Skocz do zawartości

Straszne zamulenie po zastosowaniu Pheromaxa


motywator26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni jestem posiadaczem Pheromaxa oxy i BTB i staram się póki co testować nadal odpowiednie ilości. Zaczynałem od tych mniejszych ale jakoś efektów nie było widać, więc psikam się jeden psik Phero na szyję i pół psika na nadgarstki. Jakieś 20 minut później nie czuję nic poza sennością i wielkim zamuleniem, najchętniej położyłbym się spać:) Innych efektów tych pozytywnych jeszcze nie dostrzegłem, chociaż mam ogromną wiarę w to że wkońcu się pojawią bo jestem przekonany że to musi działać. Myślicie że zamulenie jest efektem przedawkowania? Jeżeli chodzi o rekację ludzi to nie dostrzegam póki co różnicy... Jeszcze pytanko o BTB, czy stosować więcej niż jedną kroplę? Nie mam jeszcze kroplomierza więc ciężko wydzielać mi dawki;/ Czekam na wasze opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli testujesz dopiero kilka dni, to znaczy, że przez ile dni próbowałeś jednej dawki? Dzień? Myślę, że taką minimalną ilość powinieneś wypróbować minimum tydzień.

 

jak na mój gust, to PHX aplikujesz dość dużo, wiec faktczne jakies objawy przedawkowania możesz dostrzegać.

 

spróbuj stosować więcej BTB, a mniej Pheromaxa. Ludzie różnie tego BTB nakładają, nawet kilka kropel i niektórzy dopiero wtedy widzą efekt. Dwa przechylenia BTB i pół psiknięcia PHX to dobra dawka na start, a potem zwiększaj raczej BTB niż PHX.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Pheromax ma zastosowanie przede wszystkim w jednorazowym, jednonocnym podrywie. A PHX Oxy służy do budownia związku oraz budzenia jeszcze większego podniecenia u ludzi, którzy się długo znają. Przynajmniej tak jest w teorii.

 

W każdym razie skład jest przecież podobny, więc po prostu rób swoje, czy z oxy czy bez oxy, jeśli znajdzie odpowiednią dawkę dla siebie, ujrzysz rzeczy niezwykłe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności