Skocz do zawartości

zapach produktu BTB


masza

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dopiero zaczynam przygode z feromonami. dzis rzyszla do mnie paczka z feromonem btb zakupionym na feromony.pl . Na stronie opisuje ta substancje jako feromony bezwonne. Jednak gdy odkręciłam buteleczkę wydobył się ohydny zapach. nie potrafię go okreslic... zaaplikowalm sobie na nadgarstek 1-2 kropli i roztarłam na drugi,poczym na szyję. niemily zapach przesladowal mnie przez cały dzien... czy to normalne? czy ten feromon ma taki smrodliwy zapach czy może mam jakąs felerna buteleczkę?? bede wdzieczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wiadomość. Feromony bezzapachowe to produkty bez dodatku olejków zapachowych ale posiadające swoją specyficzną woń. Dlatego są to produkty do stosowania z perfumami.

Zapewniam Panią, że BTB, które Pani otrzymała jest identyczne jak produkt koleżanki, który wygrała w naszym portalu.

 

To, co Pani opisuje związane jest z indywidualną percepcją feromonów. Feromony nie są tradycyjnymi zapachami. Są specyficznymi związkami, które wyczuwamy świadomie w odmienny sposób niż perfumy.

 

Są osoby, które w ogóle nie wyczuwają zapachu feromonów, a są takie, które mocno odczuwają ich zapach. Druga grupa nie jest w stanie uwierzyć pierwszej, że ta pierwsza ich nie wyczuwa (i odwrotnie!). Ale co najważniejsze - w niektórych momentach wyczuwamy je świadomie mocniej, a czasami słabiej. Efekt ten został udokumentowany w wielu badaniach.

 

Zapewniam Panią, że produkt, który Pani posiada jest pełnowartościowym BTB.

 

Po zaaplikowaniu feromonów, proszę przykryć je swoimi perfumami i nie powinno być już tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności