Skocz do zawartości

Dziewczyna zaczęła mnie "obwąchiwać"


Nixon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje wrażenia na temat feromonów są jak najbardziej pozytywne. Używam ich od roku i moje życie nabrało kolorów. Poznałem wielu ciekawych ludzi, od kilku miesięcy mam dziewczynę. Oczywiście zmiana nie nastąpiła od razu, musiałem nabrać troszkę pewności siebie, zacząłem uprawiać sporty, częściej uśmiechać się do ludzi i ogólnie starałem się zmienić swoje dotychczasowe podejście co wszystko razem w połączeniu z feromonami dało pozytywne efekty, z których jestem zadolony.

 

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio moja dziewczyna przytuliła się do mnie i zaczęła mnie "obwąchiwać". Powiedziała że bardzo lubi mój zapach, i że z czymś jej się kojarzy. Zastanawiała się "co to moze być?" z pół wieczoru :) i doszła do tego, że nie wie co to jest, ale bardzo sie jej podoba. No coż, wdychała feromony rozcieńczone z alkoholem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam Perfect Ten, używałem również Relationship Magic.

Perfect Ten mają tę przewagę, że to czyste, bezwonne feromony, które można mieszać z alkoholem lub z ulubionymi perfumami.

Kiedy jescze nie używałem feromonów miałem małe powodzenie. Ale gdy zacząłem używać to nastawiłem się że wystarczy że sie spryskam i nic nie będę robił, a wszystko sie samo potoczy. Mój Błąd. I dlatego przez 4 miesiące nie zdarzyło sie nic szczególnego. Ludzie faktycznie chętnie rozmawiali, częsciej sie usmiechali i dzieki temu potwierdziło się ze feromony działają, ale czegoś mi jescze brakowało. I tym czymś okazała się książka "Tajemnice uwodzenia". Mając oba atuty w dłoniach zacząłem działać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to Perfect Ten, ale jeśli Twoja dziewczyna uwielbia Twój zapach, a jest to P10 zmieszany z alkoholem to trochę mi to nie pasuje.

 

P10 jest bezwonny czyli wychodziłoby, że uwielbia ona zapach alkoholu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to super ze przed miales male powodzenie to lepiej swiadczy o dzialaniu feromonow :) ale troche jest to dziwne ze po P10 masz powodzenie :? przeciez wedlug gamy to raczej jest ten feromon do biznesu,ale pewnie feromony nie sa az tak okreslone>Wiec wychodzi ze P10 jest wielofunkcyjny :) A co o tym myslisz ALI???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to super ze przed miales male powodzenie to lepiej swiadczy o dzialaniu feromonow :)

 

O tak, też tak myślę!

 

 

ale troche jest to dziwne ze po P10 masz powodzenie :? przeciez wedlug gamy to raczej jest ten feromon do biznesu,ale pewnie feromony nie sa az tak okreslone>Wiec wychodzi ze P10 jest wielofunkcyjny :)

 

No według gamy, ale ma on szerokie spektrum zastosowań tak samo jak Chikara.

 

 

Co o tym myślę?

Hmm, przed stosowaniem feromonów można mieć naprawdę małe powodzenie, ale szczerze mówiąc to zawsze znajdzie się któraś osoba, która pokocha "tego kogoś". No, i bez flakonika feromonów ludzie się kochają!!! Ale jeśli Nixon twierdzi, że feromony działają to dobrze, bo chyba naprawdę stosuję prawdziwe i działające feromony! No, co prawda nie są to Perfect Ten, ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to jest?

 

...ale jeśli Twoja dziewczyna uwielbia Twój zapach, a jest to P10 zmieszany z alkoholem to trochę mi to nie pasuje.

 

P10 jest bezwonny czyli wychodziłoby, że uwielbia ona zapach alkoholu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam P10 rozcieńczony z alkoholem, ale np. jak się ogolę to pryskam się jeszcze wodą po goleniu. To chyba troszkę zaskakujące, że moja dziewczyna zachwycała się pół wieczoru zapachem mojej wody, którą używam prawie "od zawsze" (i nikt jakoś do tej pory nie zwrócił specjalnie na ten zapach uwagi) i dlatego skojarzyłem to z feromonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jak czytałeś inne tematy to to wyczytałeś ale jeszcze raz wspomnę.

 

Polecam stosowanie feromonów perfumowanych z innymi liniami perfum (z zapachami zbliżonymi do zapachów, które dodawane są do feromonów).

Ja np. stosuję Chikarę, a następnie na to Pumę Jamaica oraz Lacoste Essential. Zapachy te świetnie się mieszają, dają powalający (dosłownie) efekt. Słyszę na tym punkcie wiele komplementów.

 

Radzę potestować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje wrażenia na temat feromonów są jak najbardziej pozytywne. Używam ich od roku i moje życie nabrało kolorów. Poznałem wielu ciekawych ludzi, od kilku miesięcy mam dziewczynę. Oczywiście zmiana nie nastąpiła od razu, musiałem nabrać troszkę pewności siebie, zacząłem uprawiać sporty, częściej uśmiechać się do ludzi i ogólnie starałem się zmienić swoje dotychczasowe podejście co wszystko razem w połączeniu z feromonami dało pozytywne efekty, z których jestem zadolony.

 

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio moja dziewczyna przytuliła się do mnie i zaczęła mnie "obwąchiwać". Powiedziała że bardzo lubi mój zapach, i że z czymś jej się kojarzy. Zastanawiała się "co to moze być?" z pół wieczoru :) i doszła do tego, że nie wie co to jest, ale bardzo sie jej podoba. No coż, wdychała feromony rozcieńczone z alkoholem :)

 

 

Nixon, a może były jeszcze jakieś inne takie ciekawostki?

Sam jeszcze zastanawiam się nad kupnem fero i bardzo interesują mnie takie właśnie sytuacje.

Może inni też mieli coś podobnego? Takie ciekawostki? Proszę, piszcie:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to Perfect Ten, ale jeśli Twoja dziewczyna uwielbia Twój zapach, a jest to P10 zmieszany z alkoholem to trochę mi to nie pasuje.

 

P10 jest bezwonny czyli wychodziłoby, że uwielbia ona zapach alkoholu :?

 

Ali, to nie tak. Mam znajomą, która po powąchaniu Perfec Ten, który NIE MA zapachu stwierdziła, że pachnie jej mężczyzną. Z kolei Pheromax dla niej nie miał zupełnie zapachu! Czy to nie ciekawe?

 

Ta dziewczyna ma bardzo wyczulony nos. Co chwilę jej coś pachnie albo śmierdzi, gdzie inne osoby zupełnie nic nie wyczuwają. Pewnie jest węchowcem.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności