Skocz do zawartości

Jak to właściwie jest z tym przedawkowaniem?


slaszowaty

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Czy dawkę określacie głównie na podstawie własnego samopoczucia po użyciu fero czy wpływu na otoczenie? 

Bo jeśli to drugie to sprawa już nie jest taka prosta. Ciężko określić czy zaaplikowałeś za małą dawkę, czy za dużą czy po prostu to fero nie jest dla Ciebie... 

 

Mianowicie:

 

BTB - używam 2 przechylenia z przytknięciem palca i rozsmarowuję za uszami - oddziaływanie na mnie raczej niewielkie. Polepszenie humoru, raczej małe pobudzenie. Jeśli chodzi o oddziaływanie na otoczenie to przy tej dawce zauważyłem większą przychylność ludzi, a w pracy raczej nie zdarzały mi się przykre sytuacje. Przy większych dawkach miałem wrażenie, że oddziaływanie na otoczenie było jakby mniejsze ale nie miałem negatywnych reakcji.

 

Chikara: 1 psiknięcie - zauważyłem u siebie duże pobudzenie i polepszenie nastroju. Chodziłem nakręcony jak wiatraczek przez cały dzień, jednak nie zauważyłem większego wpływu na otoczenie. Teraz testuję pół psika i też odczuwam pobudzenie ale już mniejsze.

Czy coś robię zle? Czy możliwe jest, że potrzebuję tak małej ilości feromonu jak pół psika? Czy w ogóle jest szansa, że tak mała ilość wpływa na innych?

 

Pheromax OXY: tego to już kompletnie nie wiem jak używać. Używam jeden psik z atomizera 5ml ze sklepu feromony.pl - tj ok. 0,44 psika z oryginalnego atomizera. Odczuwam lekkie pobudzenie i takie dziwne miekkie nogi czasem nawet takie lekkie pogubienie. Czy możliwe, że przedawkowuje?

Otoczenie też czasem jakoś dziwnie reaguje. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

 

Sam już nie wiem kiedy przedawkowuję a kiedy daję za mało. Ktoś ma jakiś pomysł na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Czy coś robię zle? Czy możliwe jest, że potrzebuję tak małej ilości feromonu jak pół psika? Czy w ogóle jest szansa, że tak mała ilość wpływa na innych?

 
Pół psiknięcia to dość powszechna aplikacja. Wielu użytkowników feromonów stosuję właśnie taką dawkę. Nic w tym dziwnego, Chikara zawiera w sobie wysoką ilość mocno stężonych feromonów. Jeżeli wpływ na otoczenie jest zbyt mały, można pokusić się o zastosowanie większej dawki. Należy to jednak robić z ostrożnością, dwa lub nawet trzy pisknięcia to dawka, która może budować aurę napięcia.
 

Pheromax OXY: tego to już kompletnie nie wiem jak używać. Używam jeden psik z atomizera 5ml ze sklepu feromony.pl - tj ok. 0,44 psika z oryginalnego atomizera. Odczuwam lekkie pobudzenie i takie dziwne miekkie nogi czasem nawet takie lekkie pogubienie. Czy możliwe, że przedawkowuje?

Otoczenie też czasem jakoś dziwnie reaguje. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

 

Na pewno należy wiele testować. Tutaj dużo zależy od percepcji stosujacego. Jeżeli jedno psiknięcie z małego atomizera powoduje zbyt lekki efekt, polecam zastosować dwa psiknięcia. Pamiętaj, że Pheromax Oxy należy przykrywać własnymi perfumami.

 

Pozdrawiam, Wiktor Koszycki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności