Skocz do zawartości

Czy użycie feromonu w tej sytuacji jest dobrym pomysłem?


xmar42

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że koleżanka zaprosiła mnie i jeszcze kilka innych dziewczyn na noc. Chce zastosować feromon, nie żeby je uwieźć czy coś, tylko dawno się nie widziałyśmy i chciałam żeby dzięki niemu lepiej sie nam rozmawiało i żebyśmy zbiżyły się siebie jak dawniej(byliśmy w 3 przyjaciólkami, ale troche sie to rozpadło). I chodzi o to czy moge zastosować feromon na noc, bez obawy, że któraś z nich się na mnie w nocy rzuci czy coś? Używam NPA. I czy muszę go przykryć perfumami, czy mogę go przykryć smarując się balsamem do ciała? Czy lepiej użyć go na ubranie w którym będę spała?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz... Bo chyba nie będziesz używać męskich feromonów :lol:

 

Może spróbuj w domu, czy balsam zakryje ten feromonowy "zapaszek" :lol: Bo perfumy na noc..... chyba, że jakieś delikatne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można mieć prośbę... napisz xmar42 czy npa spełniło Twoje oczekiwania, nie tylko w tym przypadku..

wcześniej pisałaś na forum, że na Ciebie nie działa, tzn.bez efektów na otoczenie :?

Chyba, że dobralaś już odpowiednią dla siebie dawkę :)

 

Wiele osób narzeka na npa.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda miałam na pocztku problemy. Stosowałam je jakiś miesiąc, w różnych dawkach i zamiast pozytywnych efektów, dostrzegałam tylko negatywne nastawienie do mnie. W końcu stwierdziłam, ze nie ma sensu się katować i robić sobie nadzieji i obiecałam sobie, że ten tydzień bedzie ostatnim. Kiedy nagle pewnego dnia zastosowałam NPA tak jak zazwyczaj i poszłam do szkoły. Czułam się lekko pobudzona i taka bardziej wesoła. Ludzie nawet zwracali mi uwagę i niektórzy pytali sie czy coś brałam czy coś, bo dawno mnie takiej nie widzieli. Udało mi się dobrać odpowiednią dawke, dla mnie jest to 1 przechylenie buteleczki na palec ( czyli 0,5 kropli) a zabawne jest to, że wiele razy próbowałam, również z 0.5 kropli ale wtedy jakoś nie chciało działać. Stosuje NPA z powodzeniem od kilku tygodni, ale nadal mam obawe, że jednak otoczenie może wyczuć zapach feromonów ( jak pierwszy raz nałożyłam je na siebie, przykrywając perfumami to mama powiedziała, żebym się umyła bo strasznie śmierdze xD). Ogólnie jeśli chodzi o NPA to mam wrażenie, że wpływa on tylko na mnie. Lekko mnie pobudza, mam po nim lepszy humor i stałam się pewniejsza siebie, a z tym u mnie był wielki problem( Po NPA jestem pewna siebie, czasem aż za bardzo, ale to już trzeba kontrolować). Jako tako jestem zadowolona, ale liczyłam jeszcze na jakąś reakcje społeczeństwa, ale po za pozytywnym nastawieniem do mnie ( myśle, że przez tą wesołość, która u mnie wywołuje) żadnych innych reakcji nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA jest koncentratem. Należy go mieszać z perfumami. Natomiast wiele osób (ja zresztą też) stosuje go bezpośrednio, stąd bywają problemy z dawkowaniem. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest The Edge, bo to NPA właśnie, tyle, że w mniejszym stężeniu i z perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem trudności z NPA przez dobranie idealnej dawki... Czasami jedno przechylenie buteleczki jest ok a innym razem nie mogę wysiedzieć bo czuje smród. Teraz przejeżdżam palcem po mokrym wierzchu i pod nos :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, a szczególnie Tobie Rasta :D

 

po tym terenie stąpam niepewnie jak... kot :wink:

chciałbym poznać, bo czasem są potrzebne bardziej niż phx i jemu podobne :wink:

i chyba zacznę od słabszej wersji npa, tzn. tej zapachowej...

 

Tej mojej niepewności winne są trochę pewne francuskie perfumy, które dostałam :roll: jest to mixt 4 fero i w tym jest chyba coś, co działa na mnie bardzo pobudzająco, ale niezbyt dobrze :roll:

 

a jeszcze... pisałeś kiedyś o K2 :lol::lol::lol::lol:

czy przy nadmiarze moich własnych i dużej dawce naturalnej zmysłowości i zwierzęcości przeżyję to ?? :lol::lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności