Skocz do zawartości

Sprzedam Pheromax OxyTrust. Okazja !


Pr1nce7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania Pheromax OxyTrust z dodatkiem oksytocyny. W fiolce znajduje się około 12-13ml (z 14ml), ponieważ używałem go kilka razy, ale niestety nie jest to chyba coś czego szukam ;) Te feromony ewidentnie działają na kobiety, sprawiają że stają sie one bardziej rozgadane i poświęcają nam wiecej uwagi, ale ten pheromax nadaje się bardziej dla kogoś kto stara sie o dłuższy związek lub chce po prostu wprowadzić odrobinę pikanterii do obecnego (bardziej subtelne działanie niż zwykłego Pheromaxu). Zamierzam kupić wersję bez oksytocyny więc sprzedaję feromony które posiadam.

 

Cena na stronie feromony.pl wynosi 307zł, wiec ja z racji tego że w mojej fiolce brakuje ok 2ml sprzedam feromony za 240zł ;) Myśle że cena jest całkiem okazyjna.

Pozdrawiam

http://zapodaj.net/70993c616bdd7.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem produkt od autora powyższego posta i czuję się oszukany. W butelce zamiast wspomnianych 12, 13 ml jest najwyżej 7, 8 - na oko ciut więcej niż połowa i użyte zostały bez wątpienia dużo więcej niż kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie ma takiej możliwości. Używałem tych feromonów tylko 2(!) razy. Za pierwszym razem za pomocą aplikatora(czy jak to sie tam nazywa) napełniłem sobie do maksymalnie połowy, małą fiolkę od próbki perfumów (fiolka ok 2ml), za drugim razem użyłem jakiś 4 naprawdę niepełnych psików na ciało. Nie ma więc możliwości abym zużył więcej niż 2ml z tych feromonów. Posiadam teraz buteleczkę BTB gdzie jest 10ml i jestem pewien że w fiolce Pheromaxu którą sprzedałem było go więcej.

 

Dodam jeszcze że w fiolka Pheromaxu nigdy nie jest w pełni zapełniona ! Dość dużą jej część (górę) zasłania nakrętka, przez którą nie widać że jest tam pusta przestrzeń !

I dzięki za pierwszego negatywa na Allegro, za tą Twoją w połowie pustą buteleczkę ;// Absurd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności