Skocz do zawartości

Przedawkowałem - co teraz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie !

To mój pierwszy post więc postaram się opisać temat dość obrazowo.

 

Zamówiłem Pheromax +BTB

 

zaaplikowałem w pracy koło godziny 14

BTB - po jednej kropli na nadgarstki + za uszami + pod nosem (5kropel)

na to poszedł PHEROMAX

Jeden duży psik na nadgarstki i jeden za uszy (razem 2 psiki)

 

Przyznam się że z tej ekscytacji postanowiłem od razu zmieszać i uzyskac najlepszy efekt - cóż jestem człowiekiem niecierpliwym :(:oops:

Na to wszystko nałożyłem perfumy...

 

EFEKTY: nie mogłem przestać się uśmiechać wewnętrznie do siebie i zewnętrznie do innych. Jedna koleżanka powiedziała że przesadziłem i to ostro z perfumami druga zaś gdy przeszła obok mnie zatrzymała się i przez kilka sekund jak zachipnotyzowana patrzyła mi się w oczy po czym chyba zrozumiała że coś jest nie tak zaśmiała się i nadal skołowana (jakby podkręcona) co chwile na mnie patrzyła.

Koledzy słuchali z wiekszą uwagą a koleżanak przy jedzeniu 4 razy głaskała mnie po ramieniu

 

Później po 2 godzinach dołożyłem BTB na nadgarstki i za uszy (4 krople)

- koleżanka pierwsza już na mnei nei patrzyła

- druga od głaskania jakby była podekscytowana ale także wystraszona.

Następnie o 19 miałem spotkanie więc po pracy w ziołem prysznic zmieniłem ciuchy i będąc przekonanym iż już ich na sobie nie mam - powtórzyłem procedurę jak przy pierwszej aplikacji.

Efektów brak - jakby ludzie mnie trochę omijali...

 

 

dziś rano powtórzyłem procedurę Po kropli na nadgarstek i za uszami + pod nosem a na to dwa duże psiki PheroMAX i perfumy....

 

cały dzień efektów zero, wręcz ja jestem jakiś taki czepliwy i ludzie innaczej się ze mną obchodzą... niby tak samo a jednak inczej...

 

 

Przedawkowałem i to grubo - teraz jak to pisze to wiem...

Co zrobić jaki czas poświecić bez fero bym mógł zacząć od nowa - od najmniejszych dawek ?? :?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności