież liczę krople- naliczyłen już około 36).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali...

Tobie zawsze coś nie pasuje, zawsze coś nie gra ;)

Zobacz, że jeżeli mocniej przyciskasz ten "podajnik kropli" to mniej się dostaje NPA Tobie na palec. A w instrukcji nie ma przecież napisane, że masz naciskać z siłą równą 20 Newtonów. Tego nie da się wymierzyć ile tych kropli dokładnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widzisz, żebyśmy znali konkretną odpowiedź? Nie napieraj tak.

Przede wszystkim dwie krople to zalecana dawka. A Ty możesz potrzebować więcej, albo mniej. Dlatego sam musisz to testować.

A co do tych dwóch nieszczęsnych kropel, to mam nadzieję, że może wypowie się ktoś ze sklepu, bo sam jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego bana? pytaj pytaj... ale też cierpliwości;P

 

No więc.. sam używam NPA i bardzi intenstywnie je testuję...

 

dwa przechylanie jest optymalną dawką... zresztą już kiedyś w którymś temacie pisaliśmy z Alim na ten temat...

 

To plus Chikara daje efekt piorunujący... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności