Skocz do zawartości

Kilka pytan o Phx


Mauro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was czytam kilka dni juz forum ale dzis dopiero wychodze z ukrycia :D , mniej wiecej juz sie zorietowalem w temacie,ale mam kilka pytan do Was, zakupielm sobie probke Phx zamierzam ja maskowac Puma Jamaica(woda toaletowa), czy to bedzie wystarczajace przykrycie. Nieche miec nie przyjemnych sytuacji i slyszec tekstow typy "Wez sie odswierz" jak to uslyszal jeden w forumowiczow, dosyc przykra sytuacja :cry: . Druga sprawa, mniej wiecej ile stosowac na jednorazowa apliakcje?

 

Pozdrawiam Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Tak się składa, że ja również miałem Pumę Jamaicę i zakrywałem ją feromony. Osobiście sądzę, że dostatecznie maskuje Pheromax, jednakże jest to perfum słaby (tylko z początku jest mocny) i należy go co jakiś czas ponownie dawkować (najlepsze są właśnie mniejsze dawki aplikowane częściej, na początku tylko, przy aplikacji feromonów możesz dać go więcej).

Co do aplikacji feromonów to (jeśli masz próbkę) najlepiej chyba dawać 1 aplikację (tak sądzę, bo nie miałem jeszcze próbki ze sprayem). A co do aplikacji z dużego flakonu- coż, tutaj jest trochę problemu. Najlepiej jest oczywiście nacisnąć główkę atomizera do połowy, jednak jest to cholernie trudne. Osobiście przelewam małe ilości tego produktu do starej próbki w kulce i tak go dawkuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio idac na spotkanie z 4 kobietami uzylem pol psikniecia probki pheromax i pol kropli NPA. Po chwili czulem wyraźną woń feromonow:

" O cholera, teraz to chyba zabardzo śmierdze! ale nic, stestuje" I wiesz co? Żadna z kobiet nie zachowywala sie jakby czuc bylo ode mnie odpychajacy odór ( a siedzialem blisko nich! )- wrecz przeciwnie! Jedna to nawet zaczęła mi zadawać głupie pytania (tzn dla mnie bez wiekszego sensu, jakieś takie bez ładu i składu) Sytuacja na tyle dziwna bo z tą kobietą akurat do tej pory rozmowa sprowadzała sie do czesc-czesc. Dopiero po dwoch dniach jak zacząłem o tym myslec to dochodze do wniosku ze to chyba przez feromony ona zaczęła być taka rozmowna.

Cóż...cos chyba jednak jest w feromonach. Mnie fero dały niesamowitą pewność siebie, i chociazby z tego powodu są warte wydanych pieniedzy. Dobrze robisz probując fero.

 

Co do przykrywania: ja stosuje moją wode toaletowa która jednak szybko traci intensywność, no ale jest OK. Najlepiej to sobie psiknij pheromaxa 1 raz, Twoje perfumy na drugą stronę szyi i sie zapytaj NEUTRALNYCH kolezanek jak im sie podobaja Twoje nowe perfumy. Jak powiedzą że śmierdzisz to po prostu powiedz ze przesadziłeś z perfumami albo ze troche potem smierdzisz bo biegłeś na autobus, etc. Testuj, jedyna droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wypowiedzi, to bedzie moj pierwszy raz i troche jestem podekscytowany moze zestresowany lekko :lol: , zazwyczaj nie siedze w miejscu na imprezach wiec mysle ze bedzie wporzadku:)

 

Zastanawia mnie tez sprawa uzaleznienia sie od tego, chodzi oczywiscie o uzaleznienie psychiczne, spotkal sie ktos z tym kiedys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym uzależnieniem jest, ale bez przesady.

Kiedyś się spóźniłem do szkoły, bo sobie przypomniałem, że nie brałem jeszcze fero na siebie i się cofnąłem :D Ale to dlatego, że na drugiej godzinie miałem być pytany i chciałem podbić trochę swoje "umiejętności" tym sposobem ;) (zresztą chyba się udało, bo nauczycielka, która zawsze dość konkretnie ocenia, dla mnie była wtedy "wyrozumiała")

To jest tak, że jak wychodzę gdzieś na dłużej, to koniecznie nakładam na siebie fero. Jak wychodzę na krócej, to staram się je oszczędzać i nie daję wcale. To jest jak z fajkami, jak ktoś chce od Ciebie wziąć, to niezbyt chętnie dajesz, jak sam palisz, to i tak weźmiesz, bo musisz :D

Nie samymi fero człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie maskuję niczym albo bardzo rzadko i nikt mi jeszcze słowa nie powiedział, że śmierdzę potem :P

 

Co do uzależnienia psychicznego... Nie muszę stosować Pheromaxu codziennie... Ale jak mi się kończy, to się robie nerwowy i zamawiam następny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czlowiek moze sie uzaleznic, ale w sumie tak jest ze wszystkim co jest dobre i przyjemne :) , Vermin a moze Twoi znajomi poprostu sa mili i nic nie mowia :lol: albo masz szczescie i Twoja skora sama neutralizuje zapach fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czlowiek moze sie uzaleznic, ale w sumie tak jest ze wszystkim co jest dobre i przyjemne :) , Vermin a moze Twoi znajomi poprostu sa mili i nic nie mowia :lol: albo masz szczescie i Twoja skora sama neutralizuje zapach fero.
Moi znajomi nie oszczędziliby mnie, gdyby wyczuli jakiś smród, możesz być pewien :) Co do neutralizowania, to całkiem możliwe, bo ja czuję ZAPACH, nie smród. Nie wiadomo, czy niektórzy nie wydzielają na skórze czegoś, co w połączeniu z feromonami zaczyna śmierdzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie spryskalem sie Phx ale nie czuje nawet alkoholu, nic zupelnie nic, hehe co jest?:)

 

EDIT

 

Czuje jednak troche jak by brudne skarpetki, uprzedzajac kolejne wypowiedzi swoje mam czyste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie spryskalem sie Phx ale nie czuje nawet alkoholu, nic zupelnie nic, hehe co jest?:)

 

EDIT

 

Czuje jednak troche jak by brudne skarpetki, uprzedzajac kolejne wypowiedzi swoje mam czyste :P

 

Tez tak miałem ale potem przestaniesz go wogóle czuc zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem juz sam co z moim wechem sie dzieje, najpierw nic nie czulem, pozniej lekki smrodek, nastepnym zapachem byl jak by zfermentowany sok owocowy, a teraz to nawet sie podoba, czy to jest normalne? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności