Skocz do zawartości

Jakieferomony najlepsze na podryw?


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy i nic jeszcze prawie nie wiem...:( Przeczytałem wszystkie posty jakie tu były i chciałbym zapytac kogoś bardziej doświadczonego jakie feromony byłyby najlepsze i jak działają... Chodzi mi tu o konkrety.

Pheromax

NPA

 

Jeśli używam np dezodorantu w kulce, bo lubię ten zapach, i chciałbym używac próbki pheromaxu czy to nic by nie zaszkodziło?

 

Bo zastanawiam się właśnie nad jednym z nich. Który byłby dla mnie najlepszy?

Jak wygląda powiedzmy reakcja dziewczyn. Bo na pewno jakaś reakcja jest...

 

Wiadomo, jak każdego młodego interesuje mnie podrywanie dziewczyn. Idzie mi całkiem nieźle bez feromonów, ale.. są jednak dziewczyny, które albo są nieczułe na mnie albo nie wychodzi mi rozmowa/kontakt z nimi. Chciałbymz zapytac czy któryś z w/w specyfików mi może pomóc czy nie...?

 

Kto z Was używa tych feromonów i w jaki sposób? Jak działają na płec piękną? Czy z nimi jest łatwiej nawiązac kontakt? Osoby same do Ciebie zagadują?

 

I Drogie Dziewczyny, jeśli czytacie ten post, proszę, błagam, napiszcie jak to na Was działa, czy działa, jakie są Wasze doświadczenia z feromonami...

 

Byłbym bardzo wdzięczny:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używam np dezodorantu w kulce, bo lubię ten zapach, i chciałbym używac próbki pheromaxu czy to nic by nie zaszkodziło?

 

Chwila, czy Ty może myślisz, że deodorantu w kulce używa się tam gdzie feromony we flakonie z kuleczką? :lol:

 

Jeśli nie- nic nie zaszkodzi.

 

 

 

Bo zastanawiam się właśnie nad jednym z nich. Który byłby dla mnie najlepszy?

 

Pisałem to już parę razy chyba, ale; nie każdy człowiek jest taki sam i każdy potrzebuje innej ilości, aby feromony wywarły na niego jakikolwiek wpływ (chodzi mi oczywiści pozytywny, bo o przedwkowaniu nie myślę).

 

Jeśli zastanawiasz się nad NPA lub Pheromax to kup i jedno i drugie, lecz jeśli chodzi o Pheromax to bierz próbkę. Przetestuj oba produkty i zwierz się nam oraz wyciągnij z tego wnioski.

 

Testuj, testuj, testuj :!:

 

 

 

Jak wygląda powiedzmy reakcja dziewczyn. Bo na pewno jakaś reakcja jest...

 

Ja używam feromonów już dobre kilka miesięcy i szczerze mówiąc to w wypadku dziewczyn reakcje zdarzają się bardzo rzadko, bo obracam się w takim towarzystwie gdzie dużo osób pali papierosy (pisałeś, że przeczytałeś wszystkie posty na pherum- jeśli to prawda to wiesz o co mi chodzi), chociaż zastanawiam się czy to nie zbiegi okoliczności. Ostanio byłem na imprezie, a użyłem Pheromax (próbka) i żadnej reakcji nie było. Dziewczyny nie zwracały na mnie uwagi (jak już wspomniałem- dużo z nich paliło, ale być może to nie miało wtedy znaczenia).

 

Kto z Was używa tych feromonów i w jaki sposób? Jak działają na płec piękną? Czy z nimi jest łatwiej nawiązac kontakt? Osoby same do Ciebie zagadują?

 

W jaki sposób? Po prostu "psikam" (spray) lub przeciągam (kuleczka) feromony zgodnie z instrukcją dołączanej do każdego zamówionego produktu.

Miejsca, które preferuję to szyja oraz zagłębienie za uchem, czyli te o zmniejszonej ciepłocie ciała- dzięki temu feromony dłużej się utrzymują na skórze.

 

Szczerze mówiąc to dziewczyny nigdy do mnie same nie zagadywały, a opinie mówiące o tym uważam za zabobony.

Po użyciu tych atraktantów łatwiej jest nawiązać kontakt z dziewczynami, a przynajmniej tak mi się wydaje (WIARA CZYNI CUDA).

 

Jak działają na dziewczyny? Różnie. Jak wspomniałem, żadna do mnie sam nie zagadała, ale miałem z miesiąc temu bardzo przyjemną sytuację.

Poszedłem na ognisko klasowe, na którym od początku dziewczyna z klasy, z którą często się kłóciłem była do mnie "przyklejona"- tuliła się ile wlezie, wkładała rękę pod koszulkę czy długo opierała głowę obok mej szyi, gdzie wcześniej zaaplikowałem Chikarę. Warto dodać, że była po kilku piwach.

 

To tyle ode mnie! Testuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci informację, że jeden ze składników dymu tytoniowego blokuje działanie organu odpowiedzialnego za odczuwanie feromonów. Pewnie dlatego jak ktoś pali to nie działa...:(

 

 

Czyli gdy po alkoholu puszczają hamulce feromony mogą działac jako katalizator? Jeśli tak, to będzie ciekawie..... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

heh

 

 

Właśnie $$$ nie pozwala mi na kupmo obu naraz, chociaż chciałbym:cry: . Dlatego właśnie napisałem, żeby ktoś mógł mi doradzic między próbką Pheromaxu a NPA, co mogłoby byc dla mnie lepsze.

 

Napisałbym do obsługi sklepu, ale wolę jednak opinie innych użytkowników... Jakoś bardziej do mnie przemawiają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spróbuj na początek Pheromax, bo jest najtańszy, podobno bardzo skuteczny, a próbka starcza na długo.

 

Jak na razie wolę Pheromax, choć mimo swego specyficznego zapachu (które także posiada NPA, ale nie w takiej intensywności) bardzo mi się podoba, a szczególnie zmieszany z moimi ulubionymi pefrumami.

 

NPA już zakupiłem, lecz nie miałem okazji go jeszcze przetestować.

 

 

EDIT;

A mógłbyś podać ten link do strony na której napisane było, że w dymie tytoniowym jest składnik, który blokuje organ VNO???

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. co do papierosów, to ciekawe co napisałeś. Ja sama palę, a na mnie feromony działają, wiem to na pewno:) I nie tylko te których sama używam, ale męskie też:) Możesz podać link gdzie czytałeś o tym dymie papierosowym? Zaciekawiło mne to.

A jeśli pytasz o reakcję kobiet na feromony meskie, to zapewniam cię, że jest:) Widzisz, moi znajomi też stosują feromony, nie wiem czy pod wpływem moich opoiwadań, czy sami na to wpadli, ale ja widzę u sebie reakcję. Wiadomo, że ne działa to na mnie jak jakaś hiszpańska mucha, ale czasem zachwania są totalnie niekontrolowane;) Raz mi się coś takiego przydarzyłko, że wstyd o tym psać..., a dopiero po długim czasie okazał się, że chłopak używał feromonów! Hm.. Ostatnio zetknęłam się z koleżanką, która dostała fero ( z allegro) na swój wieczór panieński, i teraz używa ich do stóp:)) W każdym razie z tego co zauważyłam im lepsza jakość, tym bardziej działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym adresem to nie da rady, usunąłem dziś rano historię:( postaram się jeszcze raz to znaleźc.

 

Madzia napisała

Raz mi się coś takiego przydarzyłko, że wstyd o tym psać..., a dopiero po długim czasie okazał się, że chłopak używał feromonów! Hm..

 

Opisz, proszę, co się działo. Pewnie nie tylko mnie to zainteresuje...;D

Proooooszę;)

 

Ostatnio zetknęłam się z koleżanką, która dostała fero ( z allegro) na swój wieczór panieński, i teraz używa ich do stóp. W każdym razie z tego co zauważyłam im lepsza jakość, tym bardziej działają.

 

A o tych fero z Allegro mogłabyś może powiedziec więcej? I jak one działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Madzia napisała

Raz mi się coś takiego przydarzyłko, że wstyd o tym psać..., a dopiero po długim czasie okazał się, że chłopak używał feromonów! Hm..

 

Opisz, proszę, co się działo. Pewnie nie tylko mnie to zainteresuje...;D

Proooooszę;)

 

Ostatnio zetknęłam się z koleżanką, która dostała fero ( z allegro) na swój wieczór panieński, i teraz używa ich do stóp. W każdym razie z tego co zauważyłam im lepsza jakość, tym bardziej działają.

 

A o tych fero z Allegro mogłabyś może powiedziec więcej? I jak one działały?

 

W całości potwierdzam!

 

Z tym adresem to nie da rady, usunąłem dziś rano historię:( postaram się jeszcze raz to znaleźc.

 

Ooo, koniecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te strony, na których było to o tym dymie. Brakuje tylko trzeciej, na której było konkretnie że dym tytoniowy znieczula nos na działanie fero...:( nie mam pojęcia jak ją wtedy znalazłem:(

 

 

http://hal.psych.uw.edu.pl/2005zalaczniki/Microsoft%20PowerPoint%20-%20MP-10.pdf

 

 

 

Tu jest coś takiego

 

"Determinanty wzajemnej

atrakcyjnoci. Biochemia

miłoci"

 

 

 

a druga to:

 

www.ifj.edu.pl/publ/reports/rep_pop/2.pdf?lang=pl

 

 

To jest o badaniach na temat narządu węchu.

Jest tu fragment o tym, że każdy zapach może miec swój kształt dopasowany do "kubeczka węchowego" (to moja nazwa:P). I składniki dymu tytoniowego mogą zagłuszac odczuwanie niektórych zapachów..

Ale mogłem to źle zrozumiec...

 

 

Aha, Madziu.... napisz koniecznie, proooooszę, zobacz jak się do Ciebie ładnie uśmiecham :):D:lol::wink:, co się wtedy działo...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiroth, w wymienionych przez Ciebie ciekawych artykułach nie znalazłem nic na temat dymu.

 

Być może czytałeś tę publikację: http://www.kurssikory.pl/contents/pliki/bio/pliki/P_MK6KBI002_051217.pdf ?

 

"Dym tytoniowy niszczy nabłonek migawkowy w drogach oddechowych

człowieka i przez to pozbawia organizm możliwości oczyszczania z

zanieczyszczeń, które wniknęły z powietrzem; pozbawia go także śluzu,

uniemożliwiając oczyszczanie z pyłów, kurzu i drobnoustrojów"

 

Generalnie można powiedzieć, że dym tytoniowy zaburza działanie zmysłu węchu. Nie wiązałbym jednoznacznie tego z feromonami.

 

 

A wracając do Twojego poprzedniego pytania - konkret a propos feromonów jest taki, że wpływają one na zmianę poziomu hormonu luteinizującego (LH) w podwzgórzu człowieka, a ten odpowiedzialny jest za owulację u kobiet, natomiast u mężczyzn za produkcję testosteronu w jądrach. Ogólnie można napisać, że feromony działają na podwzgórze, które z kolei odpowiedzialne jest za zachowania podprogowe, automatyczne i niekontrolowane.

 

Faktem jednak jest, że mózg człowieka nie składa się jedynie z podwzgórza. Jego lewa półkula odpowiada za logiczne myślenie, które skutecznie hamuje działanie feromonów. Z tego też powodu alkohol sprzyja feromonom, ponieważ "wyłącza" półkulę myślącą, uwalniając emocje, namiętności i instynkty (półkula prawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem tę stronę, ale tamta była jeszcze jakaś inna. Szukałem jej ale nie mogę znaleźc z powrotem..:(

 

Aha, dzięki za wyjaśnienie co one robią z człowiekiem:D

Właśnie czegoś takiego szukałem;)

 

 

 

Madziu... proszę, dopowiedz nam do końca co wtedy było.... proooszę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie się domyślić? Pewnie była przyklejona do tego faceta, a przez całą noc...

 

Proste!

 

 

Ale już kolejny rez mówię- to jest forum o feromonach, a nie o głupotach, które jednak każdemu mogą się przydarzyć!

 

Piszcie na temat; "Jakie feromony najlepsze na podryw?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie po krótkim wyjeżdzie. Cóż, ale jesteście ciekawscy. Owszem ali, temat jest o podrywaniu, więc chyba nie będzie nadużyciem, jeśli tu o tym napiszę?:) Po prostu umówiłam się z chłopakiem w pubie, rozmowa normalnie się toczyła, choć od początku było baaardzo miło. Muszę chyba dodać, że był to mój były chłopak, do którego chciałam wrócić, ale postanowiłam, że będę zachowywać dystans..ale się nie udało. Po chwili najnormalniej się na niego rzuciłam...i to w miejscu publcznym:) Podobno jeszcze mówiłam jakieś miłe rzeczy, ale tego już ja sama nie pamiętam - minęło już dużo czasu.

Nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego, ale naprawdę, było bardzo miło;)

A co do tych feromonów z allegro, to to było tak, że poznałam dziewczyny na pewnej imprezie i w związku z tym, że jedna była od niedawna mężatką, zaczęla razem ze swoją koleżanką opowiadać o prezentach na wieczór panieński i tak to wyszło, że powidziała, że dostała feromony (od tej drugiej). Wszelkimi sposobami próbowałam wyciągnąć od nich jakąs nazwę, zapach, kształt butelki, ale nie pamiętały obie, nawet ta, która ich używa ich do stóp:) choć na pewno był to żart - czyli do niczego się nie nadają.. Pamiętały tylko, że kupiły na allegro. To tyle. Usatysfakcjonowani?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również doświdczenia dotyczące tanich feromonów na allegro. Ja za flakonik 15 ml zapłaciłem 19 zł :lol: Poprostu śmiech na sali :lol: Nie zauwazyłem żadnego efektu no moze poza tym że nawet ładnie pachniały co mnie do dziś dziwi. Stanowczo odradzam zakup fero na allegro. Jak macie zamiar to lepiej iść kupic sobie flaszke. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem feromony na allegro.pl- 14ml za 14 złotych :shock:

Podobno "70% badanych pozytywnie oceniało działanie naszych feromonów".

 

Mam zamiar je dalej kupować, ale... tylko ze względu na ładny zapach. Mają podobno zapach podobny do "Energy" Diora, ale ten oryginalny niezbyt ładnie pachnie, a ten alternatywny... coż, sami się domyślcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, jak wiadomo ciekawośc to pierwszy stopień do piekła, ale ja ciekawski jestem z natury:P rodzinka od dawna mów, że diabeł ze mnie:P :twisted:

 

Co do Twojej historii to bardzo Ci dziękuję, bo właśnie coś takiego mnie interesowało;) gdybyś jeszcze wiedziała jakich fero używał tamten chłopak...

 

Już wiem, że jak tylko nazbieram z kiszonkowego:) to kupię sobie Pheromax próbkę;)

 

Z Allegro.pl takie perfumo-feromony kupuje też moja koleżanka, ale... w sumie nie wiem dlaczego bo śmierdzą jak nie powiem co:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś jeszcze wiedziała jakich fero używał tamten chłopak...

 

Też chętnie bym się dowiedział...

 

Z Allegro.pl takie perfumo-feromony kupuje też moja koleżanka, ale... w sumie nie wiem dlaczego bo śmierdzą jak nie powiem co:P

 

Śmierdzą, bo może wytworzono je np. z androstenonu o czystości 80%, czyli z bardzo niskiej jakości.

Dla porównania NPA posiada androstenon o czystości powyżej 98%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwię się pozytywnie czy negatywnie? Nie bardzo rozumiem iceman, sorry. Jakbyś mógł wyjaśnić.

 

A jakie to były fero, to nie wiem na pewno, ale na 100% wiem, że z feromony.pl, bo od tego wyszła rozmowa:) i sprytnym sposobem dowiedziałam się, że był to albo Pheromax albo P10.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności