Skocz do zawartości

Pheromax + edge trust. Opinia po testach.


Rasta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zobowiązałem się opisać test miksa pheromax + edge trust. Tak się z tym ociągałem (z opisaniem, a nie z testowaniem, bo testowałem cały czas), aż dostałem maila, że edge trust znika z oferty Feromony.pl ... Pomyślałem więc, że to ostatni dzwonek, żeby podzielić się z Wami moimi eksperymentami z tą mieszanką.

 

Skąd w ogóle pomysł na taki zestaw? Niewtajemniczonym wyjaśniam: doskonale sprawdza się połączenie phx + BTB, bo phx to znany uwodziciel, a btb działa społecznie, otwierająco. Samoistnie narzuca się pomysł połączenia pheromaxa z trustem, którego „fabrycznym” zadaniem jest pogłębianie zaufania. Edge trust zawiera oksytocynę, co odróżnia jego działanie od innych feromonów.

 

Co na początek?

Zacząłem stosowanie od pełnej aplikacji edge trust oraz dwóch maźnięć pheromaxem. Pierwsze spostrzeżenia: edge trust ma przyjemny, orzeźwiający zapach i całkowicie przykrywa pheromaxa. W dawkowaniu należy być wstrzemięźliwym, bo Edge trust jest znacznie bardziej agresywny niż BTB. Podane przeze mnie wyżej ilości przekraczały dopuszczalną normę (zauważyłem u siebie ból głowy i rozdrażnienie). Ostatecznie zbalansowałem dawkę na poziomie pół aplikacji edge trust i jednym maźnięciu pheromaxa.

 

W akcji nocnej

co zauważyłem podczas bytności w klubach i innych przybytkach rozpusty:

- wzrost liczby spojrzeń w moją stronę (wyraźne, niezaprzeczalne zerknięcia)

- kobiety dość szybko szukały kontaktu fizycznego (ocieranie się, łapanie za rękę etc.)

- duża przychylność kobiet, czego najlepszym dowodem jest to, że moje żarty przyjmowane były śmiechem (a przeważnie opowiadam straszne suchary:)

 

Za dnia

po paru próbach zarzuciłem stosowanie tej mieszanki jako codziennego fero. Po prostu jest to za mocny duet. Może komuś innemu się sprawdzi, natomiast ja dosyć mocno reaguje na fero i po zaaplikowaniu phx + trust, jestem na lekkim haju, który bardzo fajnie sprawdza się na imprezach, za to w codziennych aktywnościach potrzebuję koncentracji!

 

Sam edge trust dość często stosuję jako poranną perfumę. Poprawia mi nastrój, nastawia pozytywnie do życia (myślę, że to zasługa zawartej w nim oksytocyny). Wpływ na innych jest zauważalny - inni łagodnieją i chętniej przystają na moją dominację.

 

Podsumowanie

Żałuję, że odkryłem te feromony tak późno, no ale lepiej późno niż wcale. Bardzo fajny produkt do stosowania codziennego. W miksie z phx sprawdza się rewelacyjnie. Została mi jeszcze 1/3 flakonu i właśnie zastanawiam się czy nie kupić jednego na zapas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności